Penzion Sunny Lunz am See, Který není penzion, ale obyčejný zimmer frei !! recenze Ing Radovan Janků Olomouc

Penzion Sunny Lunz am See, Který není penzion, ale obyčejný zimmer frei !! recenze Ing Radovan Janků Olomouc

Dejte si pozor na zařízení , jako je „Penzion Sunny „ v rakouském Lunz am See , které provozuje Ing. Radovan Janků z Olomouce původně Šternberk.
Má dcera toto zařízení navštívila díky voucheru, který jsem jí dal jako dárek a nikdy na tuto zkušenost nezapomene. A mě to mrzí do dnešního dne.
V tomto penzionu nefunguje absolutně nic tak, jako deklaruje majitel. Na jednu kuchyňku v prvním patru domku spadají 3 pokoje, to je síla. Topení ? To snad majitel používá 4 hodiny denně , to , že je tam vlhko jako u vodnické rodiny , není třeba podotýkat. Snídaně ? 3 průhledná kolečka salámu k jednomu rozmraženému rohlíku atd . .Samé zákazové cedulky , to nebylo ani na vojně. Půjčení grilu se platí !!!!! A takto bych Vám mohl psát dále a dále. Na začátku letošního roku jsem organizoval proti tomuto zařízení malou kampaň a hledal dle recenzí stejně podvedené zákazníky a vše jsme odeslali na příslušné úřady do Rakouska . I jsme byli po nějakém čase vyrozuměni o provedených kontrolách a sankcích . Dvakrát již úřady řešily toto zařízení pro soustavné překračování kapacity a za nedovolené vaření teplých jídel . Zajímavé, že ano ?
1 ) Toto zařízení není Penzion, ale Zimmer frei (Pouze přespání) ubytování pouze s kapacitou max. 10 osob v cenové běžné relaci 15 – 20 euro !!
2) V tomto zařízení se nesmí vařit žádné pokrmy a jídla, max. ohřát párky !!
3) Toto zařízení nemá vydanou žádnou koncesní listinu a nemůže deklarovat služby, jakožto Penzion!!
4) Tato ubytovna nemá sociální zařízení na pokojích, ale přes chodbu naproti !!
5) Rozmrazuje se tam staré v Česku zakoupené pečivo a servíruje jako čerstvé ! Ozvala se nám jedna paní, která byla svědkem když obsluha takto tahala z mrazáku několik chlebů a dávala je rozmrazit.

Doporučuji se vyhnout tomuto zařízení obloukem !!!!
Judr. Schneider

Autor: Schneider

8 komentářů u příspěvku “Penzion Sunny Lunz am See, Který není penzion, ale obyčejný zimmer frei !! recenze Ing Radovan Janků Olomouc

 1. Má osobní zkušenost je stejná. Takové podmínky jsem opravdu ještě nikde jinde nezažil a to opravdu zvládnu hodně. Jsem rád že se o tohle aspoň někdo zajímá.

  • Dobrý den, v tomto penzionu jsem byla před týdnem s rodinou a jsem moc spokojená. Čisto, dobré jídlo, v ubytování jen češi a česky mluvící paní co se o nás starala…výlety v okolí nádhera, že se to nedá popsat a vstřícnost rakušáků je super oproti čechům, kteří jsou pořád nespokojeni. Jediné možné mínus snad je, že koupelnu má každý pokoj na chodbě, ale to nám nikomu nevadilo. Doporučuji, nedejte na špatné recenze, každému se člověk fakt nezavděčí. Kdo chce super hotel, nesmí do penzionu..Monika

 2. Byli jsme v tomto pensionu před 14 dny. Jídlo skromné, pension skromný. Ať se ozvou ti, kteří za 8500 kč na týden pro 2 s polopenzí měli v Rakousku služby all inclusive. Kdo jede za levno, musí si toho být vědom. Nám tam nic nechybělo, stejně šlo jen o přespání a co se týče překrásné přírody, budeme dlouho vzpomínat.

 3. Moje zkušenost je pro ostatní varováním, objednal a zaplatil jsem se spřátelenou rodinou přes slevomat ubytování v lednu 2016.. /cena cca 19 000kč/ bohužel jsem ho musel v červnu 2016 storonovat..komunikace s majitelem panem Janků zezačátku probíhala normálně..domluvili jsme se a odsouhlasil storno 20%..a od té doby neodpovídá na emaily a nebere telefon ? Veškerou komunikaci mám v emailu, jestli se i nadále bude ukrývat, tak podám trestní oznámení na policii !!!

 4. Také se podělím se zkušenostmi. Pobyt jsme dostali dárkem, tak jsme nakonec vyrazili, ačkoli jsme se díky špatným recenzím pobytu obávali. A výsledek? Všechno je pravda, toto zařízení NIKDY VÍCE.
  Ve zkratce:
  – rezervace 1x odřeknuta, poté po několika telefonátech a mailech přijata
  – příšerné pokoje, proleželá matrace, rošt podepřený špalkem 😀
  – koupelna OK, ale musí se projít přes společnou kuchyňku a chodnu
  – jídlo jednoduché, ale nebyla to tragédie. Na druhou stranu si i v polopenzi myjete po sobě nádobí 😀
  – majitelovi kouká podvod z očí. Když jsme chtěli potvrzení o zaplacení ortstaxy úklidu, neskutečný problém Poté vydali potvrzení, které by zvládlo dítě z 3. třídy. Hodí se korád tak spláchnout do záchoda

  Musím říct, že to byla svým způsobem zajímavá zkušenost. Aspoň to okolí bylo hezké…

 5. V penzionu jsme byli 5 nocí,paní se o nás strala dobře.Pokoje jsou vybaveny starším nábytkem,ale to není důležité,všude bylo čisto a vše funkční.Pokud chce někdo luxus,tak si musí připlatit a jet do hotelu.Záchody jsou sice na chodbě,ale o tom jsme byli informovaný.Za nás to bylo dobrý

 6. aj my sme li v tomto ,,Pensione,, katastrofa, zima,mokra stena, prvu noc sme spali v lyziarskom aj s malym 5 rocnym dietatom a to sme este vecer odvzdusnovali radiator. Vsetko tam smrdelo potuchlinou,lebo tam nekuria ked nemaju hosti. Na druhy den sme odisli a uz treti mesiac to riesime s panom majitelom. Navrhol kompenzaciu 10% z ceny ubytovania a uz sa neoziva. Hrozne ubytovanie a hlavne v pripade problemu
  nastane problem lebo s pravdy nedovolate. V ziadnom pripade neodpporucam.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *