Falešná banka

Varuji před podvodníkem Mgr. Danielem Sikorou, který provozuje tzv. offshore banku DirectBank, registrovanou na Komorských ostrovech a údajně působící v Dominikánské republice. Tento člověk nabízí prostřednictvím této banky možnost investování do kryptoměny DiBaCoin, která jako kryptoměna neexistuje, pouze snad jako měna virtuální, tedy zdánlivá.
Ale podstatné je to, že vložit peníze do DirectBank lze snadno, vybrat je už nelze. To je zkušenost moje a několika mých známých, kterou mohu kdykoliv doložit. V květnu 2012 jsem měl na mém účtu u DirectBank skoro milion korun, uvěřil jsem totiž návrhům a slibům „bankéře“ Daniela Sikory, a to jsem ani nechtěl peníze zhodnocovat, jen využít bankovních služeb. Peníze na mém účtu se prakticky okamžitě staly opravdu virtuální, sice je na účtu vidím, ale vybrat je nelze.
Znovu opakuji, všechno mohu doložit. Případní zájemci o přesnější informaci se mohou přihlásit na milanvavra@post.cz.

Autor: Milan Vávra

2 komentářů u příspěvku “Falešná banka

 1. zdravím příznivce udrbaných webů,tak za 1) pan Sikora není žádný podvodník za2) banka pracuje a hodnotí skvěle za3)pan ávra spolu se svým komplicem judr.zatím jméno neuvedu dělají rúzné praktiky a svým nevhodným chováním byli vyloučeni,na jejich účtech peníze leží a čeká se až předloží své účty panu Sikorovi a on jim je okamžitě pošle,jen s tím otálí,mají dluhy a účet nedoložily,penize mají čas a počkají,jen píšou bludy aby ostatní neměli tu čest,jak podlé a hanebné,ve společnosti v r.2008 také dělali podvůdky,tak prosím vás pana Vávru a spol.neberte vážně hezké dny Helena Meckur

  • Tak spíše věřím panu Vávrovi ….
   Pan Daniel Sikora už „úspěšně“ prodával a obchodoval snad se vším možným od parfémů až po diamanty a
   zlato (OPENAURUM).
   Vždy se stejným výsledkem tzn jeho zákaznici byli vždy „spokojeni“ :o)
   Teď prý je majitelem banky a prodává Dibacoiny :o)
   Tak už čekám jen že začne prodávat odpustky a modré z nebe :o)
   Ale jasně , když jsou lidi blbí a potřebují se zbavit peněz….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.