Lenka Adamkova PODVODNICE

Jedna se o podvodnici, ktera si necha zaslat penize na ucet a nejenze nezasle zbozi, ale penize take nechce vratit a je tak hloupa, ze se snazi jeste drze ohanet. Jeji adresa je uvedena v nadpisu – Stritez 71, Jihlava. Spolupracuje se avou podvodnou matkou, Marcelou Adamkovou bydlici na stejne adrese. Telefon na obe podvodnice je 6038590XX na podvodnici a na matku 733 111 3XX. Podvodny ucet je 1019920434/XXXX. Dejte si pozor na tyto dve podvodnice ktere se vzajemne kryji. Poskozenych jsou desitky!!!
Autor: Lenka Adamkova

Zalinkuj:

21 komentářů u příspěvku “Lenka Adamkova PODVODNICE

  • Dobrý den, prosila bych o podrobnější informace. Chtěla jsem od paní koupit kabelku a protože nesouhlasila s osobním předáním, obchod jsem zrušila. Ale tvrdí, že je spolehlivá. Tak bych ji nerada na základě jedné recenze uškodila.

   • zlato nic neplať!!!!!!!já poslal paní Adámkové 3600 kč a nemám nic……….musím zítra na policii.
    Zeptám se,hlásila jste někde něco?Mám jen č.ú. a adresu.
    Snad mi to postačí………
    Děkuji za zprávičku.Petra

 1. Ja pani Adamkovou take nemohu doporucit. Po zaplaceni jsem mela obdrzet kabelku oBag ale nemam ani kabelku ani penize!!

  • Ahoj Terezko,já poslal paní Adámková 3600 kč a nemám nic……….musím zítra na policii.
   Zeptám se,hlásila jste někde něco?Mám jen č.ú. a adresu.
   Snad mi to postačí………
   Děkuji za zprávičku.Petra

 2. Pokud jste platili předem, tak jste naprosto naivní. Člověk v dnešní době nic nemůže platit předem zvlášt přes bazary a podobné inzerce. Aukro potažmo ebay jsou aspoň prověřené servery. Pokud už jste tak nalítly, tak si ve své bance zažádejte o storno transakce, dky to vykomunikuje vaše banka s bankou protistrany, pokud ani po 2 utgencích nedojde k nápravě, máte iniciály protistrany a můžete konat s policií. Ale je naivní někomu něco platit a pak čekat. osobní předání, nebo používat let go, aukro, ebay nebo jet do ciziny.

  Ano v dnešní době přehršle techniky je snad jasné, že platit něco předem je stejný průser jako dobírkou. Nikdy více, nejsem tak bohatý abych si kupoval levné věci.

 3. Bohužel musím napsat, že jsem byla naivní blbka, a peníze, částku 600 poslala na účet Lenka Adámková. Podala jsem na policii ČR trestní oznámení, a čekám, až předvolají obě-jedná se o matku Marcelu s dcerou Lenkou, osobně si myslí, že podvody dělají obě a kryjí se, já poslala peníze na účet dcery Lenky. Pokud polidcie neuspěje, budu podávat žalobu k soudu. Pokud je vás poškozených více, určitě se obraťte na policii, nebo i na mě, abychom případně mohli podat hromadnou žalobu. Můj mail je bright.red@seznam.cz

 4. Dobrý den, jedná se o matku s dcerou. Obě se jmenují shodně Lenky Adámkové (24 a 45 let). Bydlí ve Stříteži u Jihlavy. Okrádají lidi běžně. Pracují v bramborárně v Herolticích u Jihlavy, přičemž starší je tam úplně na černo a sociální a zdravotní ji platí pracák. Má to rozepsané na dvě jiná jména, aby si mohla vydělat více. Chtělo by to kontrolu patřičných úřadů, ale takovým způsobem, aby šli za lidmi na hale, chtěli jejich doklady a teprve potom do kanceláře porovnat jména. Jinak by mohla zadem odejít. Jsem jedna z postižených těmito …… a rozhodně by to chtělo už řešení, protože okradených lidí je obrovské množství. Nechápu, že policie nekoná. Je možné, že v tom jede i jejich máma/babička. kontakt forestgump@volny.cz

 5. Dobrý den, já jsem obchod na štěstí zrušila. Ale měla jsem o ní a její dceři nějaké věci dohleddane. Teď zpětně bohužel nenajdu 🙁 mě nestihla okrást, tudíž jsem na policii nebyla.
  Ale určitě nebudete první. Oni si to myslím podle účtu atd pospojují sami.
  Přeji vám hodně štěstí a jen samé dobré obchody.

 6. Já jsem obchod na štěstí zrušila. Ale měla jsem o ní a její nějaké věci dohleddane. Teď zpětně bohužel nenajdu 🙁 mě nestihla okrást, tudíž jsem na policii nebyla.
  Ale určitě nebudete první. Oni si to myslím podle účtu atd pospojují sami.
  Přeji vám hodně štěstí a jen samé dobré obchody.

 7. ahoj já s ní vyměnila 3 věci dodnes já od ní nemám nic, ona ano, nereaguje, občas ano, ale neustále lže…pojdte se spojit a hromadně podat trestní oznámení

 8. Zdravím, hlásím se také mezi podvedené, zaplatila jsem a žádná kabelka nedošla. Mohu poprosit o to její čislo?? Díky moc.

  • Dobrý den, tak já téhle sv*** „darovala 3600-
   Její tel. je 603 859 084 .Ale myslím, že se s korunkami můžeme rozloučit 🙁 Hold za blbost se platí. Ale uklidňuje mě, že na každou svini se vaří voda.

 9. Dobrý den,
  stala se mi stejná věc v roce 2016. Vidím, že kauza stále pokračuje… já vše hlásila na policii už 2 roky zpátky a teprve teď se mi ozvali, abych se dostavila k výslechu. Myslela jsem si, že to bylo zbytečné, ale věřím, že se to konečně někam posune a pujdou sedět až zčernají!!!

  • Dobrý den Nikčo, tak dejte určitě vědět, jak jste dopadla. Mně to pořád nejde do hlavy, jak jim to může tak dlouho procházet..mrchám. Petra

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *