Ondřej Moskala zkušenost

Rozhodně nedoporučuji nic řešit s tímto člověkem.

V roce 2016 jsem mu půjčil větší obnos peněz. Částka více jak 100 tisíc. Byly jsme domluveni na určitém způsobu plnění. Ondřej Moskala tuto povinnost chvíli plnil, ale nyní více méně přestal komunikovat a cokoliv řešit. Nereaguje na telefony, zprávy, osobní jednání nic.

Logickým krokem by bylo takového člověka hnát k soudu. Jenže k dnešnímu dni má tento člověk přes 25 exekucí. Rozepíšu se o tom dále.

Trvale bydliště na adrese nějaké rozpadlé nemovitosti a nemá zde ani schránku.

Paradoxem je, že tento člověk má krásnou velkou nemovitost ve vesnici Libhošť a u ní několik aut včetně nového mercedesu. Z katastru lze vyčíst, že tato nemovitost nepatří jemu, ale někomu úplně jinému. Ta stavba pravděpodobně není zkolaudovaná, ale přece ji obývá (kdyby měl nějaký věřitel zájem kde se to nachází piště moskaladluznik@seznam.cz).

Možná se někdo bude ptát, proč jsem s takovým člověkem něco řešil?

Ondřej Moskala působí velmi sebejistě a důvěryhodně. Paradoxně byl i můj nadřízený v jedné společnosti (O2). V této společnosti měl i několik bílých koní, na které se psali smlouvy a on z toho měl potom peníze.

Půjčil jsem mu i v domnění toho, že mu půjčili další lidí z té společnosti. Konkrétně vim o nejméně čtyřech dalších lidech, kteří jsou v podobné situaci jako já. Pro některé se dokonce stála částka, kterou mu půjčili, likvidační. Sami si vzali úvěr na to, aby mu půjčili. A nyní jsou insolvenci apod.

Ondřej Moskala mi sám řekl, že nyní pracuje pro společnost http://www.auctio-energia.cz/ Pracuje tam na relativně vysoké pozici a vede týmy lidí, co nabízejí elektřinu a plyn. Mnoho z těchto lidí, mu za vidinou zhodnocení také půjčilo peníze. Pok jeho fotky najdete i na Facebookovém profilu dané společnosti https://www.facebook.com/724913434378256/photos/a.739376416265291.1073741829.724913434378256/739376846265248/?type=3&theater

Otázka je: Jakým způsobem v této společnosti figuruju? Jak může pobírat nějaký příjem, když má tolik neuspokojených věřitelů?

Rozhodně nedoporučuji cokoliv s tímto člověkem řešit! Působí velmi seriozně dokud z vás nevytáhne prachy, potom se začne chovat odměřeně a veškerá komunikace je těžší a těžší. Pokud nechcete o své peníze přijít, tak určitě nezačínejte cokoliv podnikat s Ondřejem Moskalou.

Chtěl bych varovat i nějaké budoucí obchodní partnery a společníky. Vim, co Ondřej Moskala prováděl v O2 a že mu není nic cizí :).

Autor: Jan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.