Pavol Ovčík – podvodník a manipulátor

Ráda bych upozornila na muže slovenského původu jménem Pavol Ovčík, který dlouhou dobu pobýval v Praze a následně přes půl roku u nás v Ostravě. Podvedl celou naši rodinu a je nebezpečný pro lidi ve svém okolí. Je to mistr manipulace a po našem příšerném zážitku jsme vyhledaly další dvě rodiny, kterým ublížil jak po finanční stránce, tak zejména po stránce psychické. Hraje si na muže v domácnosti a slibuje hory doly, přitom se na ostatních jen přiživuje a je schopný vám ze života udělat peklo. Tento odstavec píšu jen jako upozornění pro další možné oběti jeho manipulativního chování. Pro podrobnější info neváhejte kontaktovat.
Autor: Dominika Juhásová

24 komentářů u příspěvku “Pavol Ovčík – podvodník a manipulátor

 1. Prosím o smazání tohoto příspěvku. S danou osobou jsme domluveni, že finance vrátí. Pokud tak neučiní, příspěvek přidáme znovu a obrátíme se na policii.

 2. Áno súhlasím plne z danim komentárom,,, ak opustíte prácu koli niekomu koho mylujete sa oni vám kvôli tomu nedajú výplatu a za ďalší mesiac tiež a pri tom hľadáte prácu a vaša priateľka vám pomôže a potom ako zistíte že vás podvádza z bývalim partnerom a ešte si ho pridá nárokom do priateľov na fc a tím vás ponizi a ešte vás vyhodí na ulici koli tomu že zistíte že vás podvádza to je sila !!!!

  • Kúpil som ti zlati prsteň kúpil som ti strieborné náušnice robyl som ti na dome ako otrok z lopatou a krompačom to si zabudla Dana Juhasova miloval som ťa a ako som zistil že ma podvadzas z Marekom Matejom z Brusberka a čo si aj priznala na mesengeri že správaš a podvadzas ma zo zenatim chlapom a si ma vyhodila na ulici za to hamby sa dana Juhasova a údaj ma ako sa mi vyhrazas ty aj tvoje dverí údaj ma

 3. Je smutné že niekoho mylujete a opustíte priateľov prácu predstavujete sa do ostravy kde vám nedajú šancu zarobiť a ak áno este vás o plat okradnú a poprosite o pomoc partnerku ona vám povie popros terku Dominiku andrejka o pomoc ja nemám ano poprosil som lutujem toho hľadal dom si prácu nemal som a zistíte že vás klame a podvádza a na základe toho vás vyhodí na ulicu!! Áno som jej dlžní nejak bum sa za to ale som ťa miloval dana i tvoje dcéry a ty si ma koli zenatemu chlapovi vyhodila na ulicu a spravila si mi peklo zo života zaco!! Že som ťa miloval a ešte tvoja dcéra tereza vedela že paktujes so zenatim chlapom a sa mi smiala po ceste ako sme išli od zverolekára zo zajacom binglim

 4. Žaby te ma všetci som vynni v plnom rozsahu zábere ma až mám pokoj od teba a tvojej rodiny dana Juhasova zozer si svojho mareka mateja z brušberka bo ženatý chlap s ktorim trtkas ti je PREDNEJSI ako chlap čo nechal prácu všetko koli tebe snažil som sa snažil čo chceš ešte nestačí nestačí a ani te ma až mám pokoj zabyte!!!

 5. Nemám už nič čo ešte chceš dana Čo???? Čo ešte chcú tvoje dcéry???? Čo dana nestačilo vám To!!! Choď na badoo a zháňajú si debyla!!! Ako som ja dana!! Dana 49!!! Bublinka68 !! Judana!! Posielam si svoje foto z kúpeľne zo slovami len pre Teba!!! To klame!!! Vo všetkom!!! Dana !! Miloval som ťa a mylujem!! Žaby te ma až mám pokoj!!!

 6. Príďte si po mňa ukrizujte ma upaltema na hranici je mo to už jedno ako môžte byť také svine ako !!!!! ???

 7. Moje číslo 776564065 zabyte ma mne to už je dana jedno zobrala si mi čo si mohla už mám len svoj život pod mostom a je mi jedno čo so mnou bude od detstva som to mal na picu ten život a keď som ťa spoznal veril som že som našiel niekoho kto ma bude mať rád bol som pre vás len odpad že!!!

 8. Počúvaš zdenu adsmcovu čo paktovsla zo svojím synom že som za ňu u zdenka šimka podpísal zmenku 50 tisíc že som to za ňu vyplatil že som ju zivil 2 roky makal som a keď zistila že vše viem ušla do milovic zdenek šimek, achille bucci, jindrova z milovic tam zavolaj ako som a kde dával peniaze že som zivil mater čo to robylavlastnemu synovi a ty si jej verila Dana!? O čo som skazeny o to že ťa mám moc rád Dana o to že som nedokázal byť niekde na spodnom stupni a ty si si užívala zo zenatim chlapom že si mu posielala fotky x dovolenky a tvoja dcera Tereza ťa krila a mne sa smiala!!? Nie som dokonalí som len nula čo miloval ženu menom dana Juhasova!!!!

 9. Nechápem ženu menom Ivana Matejkova ako dokáže byť z mužom čo ju podvadza nedokážem pochopit ako môže muž menom Matej Marek podvádzať svoju zenu!!! A rozbíjať vzťah s ničiť život človekovi ktorí mu neublížil je to bastard !! Dana Juhasova hamby sa Hambu sa aj zo svojím Marekom Matejom ( pista hufnagel) kricis meno na faceboku kde sa prezentuje ako slušní otec a manžel ktorí rozprávka vzťahy a nici životy inima ty s ním to isté Dana Juhasova a nehovoriac o tom že tvoja dcéra tereza o tom vedela a sa mi smiala???? Ako sme šli of zvelolekara a vo mi povedala pali moja makara neni hodná odit ona ma Mareka!!!!!!

 10. Milý pane Pavle, pro mě Prťko. Pokud máš proti mě něco na srdci, pověz mi to osobně. Chováš se jako patnáctiletý zhrzený puberťák. Pokud si přidám Danu na sociální síti do přátel a to po dvou letech, tak to je opravdu jen moje věc. Nehledě , že tu hodnou a pěknou ženskou jsem víc jak rok neviděl a přál jsem ji, ať konečně najde ve svém životě fajn chlapa. Ta má smůlu, viď? Čím dál větší magor. Takže nevyhrožuj a …… třeba skoč z mostu blbečku. Klidně mi napiš, šťouchnu do tebe. Marek

 11. Milý pane Pavle, pro mě Prťko. Pokud máš proti mě něco na srdci, pověz mi to osobně. Chováš se jako patnáctiletý zhrzený puberťák. Pokud si přidám Danu na sociální síti do přátel a to po dvou letech, tak to je opravdu jen moje věc. Nehledě , že tu hodnou a pěknou ženskou jsem víc jak rok neviděl a přál jsem ji, ať konečně najde ve svém životě fajn chlapa. Ta má smůlu, viď? Čím dál větší magor. Takže nevyhrožuj a …… třeba skoč z mostu blbečku. Klidně mi napiš, šťouchnu do tebe. Marek M

 12. Nebolo by lepšie otvoriť novú stránku na ostravsku tam by sme to mohli prebrať daj mi chvíľu zalozim ju áno až si aj ľudia v ostrave prečítajú a daju svoj názor idem to otvorit a pošlem link

 13. To šťouchnutí bylo myšleno, že když budeš stát na tom mostě. Proč ublizuješ lidem? A nevím proč do toho taháš mě i moji rodinu?

  • Preberieme to na ostravskej stránke o pár minút pošlem link a môžeme tam dať všetky konverzácie a nech ľudia rozhodnú a urobyla si usudok

   • A Marek pri všetkej ucte ja som nespal z tvojou ženou ako si ty spal z Dankou a vypisovala jej ako ma vymeniť teplomer ako to má vymazať ako ju máš rád ako ty ma poslať fotky z dovolenky ty si mi pokazil Vzťah pripravil si ma o ženu ktorú Milujem!!!! A moc ju Milujem!!!

  • Ty si tiež ťahal moju rodinu ze si vypisovala mojej Ako curak a teraz sa skrivas za rodinu!!! Na tvojej rodine ti dávno nezáleží!! Tak sa za ni neskrivaj!!

 14. Žádám administrátora o odstranění celé této stránky, kde se uvádí i mé jméno.
  Dana Juhásová

  • Prečo týka sa to ak Teba Dana Juhasova keby si nebola Krivak a nespala poza môj chrbát zo zenatym chlapom a si mu nevypisovala ako zhúkla pipina!!! Tak dodnes sme mohli byť spolu!!! Ale žiaľ spekačik zenateho v prázdnom a vetchom kurniku je PREDNEJSI nie snáď!!!

 15. Žádám vás o smazání mých komentářů a zároveň i o smazání všech příspěvků s mým jménem nebo s mojí osobou. Děkuji Marek Matěj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.