Podvodník a zlodej Gabriel Klein z Malej Idy

Obrovský pozor na Gabriela Kleina a jeho firmu Investičná správcovská s.r.o. Košice IČO:44484011 za ktorou stojí daňový podvodník a zlodej Gabriel Klein z Malej Idy obvinený v daňovej megakauze, spreneveril obrovské peniaze s pomocou exriaditeľa Daňovéhu úradu Košice, ktorý sedí vo väzení.
V ORSR vo firme Investičná správcovská s.r.o. figuruje tendenčne jeho manželka Blažena Kleinová nasadená ako bielý kôň/
Biele kone tento podvodník využíva pravidelne vo všetkých svojich podvodných firmách, ..a na dverách má uvedené uvedené „Director“ – ochrana pred kukláčmi a OČTK. Už dávnejšie utekal Klein pred reportérom p. Karolym z relácie PAĽBA, utekal zbabelým spôsobom zadným vchodom z Popradskej 56 kde má kanceláriu. Jednej svojej bývalej zamestnankyni nevyplatil výplatu- nabehol jej priateľ známy kulturista na Popradskú 56 a dal poriadnu nakladačku dlžníkovi Kleinovi, že mu bolo až do plaču sa vyjadrila raz jeho „verná“ právnička pre všetky služby.
Uvedený podvodník Klein pravidelne tendenčne strieda zamestnancov s cieľom zmiasť urady, že legálne a zmysluplne podniká na Slovensku. Pritom tento stredoškoláčik- depehačkár Gabriel Klein znevažuje ľudí s VŠ vzdelaním a snaží sa im dokázať, že je schopnejší ako títo vzdelaní ľudia, ale neuvedomí si, že je špinavý podvodník a zlodej obvinený za dańové podvody, ktorý čoskoro bude sedieť vo väzení. Na pohovoroch rád rozpráva uchádzačom o zamestnanie, že on sa zaoberá len špekulatívnymi obchodmi. Raz už sedel Klein vo väzeni- vo vyšetrovačke a ten podvodník dokázal za pár minút nadiktovať svojej právničke niekoľko strán A4 a prosil ju chudák so slzami v očiach ako ho dostať z väzenia. Právničku JUDr. P.U. rád nadštandardne odmeňoval nielen finančne za svoje služby.
Podvodník G.Klein nevypláca ani živnostníkov, ktorí pracovali v jeho dome v Malej Ide má veľmi veľa veriteľov a potom sa skrýva, nestretnete ho v žiadnom obchodnom centre v Košiciach, len bud v hoteloch, alebo v administratívnej budove Popradská 56 Košice. G.Klein nechodí do verejných priestorov, lebo sa tento chudák bojí.. a má obrovský strach, vedomý si toho, že nevypláca serioznych ludí za vykonanú prácu.. taktiež má obrovský strach z vazenia za daňove podvody!!!! Z relevantného zdroja sme sa dozvedeli, že raz už sa liečil v zahraničí za rozsekané nohy mačetou od veriteľov..Tento podvodník Klein tvrdí, že nemá žiadných priateľov- len obchodných partnerov…
V žiadnom prípade nereagujte na fiktívne a podvodné pracovné ponuky spol. Investičná správcovská s.r.o. Košice pretože Vás podvodník Klein nenechá pracovať ani mesiac a žiadne peniaze neuvidíte. On sa prezentuje okázalým životom, vozí sa na porsche panamera, manželka na porsche cayenne za ukradnuté peniaze /ŠPZ ukončené iniciálmi mien…buď GK, alebo BK/
Vyhýbajte sa akémukoľvek kontaktu s touto firmou aj uvedenými menami pretože cieľom G.Kleina je okradnúť človeka, serioznych ľudí..nevyplatiť peniaze.., stálu prácu u tohto podvodníka nenájdete…jedine stálu prácu má právnička, ktorej sa pravidelne venuje nadštandardne G.Klein.., ale manželke to nevadí..tej Blažene stačí kupiť exkluzivnu dovolenku na Mauricius a luxusné auto…, otvoriť wellness ONE na Popradskej 56 kam ľudia ani nechodia a ona je spokojná a drží pusu a krok..
G.Klein sa často chváli kontaktmi a hlavne na Jana P. zo Smeru.. a na Tibora G. za ktorého vraj iniciatívne loboval.:O))
PS: Šírenie pravdivých informácií nie je trestný čin ohovárania!
Autor: Roman

Zalinkuj:

272 komentářů u příspěvku “Podvodník a zlodej Gabriel Klein z Malej Idy

 1. Gabriel Klein je podvodnik,to aj mi možeme potvrdiť,spojil sa so štatnou správou-pracovníkmi Katastra Košice a ukradli nehnutelnosť a ešte Polícia a Prokuratúra Košice to zakrýva,nakoľko namočil celý management Katastra.Ešte sa aj neštíti vyhrážať maloletému 5(päť) ročnému chlapcovi.Úroveň
  A Polícia-Prokuratúra to ututláva už štvrtý rok,pre štátnu správu.

  • Ak poznáte veriteľov tohto podvodníka Kleina oslovte ich nech napíšu komentáre a reálnu skúsenosť na túto webovú stránku. Máte aj Vy reálnu skúsenosť s týmto podvodníkom a zlodejom??

   • Tento podvodník je aj hlavný,čo sa týka Platinových sitiek(katalyzátory PtRh).Pán Roman,poďme sa stretnúť.

  • Aj my mame skusenosti s posvodnikom Ing.Karolom Harvankom aj nasi znami, obral nas o prachy a nedokoncil robotu. Mate s nim niekto skusenosti? Nevieme ako vymoct peniaze. P.Romam, pomohli by ste nam? Neskor o tom napisem viac. Edina K.

 2. Môžme. A kvôli čomu sa vyhrážal 5ročnému chlapcovi? Okradol Vás Klein, alebo podviedol? Napíšte konkrétne tu na túto stránku nech si to ľudia prečítajú.. G.Klein je bezcharakterné monštrum, reč o človeku ani nemôže byť.
  Peliho st. okradol o firmu KUK FUK a manželka Péliho predáva v súčasnosti cestoviny- Kleina v Hypertescu v KE. Ešte keď bola firma Euro invest limited s.r.o. často chodil na Popradskú 56 v KE bývalý reprezentant v hokeji Peter Pucher, ktorý bral od Kleina vysoké sumy peňazí.Pre koho? Pre exprimátora Hagyariho??! Podvodník Klein je úžerník požičiava peniaze za horibolné úroky a dá si záložné právo na nehnuteľnosť… Máme informáciu, že kvôli podvodníkovi a zlodejovi jeden človek spáchal samovraždu a napísal rozlúčkový list kde napísal, že to bolo kvôli podvodníkovi Kleinovi!!! Asi jediný kto pripravil Kleina o poriadne vysokú sumu peňazí je podnikateľ Klátik /Klátikov brat je duchovný/, ktorý si ho podal ukážkovým spôsobom.. Podnikateľ Klátik, ktorý vraj teraz žije vo Švajčiarsku s mladou partnerkou ukázal raz podvodníkovi Kleinovi výpis z účtu z banky kde mal zostatok 500mil.SK /ešte v SK/ a Klein ho považoval za slušne bohatého človeka v Košiciach tak mu požičal ešte 100mil.SK.., Na luxusnej dovolenke počas pôsobenia exkonateľky Euro invest limited s.r.o. J.P. svojej manželke Blaženke na urovnanie manželskej krízy pre neveru nakúpil chudák Klein veľmi drahé šperky na dovolenke a sebe kúpil drahú poľovnícku optiku..
  Exkonateľka, ktorá predtým pracovala u iného podnikateľa Erika Fishera dostávala pravidelne sms na mobil o nehoráznych-obrovských nákupoch podvodníkov Kleinovcov / za vrátky DPH/ a manželka Blaženka chcela aby nakúpené drahé luxusné oblečenie svetových značiek bolo zaúčtované v účtovníctve ako pracovné oblečenie..:O)) Právnička JUDr. P.Uhrínová- si dávnejšie často robila srandu na verejnosti z Kleina a E.Fishera a ich vzájomného súťaženia, že kto zarobí viac peňazí z vratiek DPH a a Klein sa často vyjadroval, že Fisher, Rezeš mladý nie sú jeho úroveň a sú to obyčajní chudáci, že J. Rezeš je obyčajný žobrák v Košiciach a má ešte nejaké peniaze len kvôli otcovi… a synovi exprezidenta Schustera, Petrovi Schusterovi vraj platil lizing za terénne auto Mercedes a podľa slov Kleina je Schuster ml. obyčajná nula ktorá okráda otca exprezidenta Schustera o vzácne obrazy, ktoré predáva za pár EUR na tržnici v KE..a rád vyhľadáva spoločnosť žien..
  G.Klein často cestuje do Bratislavy, je skutočne majiteľ doleuvedených nehnuteľností za spreneverené peniaze, alebo je „biely kôň“ a spravuje projekty bohatého žida z Bratislavy, ktorého vraj často navštevuje?? Hotel Hrabina, penzion Chrysso, pozemok na Ul.Bardejovská v hodnote 5mil.EUR, admin.budova na Ul.Popradská 56,baňa, rod. dom s veteránom-autom, luxusný rodinný dom v Malej ide s bazénom a wellness, mraziarne Prešov, pozemky pri Moldave….

  • Mi sme rodina,ktorú Gabriel Klein s manželkou Blaženou okradol o rod.domček a chcel aj 84ročné veterán auto.Dokonca cez Euro Invest Limited s.r.o. sme museli ešte jeden rok platiť vo vlastnom dome nájomné-výpalné,pod hrozbou,že nám na ulici prejde maloletého t.č päťročného syna autom.Dodnes si syna strážime denno denne.Pri tomto podvode sa spojil s vrcholovým managementom Kataster-Košice Mgr.Tre…Judr.Beste…Judr.Mišk… s ktorými uskutočnili podvody na našom spise LV.Všetko toto vykonali ako pomstu za Platinové sitká,pretože ich ľudia sú obžalovaný Ing.Lett…Ing.Korit…
   Po štyroch rokoch,sme mimosudnou cestou,cez UGKaK Bratislava,dokázali,že pri prepise nehnutelnosti bol porušený zákon,tak nám bola nehnutelnosť po štyroch rokoch vrátená.Čo sa týka policajného prezidenta T.G. tak stým sa veľa ľudom chválil.Polícia Košice aj Prokuratúra Košice si ho chránia a ochraňujú aj pracovníčky Katastra si ochraňujú.Mi sme už podali desať trestných oznámení na pracovníčky Katastra-Košice,naposledy 12.01.2017,a stále ani Polícia a aj Prokuratúra nič nerobí a odpísujú nam blá-blá-blá.Čo sa týka právničky Judr.P.U.bola čakateľkou,mala sa stať sudcom,ale nokoľko ju Gabriel Klein namočil do podvodu s DPH,bola obvinená,tak musela zo súdu odísť a aby neboli spolu súdený tak jej prípad bol vylúčený na samostatné konanie.Mohli by sme ešte veľa napísať,ale to je už román.Pán Roman,napíšte nám,o ktorej a kde sa stretneme,porozprávam vám aj o Hrabine aj o Mraziarňach-Prešov.

   • Klein tlačil do rôznych pôžičiek a obrovských úverov aj exkonateľku Euro invest limited s.r.o. J.Priputenovú, ale keď to odmietla.. jej pôsobenie konateľky skončilo v podvodnej firme Kleina. Podľa zistených informácií Klein má podchytenú prokuratúru a súd v Košiciach..počuli sme, že boli odovzdané kľúče prokuratúre a súdu v KE od nových terénných áut za krytie podvodov Kleina..ešte keď bola J.Priputenová konateľka v Euro invest limited s.r.o. sme sa dozvedeli od jedného zdroja, že musela každý týždeň v piatok volať Tiborovi G. do BA na utajený telefon či je všetko v poriadku a či môže G.Klein byť v kľude a nebude obvinený..On sa skutočne vyhrážal Vášmu synovi?? Spojme sa, ale navrhnime cestu, aby Klein sa nedozvedel kde sa stretneme..on môže sledovať tento link

    • o nás a tomto probléme s podvodom na Katastri-Košice vie celá Generálna Prokuratúra Bratislava aj Ministerstvo Vnútra Bratislava dokonca aj Ministerstvo Spravodlivosti Bratislava.Nakoľko su v tom namočený ľudia so Smer-SD,dokonca aj ich rodinný prislušníci tak nemáme s tým problém,nech o tom vie aj G.K. aj B.K.Všetky orginál dokumenty máme uložené,oni sa k nim nedostanú.A bohužial pre nich,mi máme pravdu a oni klamú a zavádzajú a tutlú to a tutlu.Poslite mi cez admina na vás kontakt,či mail alebo mobil,mi sa vám obratom ozveme.

 3. Kľudne napíšte na túto stránku aj základné informácie o mraziarňach v Prešove a hoteli Hrabina.
  Na webovej stránke http://www.scg.holdings/sk/kontakt
  za ktorou stojí podvodník Klein všimnite si časť REFERENCIE..Medzi referenciami uvádza podvodník Klein len svoje vlastné firmy, v ktorých je „Director“ len nie konateľ:O))) Brand food invest, cestovináreň v Malej Ide KUK FUK o ktoré pripravil podvodným spôsobom Peliho st., penzion Chrysso, pozemok Haniska, pozemok Bardejovská a nikto viac.:O)) nikto z cudzích firiem nie je medzi referenciami..:O)
  Medzi vlastnými referenciami :O))) neuvádza podvodník Klein zákazníkov prevádzky „U ĎURKA“ na Ul.Bardejovskej pri DPMK uvedené priestory Klein prenajíma majiteľovi prevádzky a zákazníci-alkoholici sú samozrejme vďační Kleinovi že stále majú kde popíjať svoje obľúbené drinky…

  • Čo sa týka preferencii,tak ešte tam nie sú zapísané pozemky-lesy pri obci Ruskov,ktoré sú zapísané na jeho firmu Investičná správcovská s.r.o.,máme od toho všetky dokumenty.
   Ďalej,keď sa vyhrážal,že nám prejde päť ročného syna,keď nebudeme platiť nájomné-výpalné cez jeho firmu Euro Invest Limited s.r.o.,keď naša nehnutelnosť bola prevedená na jeho ďalšiu firmu Investičná správcovská s.r.o.,tak sme podali už desať Trestných oznámení na pracovníčky Katastra-Košice s dokonaného podvodu a zo zneužitia právomoci verejného činiteľa a so spolčenia s rodinou Gabriel a Blažena Klein.Čo myslíte,čo na to Polícia a Prokuratúra?“Nič“.Pritom,pracovníčky Katastra-Košice uskutočnili podvody pri našom spise LV,ako napríklad: nevedeli naše rodné čísla tak nám napísali za lomkou štyri nuly( / 0000),dokladali listiny po štyroch rokoch do spisu,potom dokladali listiny mimo podateľňu,vpísali záložné právo,atď…
   Hrabinu dostal podvodom a čo vieme,taliani potom odišli zo slovenska.Nám sa podarilo obviniť cez Políciu jeho „biele koníky“ Ing.V.Lafko a František Jamnický,teraz sa vyšetrovanie skončilo a spis je na Prokuratúre.
   Mraziarne-Prešov,keď nás v roku 2011-2012 vydieral,tak poslal listiny,kde sme sa mali stať konateľmi tejto spoločnosti,chcel aby sa urobil poriadok so susedmi,lebo mu robili prieky,nechceli ho púšťať v Prešove cez priľahlé pozemky.Zašlite mi,ale len SMS-ku na 0910 677 286 zajtra,t.j.pondelok 16.01.2017 o 08.00hod.Ja sa vám vzápätí ozvem a dohodneme stretko.

 4. Pracoval som tam tak viem o com pisete. Okrem doktorky Uhrinovej tam pracuje uz niekolko rokov aj Ing. Kristian. Ten za Kleina vyhadzuje ludi a dodavatelov a chodi namiesto neho po sudoch aby Klein nemusel vyplacat zivnostnikov a firmy. Len pred rokom tak oklamali pol Presova pri stavani bytoveho komplexu.

  • Judr.Uhrínová chodí nosiť „lóve“ za Gabriela Kleina a jeho Blaženky k sudcovi do dediny blízko Košíc.O tom viete?A čo sa týka pána Ing.Kristiána,nám sa predstavil ako majiteľ a povedal meno „Tristan“.Keď oklamal pol Prešova,tak len jedno,dovtedy chodí z džbánom po vodu.

  • Vďaka za komentár, pracovali ste na Popradskej 56 v Košiciach?? Ako dlho? Ako sa k Vám správal Klein?? Poznáte veriteľov tohto podvodníka?

 5. Uvedené informácie o podvodníkovi G.Kleinovi a tejto diskusii rozširujte medzi bežnou verejnosťou a firmám, ktoré okradol a nech pridávajú sem reálne skúsenosti s uvedeným zlodejom a podvodníkom Kleinom. Nemusia sa ničoho báť! Šírenie pravdivých informácií nie je trestný čin ohovárania!!!
  Pre ľudí ktorí nestretli podvodníka Kleina pozrite doleuvdený link /tam je jeho foto v článku, on je vpravo na fotke v rifliach/ a vyhýbajte sa mu naďaleko.
  http://kosicednes.sk/dennik/clanky/pri-stavbe-luxusneho-hotela-poskodili-pamiatku/

 6. Poznáte vôbec niekoho kto má dobrú skúsenosť s podvodníkom G.Kleinom?? :O)) tak nech pridá komentár do tejto diskusie…, už aj ten jeho pes zlatý retríver len leží predo dvermi pred domom v Malej Ide a pozerá znudene na ten džip Mitsubishi, ktorý má pred domom, ktorý používa na poľovačky.Jeho dom sa nachádza nad cestovinárňou KUK FUK v Malej Ide.. cestou hore od firmy KUK FUK na konci cesty vľavo…a na pravej strane ..taký šedý dom s hrubou reťazou. Ten podvodník nevyplatil ani firme za krb v dome…povedal firme nech si ho demontujú..ani živnostníkovi za svetlá nevyplatil na schodoch a v bazéne..atď.. a ďalším firmám Jeho bývalého správcu, ktorému stále nadával veľmi vulgárne, ktorý u zlodeja pritom poctivo pracoval niekoľko rokov zbili v meste, lebo ho spájali s tým podvodníkom Kleinom, ktorý nevyplatil faktúry firmám a taktiež keď si relaxoval Klein na exotickej dovolenke.. poslal bývalého správcu niekoľko kilometrov ísť v noci vypnúť žiarovku do Malej Idy, lebo si pozeral Klein cez laptop kamerové systémy a v jeho dome mu svietila 1 žiarovka..:O)) Klein ani len netuší ake sú rôzne informácie o ňom a jeho podvodných aktivitách..Raz sa jedna zamestnankyňa spýtala jeho jedinej dcéry Carly Kleinovej-taký ma nick na Facebooku keď prišla za svojim otcom- podvodníkom do firmy na Popradskú 56 či je jej otec taký prísny aj doma tak jeho dcerka povedala o svojom otcovi, že on je veľmi zlý a nepríjemný človek aj doma..Myslí si, že keď jej kúpi na 18 nové autíčko tak ho bude mať rada.Tak už keď vlastná jediná dcéra povie také slová o otcovi..tak to už by sa mal podvodník Klein zamyslieť nad tým či nemá vyhľadať rôznych odborníkov so svojim psychickým stavom a ako sa správať k ľuďom a namiesto podvodov nech sa venuje tomu s kým sa stretáva a komunikuje jeho Blaženka..určite by nebol nadšený..

  • v období 2011-2012 bol správcom nejaký Kačmar,je to tak isto
   Podvodník-zlodej.Nehambil sa ukradnúť ešte aj hojdačku päť ročnému chlapcovi aj dokonca celú plotovú bránu,atď…Dokonca si bol tak istí,že volal dva krát Políciu.
   Myslíme si,že sa mu to v živote vráti cez jeho dceru-Kačmarovu.(božie mlyny melú….)

 7. Dôležitý odkaz veriteľom podvodníka a zlodeja Gabriela Kleina:
  Pokiaľ ste sa stali dodávateľom firmy za ktorou stojí G.Klein prijmite zákazku jedine za platbu vopred. /žiadna splatnosť faktúry, lebo peniaze nikdy neuvidíte/ jedine platba vopred!!!
  Pokiaľ Vám v súčasnosti dlhuje podvodník G.Klein peniaze /nevyplatená zákazka Vašej firme, alebo nevyplatená mzda zamestnancovi/ nespoliehajte sa na dlhodobé žaloby na Okresných sudoch či už v Prešove, alebo Košiciach, alebo trestné oznámenia na polícii, pretože tým nič výnimočné nedosiahnete.
  Odporúčam Vám zistiť aký majetok má firma podvodníka G.Kleina a uplatnite si zádržné právo §151s Občianského zákonníka!!!! Jednoducho povedané, ak Vám dlhuje peniaze firma Investičná správcovská s.r.o. peniaze či už ako firme, alebo zamestnancovi sídlo firmy Investičnej správcovskej s.r.o. je Popradská 56, ak pohľadávka je splatná nemusíte čakať na právoplatný Rozsudok súdu- exekučný titul, ale jednoducho vyzvete písomne firmu Investična správcovska s.r.o. k vyplateniu pohľadávky, odložte si podací lístok z pošty prípadne emailom a pokiaľ firma nebude reagovať v uvedenom termíne okamžite môžte smelo bez strachu nabehnuť na Popradskú 56 KE-sídlo firmy a vziať akúkoľvek hnuteľnú vec z jeho firmy/ t.j. príklad kávovar, počítač, sedačku, stroj na cvičenie z posilovne atď./ v porovnateľnej výške čo Vám dlhuje. Ide o zákonné zádržné právo…na to nepotrebujete žiaden súhlas sudu, polície…jednoducho vezmete hnuteľnú vec a idete domov, zádržné právo je však len do chvíle pokiaľ Vám ten podvodník Klein nevyplatí peňažnú pohľadávku!! Potom musíte zadržanú vec vrátiť!! Klein aj keď by podal na Vás trestné oznámenie za spreneveru tak s tým nepochodí, lebo ste si zákonným spôsobom uplatnili zádržné právo v zmysle OZ. Predpokladajme, že by aj nejaký neschopný-nevzdelaný policajtik začal trestné oznámenie Uznesením za spreneveru a obvinil Vás zo sprenevery /pretože policajti okrem Trestného zakona nemaju nič ine na svojom stole/ tak prokurator s právnickým vzdelaním by okamžite zrušil Uznesenie policajta ako nezákonné a tým Vám vznikne nárok na odškodnenie od štátu..zažalujete MV SR za nezákonné vznesené obvinenie zo sprenevery v zmysle Zákona 514/2003 a budete žiadať odškodné. A potom dáte trestné oznámenie na oznamovateľa trestného oznámenia /predpokladajme G.Kleina/ za krivé obvinenie zo sprenevery..a Vy budete zadržiavať jeho hnuteľné veci do momentu pokiaľ Vám nevyplatí peniaze!!! Pokiaľ je aspoň trochu rozumný policajt tak už niekedy počul o zadržnom práve, alebo si pozrie Občianský zákonník. Je to najjednoduchšia cesta ako sa dostanete k svojim peniazom, ktoré Vám dlhuje tento podvodník. G.Klein má aj svoj dom v Malej Ide napísaný na firmu , takže môžte si uplatniť zádržné právo aj z jeho domu..len si upresnite kde má majetok firma, ktorá Vám dlhuje peniaze. Pokiaľ chcete dostať peniaze od tohto podvodníka a zlodeja Kleina musíte predpokladať niekoľko krokov dopredu oproti nemu..a tu máte jednoduchý bezplatný návod..

 8. Info pre veriteľov: Pokiaľ niektorí veritelia budú mať obavy či napísať svoj názor do tejto diskusie, alebo nie ohľadom podvodníka a zlodeja Kleina.. skutočne nemusíte sa ničoho báť- šírenie pravdivých informácií nie je trestný čin ohovárania!!! Pri trestnom oznámení za ohováranie by musel Klein vyšetrovateľa PZ presvedčiť, že na základe nepravdivých /podotýkam nepravdivých/ informácií o jeho osobe mu vznikla škoda..t.j. napr. Blaženka by sa s ním náhodou rozviedla, alebo by prišiel o nejaký „biznis“ podvodník Klein atď-..a vznikla mu vážna škoda..musí byť príčinná súvislosť.. V prvom prípade Blaženka sa s ním nerozvedie, lebo je si vedomá, že by skončila chudina niekde na ubytovni v Košiciach a zabudla by na porsche a dovolenky. V druhom prípade, aby Klein dokázal seriozny biznis je tiež utopia, lebo je to podvodník, zlodej, neplatič, depehačkar..takže seriozny biznis v jeho pripade je sci-fi hodne na Oscara
  Takže pokiaľ napíšete pravdivé informácie ničoho sa nebojte a kľudne sa podeľte so skúsenosťami s týmto podvodníkom a zlodejom Kleinom z Malej Idy..

 9. Gabriel Klein je fakt podvodník, neplatí nič ľuďom ani firmám..obrovský pozor na neho!!! myslí si, že za ukradnuté peniaze si kúpi všetko,…. ale úctu a česť si za peniaze tento podvodník nikdy nekúpi

 10. STRUCTURA ADVISORY s.r.o.. V súčasnosti Košičania majú „jedinečnú“ možnosť pracovať pre G.Kleina ako osobný šofér, obchodný manažér, alebo ako správca nehnuteľností a vozového parku. :O)))) Uchádzačov o prácu hľadá G.Klein cez firmu STRUCTURA ADVISORY s.r.o. pre svoju firmu Investičná správcovská s.r.o., miesto výkonu práce Popradská 56 Košice, kontaktná osoba Samuel Hromjak, tel.č.: 0940 508008. zdroj:www.profesia.sk Košičania, ktorí aktívne hľadajú prácu bez perspektívy a bez vyplatenej mzdy máte možnosť pracovať pre Gabriela Kleina z Malej Idy…

 11. Na http://www.profesia.sk STRUCTURA ADVISORY s.r.o. uvádza http://www.profesia.sk/praca/structura-advisory/O2927169 citujem..:O)
  Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je personálne, obchodné, procesné a ekonomické poradenstvo. Efektívne riadenie spoločnosti a fungujúca organizácia je náš produkt. Naši klienti sú Slovenské aj nadnárodné spoločnosti ktoré sú úspešné najmä vďaka svojim ľudskému kapitálu. Naša hlavná úloha a poslanie je pre nich zabezpečiť kvalitných a vyškolených odborníkov na všetky požadované pozície.
  Spoločnosť STRUCTURA ADVISORY s.r.o., ktorá skopírovala texty obsadzovaných pozícií Investičnej správcovskej s.r.o… :O))) prečo má podľa zdroja http://www.finstat.sk také nízke tržby? za rok 2014 450EUR??? :O)) za rok 2015 ..1380EUR?? V texte inzerátu je uvedené, že majú klientov Nadnárodné spoločnosti…:O))) Ďalšie fiktívne a podvodné konanie G.Kleina
  https://www.finstat.sk/47354801

 12. Mi hľadáme toho jeho „pig“podvodníka správcu Kačmara s jeho podvodníčkou „pig“manželkou Kačmarovou,podľa info by mali byť s Vranova n/Topľou( ale,tam o nich nič nevedia).Neviete niekto ich momentálnu adresu bydliska?

 13. …Máme ďalšie veľmi dôležité informácie ohľadom tzv. „podnikateľských“ aktivít G.Kleina:O)… Ale on asi môže byť stále kľudný a spokojný..:O) Má vo svojom dome v Malej Ide luxusne zariadenú zabíjačkovú miestnosť ako poľovník, luxusne zariadenú veľkú vínnu pivnicu drahých vín, drahé zbrane a optiku poľovnícku, obrovskú obývačku s veľmi drahým lustrom, nekresťansky drahé osvetlené schodište v dome, wellness, krásny dlhý vyhrievaný bazén,vyhrievané chodníky, vyhrievané trávniky atď.:O)) aj platby za elektrinu sú určite vysoké.., ale to asi nie je pre p.Kleina likvidačná položka
  Kniha Roberta T. Kiyosakiho……., ktorého ste určite čítali v posledných rokoch nehovorí o neserioznom podnikaní..:O) skúste si ju prečítať ešte raz…:O)))

 14. Otázka na G.Kleina do nedávnej minulosti..?, ktorý číta určite tieto komentáre.. Vzťahy G.Kleina s exprimátorom Moldavy n. Bodvou Ing. Istvanom Zachariašom sa znormalizovali??? :O)) Máme detailné informácie ohľadom Vašich vzťahov, že G.Klein hľadal cesty ako exprimátora I.Z. v tých časoch odstaviť…hmmm…Moldava park..:O)

 15. martin: to snad není možné, že se najde i taký hajzl co okrade teprve dítě? Doufám, že jste učinil kroky, aby jim to neprošlo.

 16. Pán Martin, ak je skutočne pravda, že sa Gabriel Klein vyhrážal Vášmu synovi t.č. 5 ročnému zabitím je nepochopiteľné ako môže byť takýto človek Gabriel Klein držiteľom zbrojného preukazu skupiny „D“ na poľovné účely veď takejto osobe by mal byť okamžite odňatý zbrojný preukaz za porušenie § Trestného zákona a Zákona o strelných zbraniach a strelive.
  Takáto osoba by mala byť okamžite preverená niekoľkými nezavislými psychologmi za účelom preverenia psychického stavu G.Kleina, ktorý sa údajne vyhrážal Vášmu synovi..
  (1) Policajný útvar rozhodne o odňatí zbrojného preukazu alebo skupiny zbrojného preukazu držiteľovi, ktorý
  a) bol pozbavený spôsobilosti na právne úkony alebo ktorého spôsobilosť na právne úkony bola obmedzená,
  b) stratil odbornú spôsobilosť, zdravotnú spôsobilosť alebo psychickú spôsobilosť,
  c) prestal spĺňať podmienky bezúhonnosti (§ 19 ods. 1) alebo spoľahlivosti (§ 19 ods. 2)
  Policajti by mali samozrejme zaistiť zbrane G.Kleina, pretože ak je pravda, že sa vyhrážal Vášmu synovi zabitím takáto skutočnosť môže hypoteticky nastať aj voči veriteľom Gabriela Kleina čo nemožno vylúčiť..
  Na uvedenú diskusiu bola upovedomená NAKA MV a ďalšie kompetentné orgány…

  • podali sme už osem Trestných oznámení na Gabriela a Blažena Klein za vydieračstvo a podvod na Katastri-Košice v súčinnosti s Mgr.Tremb.Judr.Bester.Judr.Miške. A čo?
   Ani raz ich vôbec nepredvolali,chránia si ich ako „oko v hlave“.
   Generálna Prokuratúra Judr.Čižnár,Judr.Chlpíková,Judr.Javorský,Ministerstvo Vnútra SR Judr.Kaliňák,Judr.Višňovská Krajská Prokuratúra Košice Judr.Zeleňák,Judr.Šaro ďalej Kriminálna Polícia Plk.Tall,plk.Molnár,mjr.Jokeľ,mjr.Markovič NaKA- Ing.Hraško atď.,atď,atď.
   A už piaty rok si chránime syna-vnuka tiež ako oko v hlave aby tým debilom čo sa vedia vŕšiť na malých päť ročných deťoch náhodou nepreskočilo.A čas plynie už je to piaty rok.

   • Podali ste trestné oznámenie na Gabriela Kleina v zmysle §360 Trestneho zakona???

    podla §360 Trestneho zakona:

    (1) Kto sa inému vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou takým spôsobom, že to môže vzbudiť dôvodnú obavu, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.

    (2) Odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

    a) závažnejším spôsobom konania,
    b) na chránenej osobe,
    c) preto, aby inému zmaril alebo sťažil uplatnenie jeho základných práv a slobôd,
    d) z osobitného motívu, alebo
    e) verejne.

 17. podla §360 Trestneho zakona:

  (1) Kto sa inému vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou takým spôsobom, že to môže vzbudiť dôvodnú obavu, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.

  (2) Odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

  a) závažnejším spôsobom konania,
  b) na chránenej osobe,
  c) preto, aby inému zmaril alebo sťažil uplatnenie jeho základných práv a slobôd,
  d) z osobitného motívu, alebo
  e) verejne.

 18. Škoda vypisovať,pre Prokuratúru a Políciu je „imunitný“.Zhodou okolností zajtra t.j.03.03.2017 ideme ako rodina podať už deviate „Trestné oznámenie“ za podvod na Katastri-Košice na pracovníčky Katastra-Štátna správa a zo spolčenia s rodinou Gabriel a Blažena Klein.Podávame osobne do Podateľne KP-Košice.Ešte sme museli zaplatiť nájomné-výpalné cca 30 000€za svoj dom.Nech sa Klein spýta obvineného F.Jamnického
  keď mu dával listiny na prevod Mraziarne-Prešov,keď to nezoberiem,tak mi prejde syna autom??????Bolo to pred piatimi rokmi,od vtedy sme to už poslali všetkým inštitúciám SR aj orgánom SR. A nech si rodinka zo Slnečnicovej žije-užíva.
  Karma je zdarma.Ale život ide pomaličky ďalej.

  • Tak sme to na Krajskej Prokuratúre dnes podali,dve Trestné oznámenia na Gabriela a Blaženu Klein v súčinnosti s pracovníčkami Štátnej správy SR.

 19. Gabriel Klein, Blažena Kleinova a tvoja jedina dcera , dnes som Vás prekliala na dlhé a dlhé roky za všetky podvody a krádeže poctivých ľudí a tohto prekliatia sa nezbavíte…

 20. INFO bolo preposlané NAKA..

  Posielam tri veci ktore Klein robi. Robte to tak ze sa to neobjavi na tej stranke kde to pisete lebo Klein ju cita ale robte to tak aby sa to dostalo uradom. Ja som mimo Slovenska a neviem to urobit ale zbieram i dalsie veci proti nemu.

  1. Od roku 2014 neplati dane. staci pozriet do registra uctovnych zavierok a BRAND FOOD INVEST, INVESTICNA SPRAVCOVSKA ani EILSK neplati dan z prijmu. Na vsetky prijmy pouziva fakturu zo Sejchcell na STRATEGY CAPITAL GROUP.
  Ale ked ma fakturu z Sejchcell mu si podla zakona zaplatit danovemu uradu preddavok na dan z prijmu a tak zaplatit 35% z fakturuvanej sumy. Toto jeho firmy nerobia (ved nechce platit dan) a spada to tiez ako TRESTNY CIN NEODVEDENIA DANE A POISTNEHO. Doteraz na to neprisli lebp nemal danovu konktrolu. Jednu ma naplanovanu na leto ale firmu chce zrusit a uctovnictvo sa strati. TOTO JE POTREBNE RYCHLO RIESIT S POLICIOU A DANOVYM URADOM LEBO O 3 TYZDNE BUDE NESKORO KED NIKTO NEPRIDE NA KONTROLU

  https://podnikam.webnoviny.sk/slovnik/zabezpecenie-dane/

  2. Dava uplatky na katastri v Presove – staci precitat informacie o vklade V297/2017 a zazname Z390/2017. Jeden dodavatel, ktoremu nedal 120tis EUR dostal predbezne opatrenie a Kleinovi zablokoval byty. Ta blokacia je to cislo Z390/2017. Ked sa dozvedel klein o predbezku tak dal previest byty na in firmu, to je to V297/2017. Podla zakona bola blokacia prva a byty nemali prepisat ale on zaplati Guzimu z katastra a prepisal tie byty i tak. TOTO JE NAJLEPSIE DAT NA NAKA – PROTIKORUPCNE. Bola sim pri Guzim ked Klein telefonoval a robil to takze su aj vypisy hovorom urcite.

  3. V garazi na Popradskej jeho ludia skartuju uctovnnictvo jeho starych firiem (BIOKERN a COREFOOD) – toto uctovnictvo hlada policia a nikdy ho nedali. Teraz tam vsetko tredia lebo ide zakladat novu firmu a vsetkeho sa musi zbavit.

  Dňa 13. februára 2017, 11:02, Roman146 napísal(-a):
  ano, pošlite

  ** Fri, 10 Feb 2017 19:29:05 +0100 – „Podvodnici SCG“ **

  Pisete prispevky o Kleinovi. Viete okrem toho urobit i viac? Dam vam informacie o jeho podvodoch a dalsich danovych unikoch – viete ich posunut aby to riesila policia?

 21. INFO preposlané NAKA..

  Posielam tri veci ktore Klein robi. Robte to tak ze sa to neobjavi na tej stranke kde to pisete lebo klein ju cita ale robte to tak aby sa to dostalo uradom. Ja som mimo Slovenska a neviem to urobit ale zbieram i dalsie veci proti nemu.

  1. Od roku 2014 neplati dane. staci pozriet do registra uctovnych zavierok a BRAND FOOD INVEST, INVESTICNA SPRAVCOVSKA ani EILSK neplati dan z prijmu. Na vsetky prijmy pouziva fakturu zo Sejchcell na STRATEGY CAPITAL GROUP.
  Ale ked ma fakturu z Sejchcell mu si podla zakona zaplatit danovemu uradu preddavok na dan z prijmu a tak zaplatit 35% z fakturuvanej sumy. Toto jeho firmy nerobia (ved nechce platit dan) a spada to tiez ako TRESTNY CIN NEODVEDENIA DANE A POISTNEHO. Doteraz na to neprisli lebp nemal danovu konktrolu. Jednu ma naplanovanu na leto ale firmu chce zrusit a uctovnictvo sa strati. TOTO JE POTREBNE RYCHLO RIESIT S POLICIOU A DANOVYM URADOM LEBO O 3 TYZDNE BUDE NSKORO KED NIKTO NEPRIDE NA KONTROLU

  https://podnikam.webnoviny.sk/slovnik/zabezpecenie-dane/

  2. Dava uplatky na katastri v Presove – staci precitat informacie o vklade V297/2017 a zazname Z390/2017. Jeden dodavatel, ktoremu nedal 120tis EUR dostal predbezne opatrenie a Kleinovi zablokoval byty. Ta blokacia je to cislo Z390/2017. Ked sa dozvedel klein o predbezku tak dal previest byty na in firmu, to je to V297/2017. Podla zakona bola blokacia prva a byty nemali prepisat ale on zaplati Guzimu z katastra a prepisal tie byty i tak. TOTO JE NAJLEPSIE DAT NA NAKA – PROTIKORUPCNE. Bola sim pri Guzim ked Klein telefonoval a robil to takze su aj vypisy hovorom urcite.

  3. V garazi na Popradskej jeho ludia skartuju uctovnnictvo jeho starych firiem (BIOKERN a COREFOOD) – toto uctovnictvo hlada policia a nikdy ho nedali. Teraz tam vsetko tredia lebo ide zakladat novu firmu a vsetkeho sa musi zbavit.

  Dňa 13. februára 2017, 11:02, Roman146 napísal(-a):
  ano, pošlite

  ** Fri, 10 Feb 2017 19:29:05 +0100 – „Podvodnici SCG“ **

  Pisete prispevky o Kleinovi. Viete okrem toho urobit i viac? Dam vam informacie o jeho podvodoch a dalsich danovych unikoch – viete ich posunut aby to riesila policia?

 22. Odpoveď veriteľa na podvody zlodeja Gabriela Kleina
  Re: Klein
  Len za mňa je to približne 80 tis. Eur ale dokumenty sa týkajú aj ďalších spoločnosti.
  Ak máte nejaký zoznam spoločnosti, ktorý mi viete poslať budem Vám možno vedieť doplniť aj iných a dať kontakty na konkrétne osoby.
  Máte pripravené aj nejaké konkrétne aktivity alebo zatiaľ len zbierate veriteľov?
  Koncom týždňa by som mal byť na východe – môžeme sa prípadne stretnúť a dohodnúť prípadný spoločný postup.

  Dňa 21. februára 2017, 16:44, Roman146 napísal(-a):
  Práve teraz zisťujem veriteľov. Vám koľko dlhuje? za bytový komplex v PO??? Ako sa volá ten komplex?

  ** Tue, 21 Feb 2017 13:42:08 +0100 – „Tomáš Tomáš“ **

  Ak mate nejaký zoznam ľudí, s ktorými komunikujete mohlo by to viacerým pomôcť, resp. dokumenty by boli použiteľné aj pre prípadnú exekúciu a teda by mohli viesť k tomu aby G.K. prišiel o značnú časť majetku.
  Ak máte niekoho, kto o takéto dokumenty má záujem, vieme sa baviť o tom, že by som ich poskytol.

  Dňa 21. februára 2017, 8:01, Tomáš Tomáš napísal(-a):
  Je to niekoľko dokumentov k nevyplateným dodávateľom – malým živnostníkom na jednej stavbe.

  2017-02-20 15:49 GMT+01:00 Roman146 :
  Dobry den.
  Ake mate info a podklady?

 23. Odpoveď od veriteľa tomas304317@gmail.com

  Šlo o veľký rozsah prác a zálohove platby boli len na materiál, okrem toho sa počas realizácie nazbierali práce naviac kde som hradil aj materiál (18 ľudí, počas 6 mesiacov). To je na dlho.
  Majetok ma na iné firmy ako objednáva práce – aj na to mám dokumenty.
  Navrhujem stretnutie – prejdeme si moje a vaše podklady a možno nájdeme spoločný postup – mám niekoľko možností len je to komplikované s preukazovaním. Pomohol by mi aj Váš zoznam alebo sa aspoň nakontaktovať na veriteľov.

  Dňa 22. februára 2017, 19:52, Roman146 napísal(-a):
  …zatiaľ zbieram veriteľov a skôr chcem poukázať na podvody Kleina, aby ľudia o tom vedeli. Ako Vám dlhuje tak vysokú sumu?
  Neboli žiadne zálohové platby, všetko na faktúru a nevyplatil? S kleinom jedine platba vopred v hotovosti..
  uplatnite si zadržne pravo §151s O.Z., má drahé auto porsche panamera..určite písané na firmu
  cez trestné konanie nevidím cestu…a súdy sú zdlhavé a tiež náročné

  ** Wed, 22 Feb 2017 07:55:29 +0100 – „Tomáš Tomáš“ **

  http://www.torysa2.sk

  Dňa 22. februára 2017, 7:55, Tomáš Tomáš napísal(-a):
  Len za mňa je to približne 80 tis. Eur ale dokumenty sa týkajú aj ďalších spoločnosti.
  Ak máte nejaký zoznam spoločnosti, ktorý mi viete poslať budem Vám možno vedieť doplniť aj iných a dať kontakty na konkrétne osoby.
  Máte pripravené aj nejaké konkrétne aktivity alebo zatiaľ len zbierate veriteľov?
  Koncom týždňa by som mal byť na východe – môžeme sa prípadne stretnúť a dohodnúť prípadný spoločný postup.

  Dňa 21. februára 2017, 16:44, Roman146 napísal(-a):

  Práve teraz zisťujem veriteľov. Vám koľko dlhuje? za bytový komplex v PO??? Ako sa volá ten komplex?

  ** Tue, 21 Feb 2017 13:42:08 +0100 – „Tomáš Tomáš“ **

  Ak mate nejaký zoznam ľudí, s ktorými komunikujete mohlo by to viacerým pomôcť, resp. dokumenty by boli použiteľné aj pre prípadnú exekúciu a teda by mohli viesť k tomu aby G.K. prišiel o značnú časť majetku.
  Ak máte niekoho, kto o takéto dokumenty má záujem, vieme sa baviť o tom, že by som ich poskytol.

  Dňa 21. februára 2017, 8:01, Tomáš Tomáš napísal(-a):
  Je to niekoľko dokumentov k nevyplateným dodávateľom – malým živnostníkom na jednej stavbe.

  2017-02-20 15:49 GMT+01:00 Roman146 :
  Dobry den.
  Ake mate info a podklady?

 24. Podvodník a zlodej Gabriel Klein z Malej Idy už pochopil, že na základe vyššieuvedených pravdivých informácií nemá zmysel priamo obsadzovať fiktívne pracovné pozície pre jeho firmu Investičná správcovská s.r.o. cez http://www.profesia.sk kde je konateľkou jeho manželka Blažena Kleinová a uvedený nábor fiktívnych pozícií realizuje cez ďalšiu firmu http://www.profesia.sk/praca/structura-advisory/C211247 s adresou pracoviska Popradská 56 Košice.
  Nereagujte v žiadnom prípade na tieto podvodné pracovné ponuky!!!

 25. Tak rodina Kleinova,Gabriel a Blažena,dnes som bol vypovedať a podať svedectvo na Polícii Košice-okolie,za svoju rodinu.Poskytol som listinné dôkazy o tom čo píšem vyššie pod menom „martin“.“Ale Vaše dobré meno“som tam nikde nevidel“

 26. Dobrý deň pani Judr.E.N. a aj prokurátor Judr.P.Z.,

        úvodom,nevieme kto ste,taký server používajú na Prokuratúrach SR.
  Predpokladáme,že ste ten Judr.P.Z.,ktorý nám začal posielať listiny z Krajskej Prokuratúry-Košice.
     Čo sa týka listín,ktoré spomínate vo vašom e-maile zo dňa 03.02.2017 z mail adress;      @genpro.gov.sk,
      tak tieto listiny sme poslali e-mailom,ale zároveň sme uvedené listiny poslali aj všetkým podľa Rozdeľovníka uvedeného v listinách,Slovenskou poštou na doručenky.(nemôžme za to,že Slovenskej pošte to trvá tak dlho)Ale obsah je čistá pravda a vidíme,že účel bol splnený,prišlo to všetkým.

       Čo sa týka poslednej vety:  “ Inak poznamenávam, že skutočnosti z nich vyplývajúce nie sú ani využiteľné pre postup orgánov činných v trestnom konaní“,

  tak k tomu sme sa už mnohonásobne jasne vyjadrili v predchádzajúcich listinách,ktoré ste obdržal cez Generálnu Prokuratúru Bratislava(Judr.Chlpíková-Judr.Javorský) ako vecne príslušná Prokuratúra-Košice.
  Upozorňujeme,že obdobné listiny sme poslali aj na Okresné Úrady(živnosť),Daňové Úrady SR(dane),Magistráty miest Košice-Banská Bystrica-Bratislava-Brno (dane z nehnutelnosti),Ministerstvo obrany SR(nevojak),kancelária prezidenta  Slovenskej Republiky(nový občania SR) aj ….. Táto odozva,Vám ešte len príde.(odoslané Slovenskou poštou na doručenky)

        Ale hlavne,že boli porušené Katastrálne zákony,Správny poriadok,Občiansky zákonník,Zákon 301/1995 Z.z. a všetko toto,bolo „pochybeniami dokonané“,majiteľmi nehnutelnosti sme neboli skoro štyri roky.O vydieraní a vyhrážaní Gabrielom Kleinom s manželkou Blaženou ani nehovoríme.
  Dokonca ani slovné napadnutie Mgr.Tre.,že ona predstavuje zákon a mi nič nezmôžeme,a aj tak nám nehnutelnosť predajú,to tiež nechávame „teraz“ tak.
        Pracovníčky Katastra-Košice,menovite Mgr.Trem.-Judr.Best.-Judr.Miš. robili pochybenia za pochybeniami,až tak chudery pochybili,že previedli náš majetok na firmu,ktorej majiteľom „úplnou náhodou“ je Gabriel Klein s manželkou Blaženou.
  A podľa Vášho e-mailu,citujeme ; „““že skutočnosti z nich vyplývajúce nie sú ani využiteľné pre postup orgánov činných v trestnom konaní“““.Myslíme si,že ste ešte zabudol dodať, že skutok sa nestal.(je to asi náš sen,naša nočná mora)

      V pondelok je už nový mesiac,tak Vám oznamujeme,že budeme podávať“Trestné oznámenie“ na pracovníčky Katastra-Košice a aj na daňového podvodníka Gabriel a Blažena Klein u Vás na Podateľni Krajskej Prokuratúry-Košice.(samozrejme osobné podanie)

      Prokuratúra SR,podľa zákona SR má dohliadať na zákonnosť a dodržiavanie zákona,ale Vy(Krajská Prokuratúra-Košice) nedohliadate na zákonnosť a dodržiavanie zákonov SR,Vy v tomto prípade chránite a ochraňujete pochybeniachtivé katastertutky Katastra-Košice spolu s daňovým podvodníkom Gabrielom Kleinom s manželkou Blaženou.
  Tak si ich chráňte a ochraňujte.(sú to vaši ľudia)

       P. Martin st.  371027/0000
       P. Martin ml. 620722/0000
       P. Martin  jr.  050422/0000
       P. Zdeňka 405820/0000
  (upozorňujeme,že naše rodné čísla sú falošné,pochybeniachtivými katastertutkami dané,aby mohli vykonať pochybenia za pochybeniami)

  V Košiciach 06.02.2017

  On 3.2.2017 15:19, wrote:
  >
  >         Oznamujem V ám, že Vaše podania zo 16.1.2017 adresované Sociálnej poisťovni a podanie z 19.1.2017 adresované Všeobecnej zdravotnej poisťovni, a.s. urobené elektronickými prostriedkami bez ZEP nespĺňajú náležitosti ustanovenia § 62 ods. 1 Tr.por. (veta druhá), a preto sa o takom podaní nekoná.
  >
  >       Inak poznamenávam, že skutočnosti z nich vyplývajúce nie sú ani využiteľné pre postup orgánov činných v trestnom konaní.
  >
  >
  >
  > JUDr. Pavol Z.
  > prokurátor

 27. ..Podvodník Gabriel Klein keď bude sedieť vo väzení kto mu bude pripravovať každý deň bohatú ovocnú misu ako si to vyžaduje od „zamestnancov“ na adrese Popradská 56 v Košiciach? Už nebude mať kávičku z kávostroja značky Miele ako na Popradskej 56, už nebude mať nábytok luxusnej nemeckej značky ROLF BENZ ako na Popradskej 56 v rokovacej miestnosti..:O) Bude to omnoho skromnejšie..:O)

 28. všetky informácie o G.Kleinovi pod nickom Roman sú pravdivé … a ty podvodník a zlodej Gabriel Klein ak uvažuješ podať trestné oznámenie na neznámeho páchateľa za ohováranie….a budeš čakať, že polícia vyzve administrátora tejto webovej stránky k vydaniu IP adresy..upozorňujem ťa dopredu, že majiteľ IP adresy a autor komentov sú rozdielne osoby a skutočného autora týchto pravdivých vyššieuvedených komentov nikdy nezistíš.. v prípade trestného konania budú predložené svedectvá o podvodoch G.Kleina..

 29. Ako som už napísal vyššie,ja už som bol u vyšetrovateľa na Policii Košice-okolie.Zobral som nie všetky,len časť dokumentov,a poskytol som ich vyšetrovateľovi aj s vysvetlením.Jedná sa o podvod na Katastri-Košice,potom Platinové sitká,ďalej vydieranie rodiny,ďalej vyhrážanie cez maloletého 5(päť)ročného,atď…
  Keď to budete čítať rodinka Kleinová,tak mi sme už pomaličkými krokmi čoskoro pri Vás.Pripravujte chlebíčky,bude víno-cecky-muzika.(Kde sú peniaze za vydieranie výpalné-nájomné za moju rodinu čo sme zaplatili Vám ?Za právnika pre O.B.z kauzy Platinové sitká, akože skúška dôvery?atď,atď…
  Vašich „bielych koníkov“ Ing.Viliama Lafku a Františka Jamnického ORP 2667/7-OEK-KE-2014 už vyšetrovateľ obvinil,teraz prichádzate pomaličky na radu aj Vy.A na tejto diskusii,ako čítame máte toho na svedomí dosť.
  Len nepochopím,prečo môjmu 5(päť) ročnému synovi ste sa vyhrážali,cez vaše podvody,že keď neurobíme čo chcete,tak ho prejdete na ulici autom!!!!!!!!!(aj tak sme neurobili nič,čo ste chceli Mraziarne-Prešov,historické auto,…)
  „“Čo Vám urobilo päťročné dieťa?““, to už ste nevedeli od rozkoše,čo ešte s našou rodinou?Však dom ste nám podvodom ukradli,deň pred Vianocami ste nás vyhodili na ulicu 23.12.2011
  Teraz,keď sa karta pomaličky obracia,tak teraz čo?Čo tie pracovníčky Katastra,ktoré ste dostali do svojho podvodného kruhu,a zároveň celú Štátnu správu!!!!!A čas pomaličky plynie,a mi sme krôčik za krôčikom stále ku Vám bližšie a bližšie. Martin Por….. s rodinou.

  • Pán Martin, je to niečo hrozne čo Gabriel Klein spravil Vašej rodine , túto diskusiu číta veľmi veľa ľudí, čo je dobré aby sa vyhýbali čo najdalej G.Kleinovi ale pokiaľ chcete, aby si to prečítalo úplne celé Slovensko napíšte pani redaktorke Daniele Pirschelovej z denníka Plus jeden deň..ona chce napísať článok o Gabrielovi Kleinovi..
   email: danielaprsch@gmail.com

   • Myslíme si,že to už vie veľmi veľa ľudí a hlavne Inštitúcii SR aj Orgánov SR.Dokonca Štátna správa SR má problém,lebo keď chceli urobiť podvod na Katastri-Košice,ale nevedeli naše rodné čísla,tak „vyrobili“nových občanov SR a dali nám falošné rodné čísla( /0000) a tak už s tými falošnými rodnými číslami mohli urobiť podvod,previesť náš domček na ich firmu Investičná správcovská s.r.o. Tak takýto podvod sa, len tak nevidí!!Aby toho nebolo málo,ešte dokladali zmluvy a listiny mimo podateľňu,a hoci bola daná listina „Kvitancia“ tak pokračovali ďalej,ako by sa nechumelilo.!Polícia SR aj inštitúcie SR to za každú cenu zakrívajú,lebo v tom je Štátna správa SR,ďalej politická strana SMER-SD,jedna z pracovníčok je Paškova sesternica a ďalšia žije desať rokov s prokurátorom s Košickej Prokuratúri.Dnes večer jej napíšeme,našu neprávosť zo strany Gabriela a Blaženy Klein. Martin Poru…k

    • Pán Martin, napíšte mi prosím emailovú adresu ak nie tu verejne tak na email Roman146@azet.sk, napíšem Vám meno veľmi aktívneho opozičného politika v súčasnosti, ktorý prejavil záujem o riešenie tejto kauzy a podvodov G.Kleina, je potrebné napísať oficiálny list poslancovi NRSR, stretne sa s generálnym prokurátorom Čižnárom a predpokladám, že určite aj s policajným prezidentom… Keďže vieme obaja, že uvedenú diskusiu číta rodinka Kleinovcov z Malej Idy nebudeme ich takto verejne informovať o osobe opozičného politika, ktorý mediálne odhalil viaceré kauzy na Slovensku!!! Taktiež Vám pošlem kontakty na ďalších redaktorov denníkov a týždenníkov, ktorí prejavili záujem o publikovanie článku o podvodoch G.Kleina…
     Klein je si vedomý, že zatiaľ sa aktívne venoval Kleinovským „obchodom“veľmi šikovný novinár z Košíc pán R. Rokytka, ale nastal čas na celoslovenskú publicitu Kleinovských podvodov..

     • Roman,tak už viete do akého podvodu dostal Štátnu správu SR.Museli sme ako celá rodina osloviť celú Štátnu správu SR aj všetky ministerstvá SR a prihlásiť sa ako „nový občania SR“.Najviac začudovaný boli na Ministerstve obrany SR,keď sme sa prihlásili na brannú povinosť ako nový občania SR.Normálne nám „ukradli“ identitu.
      (osemdesiat ročný,sa narodil v roku 2010-2011 a dostal od štátnej správy SR nové rodné číslo 371027/ 0000 silná káva,čiže má podľa Štátnej správy SR už „“sedem rokov““).A takýchto pochybení(po slovensky podvodov) je na Štátnej správe SR pri našom spise bohate.

 30. …Podľa vyjadrení súčasných zamestnancov G.Kleina z Popradskej 56 je veľmi podráždený každý deň..:O), G.Klein už určite neverí ani sám sebe..:O)

  • Poru…k Martin,Kostol,Košice 040 01
   Poru…k Martin,Kostol,Košice 040 01
   Poru…k Martin,Obv.úrad-sever,Košice 040 01

                                            Rozdeľovník;

                                                              Ministerstvo obrany SR
                                                              Kutuzovova 8
                                                              832 47 Bratislava
                                                              sekretariát ministra obrany SR
                                                        Ing.Jana Ďuricová

   Vec; nahlásenie nových identifikačných údajov(nové rodné čísla)

         Mi dolepodpísaný Vám týmto listom,nahlasujeme naše nové rodné čísla,ktoré nám štátna správa zaevidovala v roku 2010-2011.
   Nakoľko v armáde SR musí byť poriadok v identifikačných údajoch vojakov,ináč môže nastať chaos.(ešte by sme mohli mať s toho mi,problém)

        Štátna správa v roku 2010-2011,uskutočnila podvod na našej rodine,ale pri podvode nevedela naše rodné čísla,tak nám zapísali nové,falošné,za lomkou štyri nuly.( / 0000)
   Po mnohých urgenciách na Generálnej Prokuratúre SR Judr.Čižnár-Judr.Chlpíková-Judr.Javorský,ďalej Ministerstvo spravodlivosti SR Judr.Žitňanská-Judr.Ujháziová,ďalej Ministerstvo Vnútra SR Judr.Kaliňák-Judr.Višňovská,ďalej Krajská Prokuratúra Košice Judr.Zeleňák a dokonca aj Ministerstvo Vnútra SR-sekcia inšpekcie a kontroly MVSR plk.Ing.Ševčík-pplk.Ing.Lukajka nám žiadna z uvedených inštitúcii SR,nedala písomné stanovisko,aké vlastne máme rodné čísla a ktoré sú platné na Slovensku.
   Pri našich návštevách na štátnej správe,dodnes stále sme evidovaný s falošnými rodnými číslami.(za lomkou štyri nuly / 0000).

