Pavel podvodník Kladno

Hledám další podvedené Pavlem ,pravděpodobně Pavlem Homolkou z Kladna,který mi odpověděl na Bazos.cz a slíbil poslat lístky, pochopitelně platba předem a potvrzení do mailu,následně začaly výmluvy a kecy dokola. Jeden z mailů, z něhož komunikuje,je bsxi@seznam.cz, účet je Fio banka.
Narazila jsem tady na podobné zkušenosti právě s touto osobou z konce loňského roku.HLEDÁM PODOBNĚ POSTIŽENÉ,PROSÍM OZVETE SE. TAKÉ JSEM ZDE ČETLA, ŽE SE NA NĚJ PODÁVÁ HROMADNÁ ŽALOBA, RÁDA SE PŘIDÁM.
Autor: Martina

Zalinkuj:

6 komentářů u příspěvku “Pavel podvodník Kladno

  1. Zdravím.Tenhle člověk mě také podvedl.Už měsíc mi slibuje odeslání zboží a jen samé výmluvy.Nekomunikuje a nezvedá telefon.

    • Proti P.Homolkovi z Kladna je vedeno soudní řízení u OS Praha 3 ( soudkyně JUDr. Jana Pěchotová ). Pokud vím, tak počet poškozených už překročil 120 lidí a u policie je založen společný spis poškozených. 🙁

        • Jsem bohužel jedním z poškozených a už mi přišlo vyrozumění od policie i od soudu. Pokud se chcete přidat k poškozeným, tak je u policie ČR, s Územním odborem Kladno tento případ veden pod sp.zn. KRPS-63443-410/TC-2016-010371. Trestní oznámení můžete podat na jakémkoliv odd. policii s tím, aby ho založili pod tuto sp.značku.

  2. Pavlovi Homolkovi jsem od května pronajímal byt. Platby vždy probíhaly se zpožděním. Předevčírem mi byt kompletně vykradl a způsobil škodu za 100 tisíc korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *