Pavel Basl, podvodník z Ostrova

Pavel Basl, známý podvodník z Ostrova u Karlových Varů, poslední známá adresa v podnájmu Luční 4xx, Nupaky, na trestné činnosti se podílí i jeho přítelkyně Hana Jindřichová ze Struhařova, on využívá její soukromý účet pro praní peněz, kryje mu záda. Pavel Basl tel.: 6087117xx neustále lže, vypráví jak má řadu známostí, ale nemá nic: je několikrát soudně trestaný, PČR nyní čeká na jeho pochybení. Pokud Vás udeří nebo podvede, tak volejte ihned PČR, jde sedět. Živí se podvody s auty, nemovitostmi, krácení DPH, lichvářské půjčky, fiktivní směnky, nebezpečné vyhrožování, vydírání. Pavel Basl má aktuálně exekuce a několik záznamů v rejstříku trestů. Pokud máte aktuální foto, současnou adresu, telefon nebo info o trestné činnosti jeho nebo Hany Jindřichové, napište na na mail: baslpodvodnik@seznam.cz a zveřejním zde za vás. Děkuji za všechny poškozené.
Autor: Poškozený

Zalinkuj:

5 komentářů u příspěvku “Pavel Basl, podvodník z Ostrova

 1. Vzhledem k uvedenému i k mé vlastní drobné zkušenosti s uvedeným pánem nepřekvapí, že jeho aktuální doručovací adresa je:

  Pavel Basl, nar. 29. 03. 1989
  Vězeňská služba ČR
  Věznice Kynšperk nad Ohří
  Zlatá p. 52
  357 51 Kynšperk nad Ohří.

  Pán se dle všeho od 30. 6. 2017 nachází ve výkonu trestu odnětí svobody.

  Pro případně věřitele uvedeného pána nemusí být bez zajímavosti, že bylo zahájeno insolvenční řízení, vedeno u KS v Plzni, sp. zn. KSPL 58 INS 9730 / 2017, aktuálně před rozhodnutím o úpadku.

 2. Pavel Basl toho má na krku vic dela i falešného doklady pro cizince řidičáky i auta . Prodej fake značek nebo ukradeny věci. Potom spojen s erotickým průmyslem v nezákonu. Na jak dlouho půjde sedět ? Doufám že mu stihne před tim vrátit všechny peníze 🙂

  • Dobrý den, máte nějaký důkaz (jeho komunikaci, nabídky na odkoupení) ohledně prodeje kradených věcí? Basl mi vykradl kompletně celý byt, odmítl vypovídat, jedinému svědkovi vyhrožoval fyzickou likvidací jeho i jeho rodiny, takže to policie už podruhé odložila. Jakýkoliv důkaz by mi moc pomohl. Prosím ozvěte se mi na mudlinka@centrum.cz

 3. Děkuji všem, kteří mi na mail baslpodvodnik@seznam.cz zaslali celou řadu relevantních informací ke zločinci Pavlu Baslovi z Ostrova.

  Cokoliv dalšího k němu i Haně Jindřichové uvítám na výše uvedeném mailu. Společně pro dobrou věc.

  Poškozený.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *