12 komentářů u příspěvku “Foibos design – Marek Veselý

 1. hmm, tak ja jako bývalý zaměstnanec čekám na výplatu již od června. Pan Veselý vydírá že zaplatí pouze pokud se vzdám odstupného, nehorázná svině!

 2. Dobrý den, s p. Veselým máme taktéž problémy, neustálé zapírání a výmluvy, za odebraný materiál do dnešního dne nezaplatil ( cca rok po splatnosti). Mohu Vás požádat o kontakt na Vás pro možné společné řešení?
  Děkuji

 3. Dobrý den,

  do února letošního roku slušné jednání. Nevím co se stalo, ale dluží nám také za odebrané zboží a nemohu se nikoho dovolat.

 4. Tak pan Veselý podle informací vyvedl veškeré peníze do nové firmy kde figuruje jako skrytý vlastník. Podle informací je na něj vedeno několik exekucí (respektive bohužel pouze na firmu), ovšem když se podíváte na jeho facebook, tak se asi špatně nemá jen tento rok (Dubaj,Francie,USA…)
  Takovýhle podnikatelé by měli sedět!

 5. To se nedočkáte, na tuto firmu jsou vedeny exekuce v řádu milionů, máme pohledávku 1 milion , exekuce běží a nic.. Nejdřív několik milionů stát, a pan Veselý vesele podniká dál a slibuje..

 6. Zasranej zloděj!!! žije si na vysoký noze ale na cizí účet…
  v exekuci ještě stihl prodat auto. (jak je tohle kurva možný!)
  firmu přejmenoval z Fobibos design na Foibos lighting figuruje už pouze jako skryty spoluvlastik!!

  btw: ma peknej novej domecek… a taky manzelku pravnicku 🙁
  …a tak to tady v absurdistánu chodí.

  podejte na něj trestní oznámení. Účelové vyvádění majetku…

 7. Tak mi tu skupinu na facebooku pořád nahlašujou/mažou.. 🙁

  taky mi dluží… ale koukam, že soudit se nemá moc cenu..
  pán je typickej podnikatel z 90tek a tak se k nemu asi musí přistupovat.. Koukal jsem na jeho Facebook a vaří se ve mě krev!!!

  btw: tenhle pan pořádal v DOXu cenu Libeňskeho.. škoda že jsem to nevěděl dřív, zašel bych se tam na něj osobně podívat 🙂

 8. pan Veselý si u nás objednal vizitky a dopadlo to tak, že je zaměstnavatel dal zaplatit mě!
  Šmejd jeden…

 9. to je dobrej joke..

  prolustroval jsem si dotace co čerpá pan Veselý a divím se že už nesedí! (čerpal už přes 20mega)
  Koupil na společnost Foibos a.s. zrekonstruovaný a vybavený byt/prostor a o dva roky čerpal dotaci 14 milionů na rekonstrukci, vybavení a depozitář? (v ten samý rok si začal stavět domek) Ještě v roce 2016 dostal dotace tentokrát snad na platy/zaměstnance – a v té době už svým zaměstnancům neplatil… Další jeho dotace na ty brožury který vydává pořád dokola… ale čemu se divit když má na FB v přátelích osobu co přiděluje dotace že? 🙂 Welcome to Czechistán…

 10. Dobrý den, pán Veselý i tento rok pořádá cenu Stanislava Libenského v Doxu. Kdo by měl zájem dorazit na slavnostní vernisáž a konfrontovat osobně pana Veselého sledujte stránky galerie DOX kde se jistě termín vernisáže dozvíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.