Milan LEVÝ PODVODNÍK

Pozor na tohoto podvodníka Milan Levý z Příbrami. Tento pán nabízí na různých bazarech a hlavně na faceboku sirupy a šťávy údajně ze smrčkových sirupů. Pan Levý nemá ani živnostenské oprávnění a už vůbec nemá souhlas hygienické stanice. To mu ale vůbec nevadí a ve svém podvodném jednání pokračuje dál. Vyžaduje peníze předem na účet, nikoliv však na svůj ale cizí, neb svůj účet mít nemůže. Zboží nepošle a pokud chcete vrátit peníze, dočkáte se zablokování a výhružek. Před několika lety po něm bylo vyhlášeno pátrání https://pribramsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/patranilevy20081229.html

Vystupuje pod těmito profily

https://www.facebook.com/milanlevy1965/

https://www.facebook.com/groups/694824567342998/about/

Využíval ještě profily s názvem Milada Plodrová a Hana Rašková. Z netu si stáhnul fotky slečen z porno stránek a vydával je za své výše zmíněné spolupracovnice. Inzeruje na všech možných bazarech.

Autor: martina

19 komentářů u příspěvku “Milan LEVÝ PODVODNÍK

 1. Přesně tuto zkušennost s tímto podvodníkem mám i já.
  Peníze chce předem na účet a zboží nedodal 2 měsíce. Při výzvě o navrácení peněz, blokace a výhrůžky.

 2. I já se přidávám ke stížnosti.Je to pravej Levý Levák Milánek a jeho banda imaginárních ve snech vytoužených žen.Neuveritelny pohádkář,vyděrač, zloděj a s prominutím sráč..
  Sirupy nikde,peníze nikde..karma je zdarma a nech tě chytne mrtvice do kulí ty z kundyxichte.

 3. Dost špatnou zkušenost mám i já. Můj účet, na který měl vrátit dlužné peníze zneužil, po nahlášení na PČR a následném zrušení účtu mi bylo po veřejné i mobilní síti vyhrožováno. Mobilní číslo tak bylo zrušeno také. Dále tento podvodník poškozeným jen nadává, zesměšňuje je a uráží.

 4. I já mám s tímto pánem své zkušenosti. Dluží mi peníze od října 2017.Ani zboží a ani peníze, pouze jen blokace.

 5. Milanlevy1965@gmail.com

  Tak zde mne označilo pět lidí za podvodníka. Rád bych k tomu řekl následující:

  Existuje skupina DOMÁCÍ výrobky léčivého charakteru a stranku Domácí výrobky.
  Ve skupine je Více jak 2300 lidí. Je tam seznam správců i produktů.
  Jsou tam listiny tedy podací archy pošty o odesílání balíků.
  Pokud zde Ti dotyční tvrfí, že jim něco dlużim tak ano dlužím!!
  Dlužím jim že jsem ještě nepodal žalobu na ochrannu osobnosti a trestní oznámení.
  Dlužím jim toho hodně a i s úroky jim to splatím.

  Nevim kdo je paní Martina která tady tvrdí spousta věci. Asi to bude nejaka majitelka firmy o které nevim. Že zna tak podrobne strukturu toho co dělám a jak to dělám.

  Každý kdo chce sem může napsat co chce. Jen se prosim Vy co máte mozek v hlavě podivejte kdy byl příspěvek napsán a kdy sem byly umístěny čtyři z peti komentářů.

  A potom se podívejte k nam do skupiny a na stránku a ať Vám fake profil KRÁL a další zpřístupní jejich uzavřenou skupinu ve které nás špiní a pomlouvají a ve ktere je 65 členů. Ať Vám reknou také proč nedostali zbozi a ani peníze.
  Dostanou je pokud nebudou desítky tisic platit sami.
  Že ZBÍRAL MIŠINGEROVÁ Šajánková Reichlová Jana atd.

  Milan Levý

  • Milan Levý se nově přejmenoval na Milan Yarden Levi
   a jeho pomocnice Hana Rašková na Jamira Rebeca Merck.

   Jeho skupina má sice hodně členů, ale informace o hrubém chování k zákazníkům, nedodávání zboží ani po 3 měsících při platbě předem a odmítání vrácení peněz přicházejí stále nové. Takže pozor na něj a jeho aktivity.

 6. Připomínás mi jiného podvodníka ten dokonce věřil svým lzim asi na tom budeš stejně.. Stížnosti jsem viděla víc jak 5 dokonce jsem viděla screening komunikace a jsi jen hovado.. Chtěla jsem si objednat tvůj výrobek ale těch negativních recenzi je víc než dost proto bych si už nikdy od tebe nic neobednala .. Chovas se jak podvodník a jednak jako podvodník.. Takže podvodník jsi.. Ty největší podvodníci o sobě samozřejmě tvrdí že podvodníci nejsou..

 7. že se nestydíš tady tak lhát Milane. Ale nestydíš. ty těm výmyslům fakt věříš Ty lidi neokrádáš??? NE?? a za co si tedy seděl? za podvody na lidi. Jsi nemocný člověk, bohužel.

  • Tak jak se máte paní Černohorská abych doplnil Vaše celé jméno. A fakt mě Vaše žvásty na facebooku a tady na internetu nezajimaji. Asi tak.

  • Tak jak se máte paní Černohorská abych doplnil Vaše celé jméno. A fakt mě Vaše žvásty na facebooku a tady na internetu nezajimaji. Asi tak. Tady mohu za podvodníka označit kohokoli. Nejen já ale kdokoli. Třeba tehdy když chci někoho zničit atd. Jako konkurence nebo i jinak. Že?

 8. Pan Levý a jeho okrádání lidí je už známo i na kriminálce. Magor co Vám vyhrozuje žalobami pokud chcete vrátit zpět své peníze. Doufám že už bude brzy hnit v krimu.

   • Zajisté . Toto je vážení přístup pana podnikatele bez ŽL. Chcete po půl roce konečně zbozi nebo peníze? Máte smůlu. Čekají Vás jen urážky a vyhrožování . Od jedné zákaznice jsem dostala sirup. Rozbor potvrdil cukr, vodu , barvivo a dochucovadlo. O smrku si nechte zdát. Vše nahlášeno na hygienu a státní zemědělskou inspekci.

 9. Jak se bránit? Ideální by byla hromadná žaloba, protože pokud budete chtít podat trestní oznámení, do pěti tisíc jde o přestupek a nikdo se tím velice zabývat nebude. Pokud se spojí více poškozených, částka přesáhne pět tisíc a je to trestný čin. Policie má Milana ve spisech, protože v minulosti již byl za trestnou činnost podvodů právoplatně odsouzen.

  Další způsob je ten, že můžete stránku/stránky které Milan vytvořil, nahlásit. Pokud nahlášení provede více lidí, Facebook s tím něco začne dělat. Pod úvodní (tou velkou) fotkou najdete položky/tlačítka To se mi líbí, Sledovat, Sdílet, … (tři tečky), klikněte na tři tečky a v menu které se vám rozbalí, najdete položku nahlásit, dále postupujte dle vysvětlení ( obrázek zde https://www.awesomescreenshot.com/image/3463577/0a21544181c0cacfd6925201610f1fab ). Tak alespoň pomůžete dalším lidem aby nenaletěli.

  Nenechte se prosím odradit chováním Milana, vyhrožování soudem, trestním oznámením a podobně. Uvědomte si že jste v právu a podle toho jednejte.

 10. A až to udělate taj si uvědomte že Vaše účelově podáne hlášení facebook vydá POLICIE ČR. Trestni oznámení na neznámeho pachatele a další již podáno bylo. S pozdravem MILAN LEVÝ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.