dropies.cz – podvodnice

Pozor na podvodný eshop dropies.cz, který funguje i na adrese https://dropies.wixsite.com/dropies

Eshop prodává falešný brejle Ryan Ban, jejichž skutečná hodnota je tak 20 kč (ve vietnamské tržnici koupíte lepší).

Eshop má obchodní podmínky v rozporu se zákonem, falešnou adresa v Británii, takže reklamace se nedovoláte. Provozuje to Jana Nedbalcová bydlící snad v Praze, která evidentně nemá ani živnosťák a má bankovní účet 23012170XX/20XX

Pozor na tuhle podělávku!
Autor: B.

12 komentářů u příspěvku “dropies.cz – podvodnice

 1. Dobrý den, pozdě jsem si toto varování přečetla a uz jsem si před 14-ti dny objednala dvoje tenisky converse.co teď?

  • Ted uz si zbozi vyzvednete na poste (predpokladam, ze je jiz uhrazeno predem), zkuste postupovat dle obchodnich podminek a zaslat email – oni nebudou reagovat a jedine co muzete dat podnet na COI.cz, ja uz ho tam poslal.

   • Coi vam nepomuze, ani nevi koho kontrolovat, kdyz tam neni uvedena adresa. Jmeno je podle vseho falesne. Zkusil bych spus zivnostensky urad, pritoze jde podlw vseho i o podnikani nacerno..podle cisla uctu, na ktere jste pkatil, by ji meli dohledat.

  • Na amerických stránkách zadarmo a bez jakéhokoliv kontaktu na majitele..nechápu jak tam někdo může nakoupit. Dcerce se tam taky líbily boty, ale nejsem tak bohata, abych dotovala podvodniky

 2. Dcera bohužel taky naletěla https://dropies.wixsite.com/dropies nebo http://www.dropies.cz je jeden velký podvod! Mělo nás varovat už to, že tam nikde neuvádí adresu (jenom email), bchodní podmínky jsou pofidérní (na bpty není žádná záruka).

  Boty Converse neviděly tuto značku ani z vlaku!! Neskutečná drzost poslat takový smrdící šmejd! Na žádost o vrácení zboží milá paní nereaguje, takže jsem se obrátila na ČOI, věřím, že si na tu podvodnici a její praktiky pořádně posvítí.

 3. Podvod je to kazdopadne, jen nechapu lidi, co muzou nakoupit na strankach, kde neni uvedeny jakykoliv kontaktni udaj. To ty penize vyhodte z okna a vyjde vas to nastejno.

  • Dobrý den, kde jste nakonec nalezl tento kontakt, když v předchozím komentáři píšete, že na stránkách žádný kontakt uvedený není?

 4. Dcera si tam chtěla koupit tenisky, ale záhy jsme zjistili, že tento e-shop nikde neuvádí jakékoliv kontaktní údaje. Poslali jsme jim tedy email s dotazem na to, kdo je provozovatelem eshopu. Bez odpovědi. Nic jsme tedy neobjednali a s největší pravděpodobností jde o Podvod. NA dropies tedy rozhodně nedoporučuji nakupovat. E-shop je provozován na amerických stránkách, když pošlete peníze, nejspíš se s nimi můžete rozloučit. Na zboží je nulová záruka, což sám obchod uvádí v obchodních podmínkách!!!

 5. Na amerických stránkách zadarmo a bez jakéhokoliv kontaktu na majitele..nechápu jak tam někdo může nakoupit. Dcerce se tam taky líbily boty, ale nejsem tak bohata, abych dotovala podvodniky

 6. V září jsem si boty objednala a přišly koncem října a nelibily se mně. Tak jsem je vrátila s tím, že chci poslat peníze zpět. Dlouho se nikdo neozval, až po více zpráv mi paní napsala že mi pošle peníze na účet, dnes mi dorazily

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.