9 komentářů u příspěvku “ILONA VESELÁ

 1. Ano, potvrzuji! Tahle paní, ve skutečnosti dokonce JUDr. Ilona Veselá, se neštítí vymámit větší obnos ani od samoživitelky (tisíce korun na nájem) a stokoruny od kolegů v zaměstnání (na cigarety, taxi, apod).
  Jakmile začnou upomínat vrácení dluhu, po opakovaných slibech a ujišťováních přestane chodit do práce a nastoupí jinde!
  Jedná se skutečně o osobu, do které byste to na první pohled neřekli. Velmi dbá o svůj zevnějšek, vkusné oblečení, černě obarvené vlasy, umělé nehty… Teprve až se pokusíte získat půjčené peníze zpátky, zjistíte, co je ve skutečnosti zač. 🙁

 2. JUDr. Ilona Vesela ted procesuje krabice v Amazonu. Lidi od kterych uz vymamila penize slysi jen spoustu hloupych vytacek. Mne po pul roce nevratila ani korunu a exekutor na ni nemuze, dokud ji neskonci insolvence!
  Bohuzel neukazuje ani nejmensi snahu pujcene penize vracet, ani po malych castkach, jak puvodne slibovala.

  VELMI SPATNA ZKUSENOST S TOUHLE PANI a velka lekce do zivota!

   • Dobry vecer,

    bohuzel Vam asi moc nepomohu. Resila jsem situaci s pravnikem a zjistila, ze dokud u pani Vesele potrva insolvence, nelze podat navrh na exekuci. Insolvence by snad mela trvat 5 let, tedy zrejme do roku 2022. Ziskala jsem od ni alespon podepsane priznani dluhu, ktere ma platnost 10 let, protoze jsme tehdy nesepsaly zadnou smlouvu o pujcce. Jestli mi to ovsem k necemu bude je otazka, tady jde o 10.000 Kc a podle zkusenosti kolegyn z prace se Ilona Vesela vyhyba vraceni i tak smesnych castek, jako je 60 Kc! 🙁

   • Dnes jsem zjistila, ze Ilona Vesela zrejme nepodava uplne presne informace, podle dokumentu zverejnenych na isir.info (informacni web o insolvencich) byla u JUDr. Ilony Vesele insolvence zahajena jiz 7.4.2015.
    30 firmam i lidem, kteri se do jednani stihli prihlasit, dluzila celkem 1,877.287 Kc. Pocet veritelu se od te doby zvysil, ale pohledavky do probihajici insolvence jiz nelze prihlasit. Nevite nahodou jak zjistim kdy insolvence skonci, abych mohla pote podat navrh na exekuci castky, kterou Ilona Vesela dluzi mne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.