Easyrent

Také jsem si půjčil v této půjčovně auto. Objednán Citroen Berlingo a 0% spoluúčast. Dovezena Octavia III. Tak nyní k realitě. Rozhodně nedejte na to co se řekne. U všeho trvejte na písemné dokumentaci a proveďte si vlastní dokumentaci foto / video všech oděrek, škrábanců prostě vše co na vozidle nemá být a to ihned při předání. Trvejte na zapsání všech těchto věcí do předávacího protokolu. Proč to vše, protože co nesepíšete to zaplatíte. Objednána 0% spoluúčast ta neakceptována. Nabídnuta sleva za jiné přistavené auto ta nezohledněna. Při předávce upozornění mnou 2x na škrábanec na kapotě motoru . Bohužel nesepsáno. Při vrácení označeno jako škoda na vozidle. Moje hloupost netrval jsem na zapsání. Vozidlo bylo čisté jak bylo převzato a v interiéru i před předáním uklizeno. Naúčtován úklid vozidla.
Naúčtováno:
Náhrada škody v Audatextu 8566,-
Náhrada škody odstavení vozidla v servisu 2998,5 s slevou 50%
Náhrada škody likvidace škody výpočet odvoz do a z servisu 1875
Pronájem vozidla 7983 od 21 do 26
Mytí a čištění vozidla 1813,79
Jistina -18000
K doplacení 5237,00
Vozidlo si objednáte v Easyrent nicméně smlouvu uzavíráte a fakturu platíte Akrabroker.
Tak pane majiteli popsal jsem něco jinak než se stalo?

Update 10.7.2018 23:58
A odpověď je zde Viz níže nejlepší obrana je protiútok. Nabízíte 0% spoluúčast odpověď žádná tedy nabízíte něco co nehodláte plnit vše ostatní jsou jen řeči. Nabídl jste náhradní vozidlo v pohodě a je jedno k kterému vozidlu byla 0% spoluúčast ta byla zavázně objednána. Vozidlo mimo jiné bylo vráceno čisté, za co je účtován úklid. Stejně jako vy mám vozidlo před předáním nafocené.
Proč jste tak naštván pane majiteli? Jen popisuji to, že ostatní si mají dát pozor na to co přebírají a podepisují u Vás a hlavně, že nemají nic opomenout zapsat do předávacího protokolu při převzetí. Vaše odpověď jen potvrzuje to, že když podepíšou tak mají holt smůlu a budou platit za to co nebylo zapsáno. Jinak Vaše smlouvy jsou natolik jednostranné, že bude na místě zde dát link na originál smlouvy.
Jinak Vaše postřehy o firmách kde pracuji jsou hezké, ale o čem to je. Vy jste vystřídal 3 firmy schováváte se za maminku tak si nemáme co vyčítat. Navíc je firma easy rent v likvidaci jak vidím na https://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoba/83417/
Jinak další text odpovídá zřejmě jinému klientovy. Nemám dojem, že by se dle textu týkalo mne. Nicméně děkuji za text který jste napsal, protože jen potvrzuje Vaší praxi.
Odpověď vlastníka před 17 hodinami
Vážený pane K, děkujeme vám za zpětnou vazbu a čas věnovaný hodnocení našich služeb. Dohledali jsme vaši objednávku a zjistili následující fakta:
Vámi objednané vozidlo Citroen nebylo v požadovaném termínu dostupné. Na tuto skutečnost jste byl ihned upozorněn. Rozhodl jste se pronajmout zcela nové vozidlo Octavia III v pořizovací hodnotě 790.000 CZK a spoluúčasti na zaviněné škodě do výše 20.000 CZK. Tato smlouva je na každém listu opatřena vašim podpisem, uzavřena bez výhrad a návrhu na doplnění. Považujeme ji tedy za dospělou a oboustranně výhodnou.
Součástí písemného zápisu o předání vozidla byla i doprovodná fotodokumentace opatřená údaji GPS a času. Zde je vidět nepoškozená kapota motoru nového automobilu. Při vrácení vozidla Vám správce autoparku tuto fotodokumentaci zpřístupnil. Při vrácení vozidla bylo zjištěno poškození laku kapoty a opět pořízena detailní fotodokumentace. Poškozený lak byl laicky zamaskován bílou barvou z tzv. retušovací tužky, prodávané na čerpací stanici. Při vrácení poškozeného vozidla jste se svým kumpánem zahráli skvělé divadlo. Vaše představení jsme si několikrát přehráli a nakonec i my napíšeme hodnocení vám.
“Klient” – dva měsíce stará firma se základním jměním 1 Kč.
Zástupce firmy poškodí obchodnímu partnerovi vozidlo, následně poškození amatérsky zamaskuje a pak intenzivně odvádí pozornost správce autoparku ve snaze odvrátit náhradu škody. Při tvrdé konfrontaci narazil na nezpochybnitelný zápis v předávacím protokolu a velmi dobře zpracovanou fotodokumentaci. Dramaticky vyhrožoval negativní recenzí a nakonec se ztrapnil retušovací tužkou. Největší legrace nastala za dveřmi, kde jste si po vašem odchodu zklamaně postěžoval svému kolegovi, že je to smůla, že jsme vám na tu zamaskovanou rýhu přišli..
Za vaše brilantní představení tedy nakonec dáme také jednu hvězdičku.
😉
P.S. Dovolili jsme si nahlídnout do vašeho veřejného profilu, kde prezentujete svoje životní traumata a hlubokou nespokojenost s okolním světem. 95% negativních recenzí.. to už je sakra k zamyšlení 🧐
Autor: Karel F

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.