František Kočka Praha Klánovice-Zloděj a podvodník 1. kategorie!

Na Františka Kočku jsem se dostal přes známého (asi se dohodnuli na organizovaný podvod) bylo mě 20 let a pod záminkou výdělku jsem si pujčil v bance a peníze předal … Sice jsem naletěl asi na nejklasičtější podvod na světě ale to co následovalo bylo horší…kdy jsem se ho vyptával na detaily ohledně obchodu tak drmolil nesmysly a pořád vymýšlel další a další důvody proč se obchod ještě neuskutečnil.K dnešnímu dni jsou to 2 roky a stále se ,,něco“ řeší…

Nicméně mě jednou za 3-4 měsíce zavolá a nabízí mě kradená auta nebo jiné horké zboží. Dejte si proto pozor at nenaletíte jako já.

Ruce pryč od kolotočářů cikánů a podobný verbeže!

O zkušenost se můžete semnou podělit na mailu Snoppy01@seznam.cz
Budu rád…
Autor: Marcel Jitrocel

16 komentářů u příspěvku “František Kočka Praha Klánovice-Zloděj a podvodník 1. kategorie!

  1. Malá úprava – František Kočka se pouze za majitele kolotočů vydával,přitom podle posledních informací nemá s lidmi ani kolotoči co dočinění. Jedná se o Františka kočku s bydlištěm na Praze 9 Klánovice.

  2. Diky za úpravu s námi opravdu nemá nic společného …a mě dodneška dluží 520.000…jeto opravdu podvodník…a cikán!!

  3. Kdo ví jestli to byl vůbec nějakej světskej .. Lidi slyšej jméno Kočka a hned si myslej že to je světskej. Pozor na světský ? … My lidi nezabíjíme, nedáváme děti do dětských domovů, nikoho neokrádáme a peníze si umíme spravedlivě vydělat!! a už vůbec nejsme cikáni!! Házíte nás do jednoho pytle ale jsme uplně jiná komunita lidí než jsou romové !! …

  4. Jenom o doplnění – Na F.kočku jsem se dostal přes cikána Petra Bílého,jedná se o organizovaný zločin který tihle ,,hnědočeši“ provozují už několik let. Doposud se mne již ozvalo na e-mail 6 podvedených lidí,a myslím si že těma to nekončí,můj názor je takový že podvodník může být kdokoliv at je modrý,zelený,nebo černý ale co si budeme vyprávět určité etnikum jako jsou právě tito lidé k tomuto způsobu ,,podnikání“inklinují mnohem více než my normálně fungující lidé.O tom ostatně svědčí výpis výplat sociálních úřadů a tak podobně. Každopádně celá věc je v šetření kriminální policie Čr. A pan František kočka doufejme brzy obleče tepláky 🙂

    • Pane R. Kočko jak jsem Vám již odpověděl na E-mail tak se o žádný ,,fake“ nejedná,sám tvrdíte že jste okradený, a upřímně jak F. kočku znám tak ten Váš příspěvek v hodnotě 500 000 mu stačil tak na pár masírek v CoCo baru a jednu dovolenou v Itálii. Ten člověk prostě tak žije a není jedinej. Dokud se najdou lidi jako Vy nebo já co ho budou živit tak v tom bude pokračovat. Proto jsem tehdy napsal tento příspěvek abych každého varoval. Jediný problém je že každý googluje až když už je pozdě!

  5. František Kočka se odsuzuje na 1 rok natvrdo. Výkon se odkládá na zkušební dobu 4 roky. od 7.2.2017. na 4 roky. jestli máte problém s F. Kočkou napište sem email kontakt a se Vám ozvu ho pomoct dostat. mě dlužil 105 tis. Mám je zpět. I když mi tam vznikla nějaká škoda, pořád jsou to drobné proti 105 tis. jak poruší podmínku jde sedět. Nestyďte se ozvat se.

  6. Zdravím nevím nyní jestli jde o stejného člověka ,ale cca před rokem a pul mi František Kočka nyni mu je 40 roku s údajnou adresou Praha 9 Šestajovice nakonec jsem zjistil ze adresa bydliště je městský úřad mi prodal auto které melo závažnou závadu tak jsme se dohodli a byla to velká chyba ze auto mohu vrátit a on mi peníze .Auto jsem u Olomouce odvezl na své náklady zpět do Prahy kde mi měl dat peníze ale nakonec ze mi je pošle na účet ze nemá u sebe to jsme dopsali i do kupní smlouvy jednalo se o částku 52500,- vše je i ve výpovědi u policie kde vyslechli i jeho a ze vším souhlasil a ze peníze pošle do měsíce už od te doby uběhlo cca dalsich osum měsíců a já nemám stále ani auto a ani korunu nazpět .Tak se chci zeptat jestli se nejedna o stejného lumpa který jak jsem si všimnul rad kseftoval s auty .Pokud ano tak se rad pripojim k žalobě na tohoto člověka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *