Aleš Ferda (ferdicz, ferdojed) + Nikolas Karadzos… PS4, bazos, sbazar

Pozor na inzeráty objevující se na sbazar nebo bazoš, prodávají si říká Aleš Ferda a užívá různé varianty emailu jako ferdicz nebo ferdojed. Prodává zlatý PS4 za super cenu. Jako záruku férového jednání zašle dokonce i ofocený OP a ŘP (může i nemusí to být on). Jakmile zašlete platbu, již nereaguje. Věcí se již zabývá PČR, podvedených kupujících je více!
+
Pozor na inzeráty od prodejce se jménem Nikolas Karadzos. Rovněž nabízí PS4 za krásnou cenu a reaguje na chlup stejně jako Ferda. Stejná taktika. Taky vesele pošle OP i ŘP. Ale jakmile zmíníte, že nakonec si pro to zajedete osobně, prodejce si z vás začne utahovat a vykřikovat, že je to jen PRANK! Tak opatrně.
Autor: Paegas

Zalinkuj:

12 komentářů u příspěvku “Aleš Ferda (ferdicz, ferdojed) + Nikolas Karadzos… PS4, bazos, sbazar

  1. Dobrý den, Nikolas Karadzos je můj přítel, už to řešíme cca 14 dní kdy se objevili první inzeráty. Prosím neposílejte žádné peníze! Je to nějaký podvodník, vše řeší už PČR. Pokud jste podvedeni, nebo jste s tímto podvodníkem co využívá doklady cizích lidí komunikovali, prosím abyste to nahlásili policii. Řeší to policie v Semilech.

  2. POZOR
    Na známých serverech se objevil další podvodný inzerát. Původně byl podepsán jménem Tomáš Hanzelka (Brno), ale po několika hodinách se v inzerátu objevilo jméno Nikolas Karadzos. Email: etheron@email.cz
    POZOR

  3. Dobrý den,
    Patřím také k podvedeným. 4100,- v tahu. Zítra jdu podat trestní oznámení. Snad nás bude víc…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *