Podvodná Štátna správa SR koná podvody(po slovensky kradne)

   Veľmi veľký pozor si dávajte občania Slovenskej Republiky na Štátnu správu Slovenskej republiky,pretože pácha pochybenia(po slovensky kradne) majetok nám občanom Slovenskej Republiky.
A keď sa to prevalí,tak medzi Inštitúciami SR a Orgánmi SR je taká previazanosť,že jedny druhých kryjú,dokonca Orgány SR (Polícia SR-Prokuratúry SR) vôbec nevyšetrujú,a keď už aj musia pod ťarchov dôkazov,tak ututlávajú to,alebo „skutok sa nestal“.

      Štátna správa Košice, v tomto prípade Okresný Úrad Košice opochybil(po slovensky okradol) rodinu s maloletým päť ročným dieťaťom o dom a vyhnal túto rodinu na ulicu,jeden deň pred Vianocami v roku 2011.Keď sme sa začali brániť,zákonnými prostriedkami,museli sme absolvovať podľa zákonov celý kolotoč.
Generálna Prokuratúra SR vydala Prokurátorský protest,potom Okresný úrad Košice-odbor opravných prostriedkov a potom následne Úrad Geodézie,Kartografie a Katastra Bratislava a nakoniec to prišlo naspäť na Okresný Úrad Košice.

Skoro po štyroch rokoch,nám ako rodine bol dom bez nášho vedomia vrátený.
Okresný Úrad Košice,si ani nedal námahu,nám oznámiť že dom nám vrátil.

Poďme k podstate pochybení(po slovensky podvodom) Okresného Úradu Košice,
dokladali listiny a zmluvy do spisu mimo podateľne,bol porušený Správny poriadok(na to je podateľňa aby sa nerobili podvody),ďalej vôbec nás ako majiteľov neinformovali,že sú nejaké zmeny vyznačené na LV,ďalej bola daná Kvitancia a Okresný úrad Košice pokračoval v pochybení(po slovensky v podvodoch) veselo ďalej aj keď Kvitancia je úradny právny akt,dokladali po štyroch rokoch listiny do spisu a aj tak im bolo málo a po týchto mnohých pochybeniach(po slovensky podvodoch) tak ešte im bolo málo pochybení (po slovensky podvodov) tak nám ešte dali „“FALOŠNÉ RODNÉ ČÍSLA““ a tak už mohla Štátna správa SR-Okresný Úrad Košice opochybiť po slovensky ukradnúť) majetok-dom.

Keďže sme toto všetko preukázali,tak ani Inštitúcie SR a ani Orgány SR nekonajú,akoby sa toto všetko vykonalo samo.

Štátna správa Slovenskej Republiky-Okresný Úrad Košice koná pochybenia za pochybením(po slovensky robí podvod za podvodom) aby mohli okrádať občanov Slovenska.

Keby Polícia SR nebodaj NaKA chceli niečo vyšetrovať nech sa obrátia na Generálnu Prokuratúru SR Judr.Čižnár-Judr.Chlpíková-Judr.Javorský aj Ministerstvo Vnútra SR Judr.Kaliňák-Judr.Višňovská,ďalej Ministerstvo Vnútra SR-sekcia inšpekcie a kontroly MVSR pplk.Ing.Lukajka,ďalej ORPZ-Košice plk.Ing.Tall-plk.Ing.Molnár-mjr.Mgr.Markovič alebo Ministerstvo Vnútra SR sekcia verejnej správy Ing.Jenčo-Judr.Grešová tak všetky Orgány SR o tomto podvode vedia a nekonajú,a skutok sa nestal.

A pozor občania blížia sa voľby,Štátna správa SR má tu moc a právomoc,môže Vám svojvoľne zmeniť aj Vaše identifikátory-rodné čísla a tým vyrobiť“ nových občalov SR a potom falšovať dokonca aj voľby,akože novými občanmi a ich hlasmi.
(mi ako rodina máme rodné čísla z Rodných listov a keď Štátna správa SR pochybila/po slovensky kradla/ tak máme aj falošné rodné čísla za lomkou štyri nuly / 0000)
A šesť rokov sa nič nedeje,pochybeniachtivé katastertutky Okresného Úradu Košice,poctivo pracujú stále na svojich postoch s ochranou všetkých Inštitúcii SR aj Orgánov SR.

Sme rodina Porubiak s Košíc.Polícii SR poskytujeme aj mobil 0910 677 286

Autor: martin

2 komentářů u příspěvku “Podvodná Štátna správa SR koná podvody(po slovensky kradne)

  1. Podvodník teprve 16 let Petr Vít z obce Bíšť u Hradce Králové si půjčuje peníze a zásadní nevrací…….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.