OZE SEVIS s.r.o.

Upozorňuji na velmi neseriózní firmu OZE Servis s.r.o. ze Šťáhlav s jediným zaměstnancem p.Šťovíčkem. Jeho práce je spíše improvizací. Naslibuje na počátku zakázky vše, ale problémy začnou po zaplacení první zálohy. Neplní termíny i když jsou ve smlouvě. Vymlouvá se na cokoliv, jen aby nemusel práce dokončit. Jeho častou výmluvou a oblíbenou taktikou je očerňování a urážení ostatních řemeslníků. Navíce jde o člověka, který již dovedl svou předchozí firmu do insolvence a nyní ze získaných záloh platí dluhy.
Pokud nemusíte a nemáte podepsanou smlouvu, vyberte si raději seriozní o osvědčenou firmu.
Autor: Pavel Koukol

2 komentářů u příspěvku “OZE SEVIS s.r.o.

  1. Vážení čtenáři senzací, Pavel Koukol je ve skutečnosti
    Ing. Petr Šejvar, na kterého jsem na základě této nepodložené a účelově vytvořené pomluvy podal trestní oznámení. Jedná se o našeho zákazníka, který si myslí, že bude mít dodané zařízení zadarmo, jako na kole štěstí u Bédy Trávníčka. S čistým svědomím mohu doložit důkazy o skutečné pravdě.
    Pavel Šťovíček

  2. Ještě jsem zapomněl dodat, že jsem v minulosti opravdu musel položit firmu do insolvence, která je již ukončená na základě machinací insolvenčního správce. Bylo to zase díky vykutáleným zákazníkům, jako je pan Ing. Petr Šejvar, převlečený za Pavla Koukola. Objednají si zařízení a pak hledají způsob, jak si ho užívat a nedoplatit. Nadstandardně dodané zařízení funguje od října 2017 do teď. Bohužel žijeme v Čechách, kde zbohatlíci budou ještě bohatší.
    Pavel Šťovíčk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.