Milan LEVÝ PODVODNÍK

Pozor na tohoto podvodníka Milan Levý z Příbrami. Tento pán nabízí na různých bazarech a hlavně na faceboku sirupy a šťávy údajně ze smrčkových sirupů. Pan Levý nemá ani živnostenské oprávnění a už vůbec nemá souhlas hygienické stanice. To mu ale vůbec nevadí a ve svém podvodném jednání pokračuje dál. Vyžaduje peníze předem na účet, nikoliv však na svůj ale cizí, neb svůj účet mít nemůže. Zboží nepošle a pokud chcete vrátit peníze, dočkáte se zablokování a výhružek. Před několika lety po něm bylo vyhlášeno pátrání https://pribramsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/patranilevy20081229.html

Vystupuje pod těmito profily

https://www.facebook.com/milanlevy1965/

https://www.facebook.com/groups/694824567342998/about/

Využíval ještě profily s názvem Milada Plodrová a Hana Rašková. Z netu si stáhnul fotky slečen z porno stránek a vydával je za své výše zmíněné spolupracovnice. Inzeruje na všech možných bazarech.

Autor: martina

Zalinkuj:

4 komentářů u příspěvku “Milan LEVÝ PODVODNÍK

  1. Přesně tuto zkušennost s tímto podvodníkem mám i já.
    Peníze chce předem na účet a zboží nedodal 2 měsíce. Při výzvě o navrácení peněz, blokace a výhrůžky.

  2. I já se přidávám ke stížnosti.Je to pravej Levý Levák Milánek a jeho banda imaginárních ve snech vytoužených žen.Neuveritelny pohádkář,vyděrač, zloděj a s prominutím sráč..
    Sirupy nikde,peníze nikde..karma je zdarma a nech tě chytne mrtvice do kulí ty z kundyxichte.

  3. Dost špatnou zkušenost mám i já. Můj účet, na který měl vrátit dlužné peníze zneužil, po nahlášení na PČR a následném zrušení účtu mi bylo po veřejné i mobilní síti vyhrožováno. Mobilní číslo tak bylo zrušeno také. Dále tento podvodník poškozeným jen nadává, zesměšňuje je a uráží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *