Všeobecné podmínky

Toto jsou podmínky užívání serveru podvodnici.info. Každý návštěvník těchto stránek souhlasí s tím, že

– tyto podmínky přečetl v plném rozsahu,
– v plném rozsahu jim rozumí,
– a zároveň s nimi i v plném rozsahu souhlasí.

Pokud něčemu nerozumíte, nesouhlasíte s těmito podmínkami, tak nepřispívejte na tento web, nepoužívajte ho a okamžitě ho opusťte!

Internetový projekt podvodnici.info je veřejné diskuzní fórum, které neslouží k úmyslnému poškození právnických či fyzických osob! Stránky podvodnici.info jsou provozovány v dobré víře a nemají za cíl nikoho poškodit!

Žádné příspěvky na podvodnici.info nejsou schvalovány a jsou publikovány ihned po jejich zadání do systému. Odesláním příspěvku na tuto stránku potvrzujete, že uvedené skutečnosti jsou pravdivé, jedná o váš subjektivní názor či zkušenost. Vkládání příspěvků se provádí pomocí formuláře na stránce Přidat příspěvek.

Uživatel stránky  podvodnici.info musí formulovat příspěvek tak, aby nebyl v rozporu s právními předpisy České republiky, Evropské unie, USA. Příspěvek také nesmí být v rozporu s dobrými mravy.

Provozovatel webu podvodnici.info nenese žádnou odpovědnost za obsah vloženého příspěvku. Osoba, která vkládá příspěvek na web podvodnici.info, nese plnou a jedinou odpovědnost za obsah svého příspěvku – všechny příspěvky jsou duševním vlastnictvím daného autora, který za své výroky plně zodpovídá.

Provozovatel podvodnici.info neodpovídá za obsah komentářů u příspěvků. Komentáře nejsou schvalovány, jsou publikovány ihned po jejich zadání do systému.

Provozovatel podvodnici.info  si vyhrazuje právo libovolný příspěvek, komentář bez náhrady smazat. Také si vyhrazujeme právo kdykoliv a bez udání důvodu tyto podmínky kdykoliv změnit.