David Hůrka – prolhaná figurka českého internetu

Rád bych upozornil ostatní na novou komediální figurku českého internetu Davida Hůrku, jenž sám sebe prezentuje jako kouče mezilidských vztahů a lektora svádění.
Pan kouč bohužel nepochopil, že svět je opravdu malý a že jeho směšná a obskurní figurka je v Praze v negativném smyslu slova provařenější, než pražské Jezulátko.

Ale jak David popisuje sám sebe a jaká je o poznání smutnější realita:

O autorovi: David Hůrka – kouč mezilidských vztahů

– Desítky hodin strávených u zrcadla ohledně učení neverbální komunikace
Úroveň jeho neverbální komunikace posuďte prosím sami z jeho videí, jimiž pravidelně zaplavuje YouTube a v nichž donekonečna papouškuje moudra, jichž je zdarma plný internet vydávajíc je za své vlastní know-how.

– Tisíce hodin strávených v terénu při svádění žen a komunikace
Protože většina jeho hrdinských činnů se odehrávala vždy mezi monitorem a klávesnicí na diskusních fórech jsou tisíce hodin takto příjemně a plodně strávených z říše bajek, stejně jako panem koučem donekonečna opakované zástupy svedených žen a zástupy vděčných a spokojených, leč neexistujících klientů, jimž jeho obskurní cirkus změnil od základů za tři hodiny život.

– Učení se mužské přitažlivosti tedy atraktivity
Učit se něco, co muž buďto má, nebo nemá dáno od přírody je chorý výmysl. Je to to samé, jako se učit být sexy, nebo se učit jak mít velké přirození – prostě né moc povedený rádo-by světácký marketingový blábol.

– Tisíce oslovených žen na ulici a v klubu
Panu Hůrkovi se v pickuperské komunitě přezdívá ubožák, protože jím zmiňovaná oslovení probíhala vždy formou oslovováním nejopilejších slečen k ránu na diskotékách, samozřejmě s cílem eliminovat slečnino možné odmítnutí oslabením jejího vnímaní prostřednictvím řádné dávky alkoholu…jen tak pro jistotu, odmítnutí pak tak nebolí.

– Desítky schůzek s opačným pohlavím
Patrně nemá cenu komentovat.

– Desítky přednášek, v kterých přednášel na téma svádění
O jeho údajných přednáškách neexistuje jediný záznam, jediný videozáznam, ani jediný zvukový záznam. Defakto jeho první přednášky se datují až k době, kdy začal své světácke služby nabízet hejlům.

– Desítky přednášek ohledně motivace
To samé jako o řádek výše.

– Tři velké konference, na kterých byl řečníkem
Opět to samé.

– Desítky hodin motivací
Je zajímavé, že se snaží ostatní motivovat někdo, jehož vrcholná kariéra byla zvedáni telefonů na zákaznické lince telefonního operátora, kde pan kouč do poslední chvíle než začal motivovat lidi pracoval. Obyčejně je motivace předávána a akceptována z rukou lidí, kteří něco v životě dokázali a mají lidem opravdu co předat.

– Tisíce hodin v posilovně a v gymu ohledně bojových sportů
Doporučuji se podívat na vzezření pana kouče samotného, tohle má být udajný výsledek tisíců hodin strávených v posilovně? O jeho obskurním navštěvování Kutil Gym, kde se jeho pojetí bojového sportu doteď smějí raději nemluvě.

– Desítky hodin strávených studováním zdravého životního stylu, stravy a doplňcích
Pan kouč je veřejně vysmívaným hypochondrem, neboť vyjma nadměrné kučeravosti vlny trpěl snad každou formou zákeřné nemoci – nebo alespoň tak je pravidelně prezentoval a pod jejich tlakem se duševně hroutil.

– Napsal desítky ebooků a článků ohledně psychologie žen, svádění, motivace a osobního rozvoje
Vyjma několikastránkové příručky jenž dává zdarma ke stažení na jeho stránkách s cílem nalákat potenciální kunčofty a omýlající všeobecná moudra neexistuje na internetu o žádné jeho knize jediný záznam. Dotaz na jejich ISBN a název pan kouč na svých stránkach okamžitě raději smazal.

– Desítky webinářů na téma osobního rozvoje
Pan kouč tímto způsobem zřejmě nazývá obskurní videa jimiž previdelně spammuje Youtube, kvalitu a úroveň prosím posuďte sami.

– Osobním konzultacím na spokojené vztahy a spokojený život. Jak v reálném životě tak i po internetu a telefonu.
Je dost pokrytecké, že se v oblasti vztahů snaží poskytovat konzultace někdo komu jeden vztah za druhým troskotá a sám se není schopen s vlasním partnerským selháním vnitřně srovnat. Ale co…..jeho vztah to přece není a hlavně, že ta šaškárna něco hodí.

Pan kouč zajímavě aplikuje i cenzuru na svých Facebookových strankách a YouTube profilu, kde okamžitě maže veškeré jemu se nehodící komentáře se zdůvodněním, že jej urážejí a pisatelé jsou jen závistivá skupinka haterů – navzdory četným dotazům však nikdy neodpověděl na otázku, co mu má být záviděno, když je celým internetem evidentně jen vysmíván a opovrhován.
Jeho vrcholným kouskem je ovšem mazání až následných odpovědí pisatelů, kdy pan kouč nesmaže komentář samotný, ale maže komentáře nasledující jeho zpravidla zcestnou odpověď – snahou má být evidentně vzbudit v náhodném divákovi pocit, že pan kouč každého remcavého pisálka zcela odzbrojí svým často zcela zcestným a z kontextu vytženým argumentem. Má to zřejmě vzbudit dojem, že pan kouč má jako nekompromisní alfa male vždy poslední slovo, kterému již nedokáže nikdo dále vzdorovat dalším argumentem. Mezi další zajímavě osvojené marketingové praktiky patří Facebookové lajkování svých vlastních příspěvků a zveřejňovaní pozitivních zákaznických referencí jeho vlastních partnerů pějící ódy na to, jak jim dvouhodinové setkání s panem Hůrkou otevřelo oči a od základu změnilo život.
Další veselé historky tohoto pána, jemuž nikdo nevyvrátí jeho zcestnou víru o jeho svůdnosti a jím vylhané uspěchy u žen si najděte dále na internetu .

Co nám z toho vyplývá….nikdy nelžete a nehrajte si na to, co nejste….a předně….nelžete sami sobě.
Autor: Michael Bajanik

10 komentářů u příspěvku “David Hůrka – prolhaná figurka českého internetu

 1. Takže toto je směřováno osobě, co neustále nahazuje ty samé příspěvky po internetu. Jestliže nedojde ke smazání všech příspěvků různě po forech. Předávám to české policii a to z několika důvodů
  1.lhaní
  2.pomluvy
  3.špinění mé osoby
  4.kyberšikana

  Dotyčný si neuvědomuje, že porušuje zákon a to:
  https://www.epravo.cz/top/clanky/pomluva-a-jeji-postih-16163.html?mail

  Je to poslední možnost pro smazání veškerého obsahu, mám ze všeho printscreeny, počkám přes víkend. Poté se to bude řešit přes policii české republiky.

  Dotyčný je těžce nemocný a nechápu, že neustále zabijí čas touto formou. Takže milý chlape, máš poslední možnost, to vše smazat…

 2. Až pan Hůrka zveřejní na internetu alespon jedno jediné video kde v terénu úspěšně oslovil ženu, možná mu začnu věřit.

 3. Pane Hůrko, já jen vidím, že někdo slušně rozkryl ty Vaše lži, takže hodně stěstí s podáváním trestního oznámení a zejména dokazováním, toho, že to není pravda, protože jak jsem si všiml autor jen poukazuje na zcela viditelné nesrovnalosti a lži v tom co o sobě publikujete.
  Říká se, že lež má krátké nohy a zejména v době internetu je lhát dost nebezpečné. Ale nebuďte smutný, nejste první ani poslední odhalený lhář.

 4. Hůrko, ty trapné koště, pokud je jen pětina nahoře uvedeného pravda máš lézt kanálama a ne tady vystrkovat tvůj handicapovanej ksicht.
  Hledal jsem si teď o tobě něco na internetu, tak jsem si udělal docela zajímavej obrázek, kdo všechno má u nás nárok ‚podnikat‘ a hrát si na solidního podnikatele ty parodie na kouče.

 5. Nevěřím tomu, pana Hůrku považuji za jednoznačného milovnika pravdy! Celý svět se proti němu spikl a on jediný nelže a hlásá svou pravdu!

  NE, dělám si prdel, je prolhanej, jako cikáně a je k smíchu.

 6. Hůrko, ty ubožáku, zaplavuješ internet tim tvým balastem, prezentuješ se jako veřejná osoba a světák a když dojde na lámání chleba a začne se pěkně rozkrývat ta špína a lži, co šíříš kolem sebe, tak začneš kňučet jako malej pes a utíkáš se slzama v očích a s pocitem křivdy žalovat? Chápeš, že ve 40-ti lhát jako malej harant je projev duševní nemoci ty rádoby úspěšná zkrachovalá nulo?

  Vždycky jsi byl jako člověk k pozvracení a teď co si hraješ na údajného kouče jsi ještě víc.

 7. Teď jsem se opravdu pobavil:
  1.lhaní
  2.pomluvy
  3.špinění mé osoby
  4.kyberšikana
  Pane Hůrko, jestli jste tak zdatný kouč jako tady prezentujete svou znalost práva, měl jste opravdu raději zůstat na té zmiňované zákaznické lince zvedat telefony.
  Nezvažoval jste v rámci Vašich hodnotných seminářů nosit klaunský nos, pokud ne, tak by jste opravdu měl.

 8. Hůrka opět pobavil :))
  Divím se,že při téhle ostudě ještě ten svůj prolhanej cirkus nezabalil a nešel se někam zahrabat,aby nebyl lidem k smíchu.

 9. Prolhaná ukřivděná lidská troska. Rodiče mohou být hrdi, že svět obohatili o podobně zbytečnou existenci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.