   Pokiaľ sa Vám to zdá neuveriteľné,môžte osloviť vyššie uvedené inštitúcie,máte to aj s menami pracovníkov a v Rozdeľovníku sú aj s adresou,oni vám to dovysvetlia.Túto listinu aj mi posielame podľa Rozdeľovníka všetkým hore uvedeným inštitúciám SR.
       Tak,ešte raz:

   Poru…k Martin,podľa Rodného listu,rod.čislo 371027/. . .
                             sa zmenilo na falošné rod.číslo 371027/ 0000
   (Poru…k Martin,sa narodil pred rokom 1956,tak za lomkou by mal mať podľa zákona 301/1996 len tri číslice,ale štátna správa na Slovensku môže legalizovať podvod,pre ňu zákony SR neplatia,to je doba zákona)

   Poru…k Martin,podľa Rodného listu,rod.číslo 620722/. . . . sa zmenilo na falošné rod.číslo 620722/ 0000

   Poru…k Martin,podľa Rodného listu,rod.číslo 050422/. . . . sa zmenilo na falošné rod.číslo 050422/ 0000.

         V prílohách,Vám posielame listiny,ktorá Vám objasní danú problematiku.

      Ospravedlňujeme sa,ale nakoľko si nevieme dať rady,a aby neprišlo náhodou k nejakému nedorozumeniu ohľadom „brannej povinnosti“ a vašou evidenciou vojakov-nevojakov, a našou povinnosťou je Vám to nahlásiť,že došlo k tejto zmene.
   A touto listinou,máme potvrdené,že sme Vám to oznámili.(budeme mať aj od vás potvrdenú doručenku,že ste to prevzali)

        S pozdravom

           Poru…k Martin r.č. 371027/ 0000…………………………………………

           Poru…k Martin r.č. 620722/ 0000…………………………………………

           Poru…k Martin r.č. 050422/ 0000………………………………………….

   V Košiciach 06.02.2017
   Posielame e-mailom aj Slovenskou poštou na doručenky podľa Rozdeľovníka.

   Prílohy;
   1 Krajská Prokuratúra-Košice
   2 Krajská Prokuratúra-Košice

   Rozdeľovník;
   Generálna Prokuratúra SR
   Štúrova 2
   812 85 Bratislava
   do rúk Judr.Čižnár-generálny prokurátor
               Judr.Chlpíková,Judr.Javorský

   Ministerstvo Vnútra SR
   Pribinova 2
   812 72 Bratislava
   kancelária ministra vnútra
   do rúk Judr.Kaliňák
               Judr.Višňovská

   Ministerstvo Vnútra SR
   sekcia kontroly a inšpekcie MVSR
   Pribinova 2
   812 72 Bratislava
   do rúk plk.Ing.Ševčík,pplk.Ing.Lukajka

   Ministerstvo Spravodlivosti SR
   Župné námestie 13
   813 11 Bratislava
   do rúk Judr.Žitňanská minister spravodlivosti SR
               Judr.Ujhaziová

 31. Klein obľubuje značku Burberry.. :O)) taký plášť-kabát čo nosil sa nedá kúpiť v Košiciach jedine v zahraničí, rád strieda každý deň exkluzívne švajčiarske hodinky rôznych značiek napr. Breitling..atď..značkové perá na podpis atď.., existujú veľmi detailné informácie o všetkom čo sa týka Kleina…, škoda, že už dávnejšie kukláči nepreverili 1 garáž v radovej zástavbe na Popradskej 56, kde ukrýval a likvidoval účtovnictvo svojich firiem

  • Každý nosí kabát,taký aký sa mu páči.Čo sa týka hodiniek,možno už tuší,že mu čas ide nejako prirýchlo.A učtovníctvo,však ma toľko na rováši,že to je len kvapka v mori.

   • Pán Martin, povedzte prosím ako ste sa spojili s Gabrielom Kleinom? Kontaktoval on Vas, alebo Vy jeho? alebo ako to bolo?

    • Ja ho poznám,keď ma prijal u seba na firme-Popradská,asi 10(desať) možno 17(sedemnásť) minút.To je všetko,nikdy som s ním už nebol.Všetka komunikácia prebiehala cez môjho bývalého spoločníka,teraz už obvineného F.Jamnického.Čiže môj spoločník ma doslovne „predal“ Gabrielovi Kleinovi.(cez neho vedel o mne a nás všetko) Zato ho volajú „Judáš“.

 32. Rodinka Kleinova, pre upresnenie..je zbytočné riešiť IP adresu autora Roman a MAC adresu PC a iné veci pretože ide o autora, ktorý to má ošetrené na 100% a je zbytočné riešiť cez administrátora a cez NAKA a SIS,pretože tým nikdy nezistite skutočného autora komentárov pod nickom Roman. Ide o človeka, ktorý je dosť slušne edukovaný… a neriešte zistenie identity cez fiktívne emailové adresy..pretože je to dosť trápne….:O))

  • Roman,ukludnite sa.Keď hovoríte pravdu a píšete pravdu,tak aj keď bude robiť aj nemožné,tak s toho ho nevytiahne nikto.(ani jeho peniaze)Nás v rodine je 64(šesťdesiat štyri).Majú čo robiť,keď je to pravda,čo píšete(NaKA-SIS).Listinné dôkazy máme dobre odložené. A „mi si nevymyšľame a neklameme“ hovoríme „čistú pravdu“ dokonca na súde v kauze „Platinové sitká“ som pod „prísahou“ vypovedal a označil Gabriela Kleina za hlavného,čo riadil podvod a aj podvod so Štátnou správou SR na našej rodine pri jeho pomste.

 33. Pán Martin, povedzte prosím ako ste sa spojili s Gabrielom Kleinom? Kontaktoval on Vas, alebo Vy jeho? alebo ako to bolo?

  • Tak,časť listín sme Vám zaslali.Už viete ako sa Gabriel a Blažena Klein spojili so Štátnou správou SR.Dnes posielame oficiálnu listinu Ustrednej volebnej komisii SR,aby nás zaregistrovali ako „anomáliu“ a vydali nám aj voličské preukazy s Štátnou správou SR schválené“falošné rodné čísla“(za lomkou štyri nuly / 0000).Tak uvidíme,ako oni rozseknú tento“ gordický uzol“.
   Pomaličky bude hotový preklad žaloby do francúzštiny a angličtiny a budeme posielať aj Luzemburg-Strassburg aj Haag,pretože Štátna správa SR ohrozuje aj maloleté dieťa(tak nech to ide aj na trestný tribunál Haag).Ministerstvo Vnútra SR spolu s Prokuratúrou SR len to ututlávajú.

     • Ako rodinka Kleinová,dnes nám prišla pozvánka ORPZ-Košice na výsluch.Polícia SR rieši Vaše „dobré meno“,ale Vaše podvody nie.Mimochodom,dnes je v Blave súd Platinové sitká,ako sa ako rodina cítite?Kôli Vašej nenažranosti a podvodom,nevinný ľudia sú súdený.(a ako ste oklamali Matyšáka,a on Vám to zožral,on to už vie?)Dozvedeli sme sa,ako ste nás pracovne volali,našu rodinu ste nazvali „upratovací projekt“.Aj aký podvod ďalší „Kuk-Fuk“ rodina Peleová, aj „veľký de-ve-lo-per“ ste ako rodinka,v Prešove.Samé výborné správy.Jedna pani vyššie, Vás už aj prekliala,myslíme si,že na Vašu celú rodinku je to málo-pramálo.Tešíme sa veľmi,na naše spoločné stretnutie,alebo že by stretnutia? rodina Porub..ková Košice

 34. Nech rodina Kleinova pripravi kvalitne šunkove chlebičky pre veriteľov..:O)veď tmavovlasá Blaženka chodi na svojom čiernom porsche cayenne so záverečnymi inicialmi.. BK na nákupy do Lidlu na Popradskej…:)))

  • Vážený pane,čo ste za nickom Roman,kde sa pcháte?Mi sme boli prví.A mi nemáme radi šukové,ale so salámkou.
   .Tak už sa skončilo pojednávanie v BA v kauze Platinové sitká,len zase pozabudli na Vašeho bileho koníka Gabriela Kulíka,sudca si sypal popol na hlavu a vyhodil svoju zamestnankyňu, lebo na to zabudla ho obmedziť na slobode a predviesť,ďalšie pojednávanie bolo vytýčené na 09.05.2017.Toto zase bolo adresované rodine Klein,od „upratovacieho projektu“.
   Včera sme boli na Generálnej Prokuratúre a oznamujeme Vám,že sme postúpili zase o jeden krôčik bližšie.
   Rodina Porub..ková
   P.S. vy ako rodina Klein nám nebudete určovať,či náš vnuk-syn bude „žiť“,alebo ho prejdete autom.Vy nie ste BOHOVIA,toto si nebudete dovolovať.Aj keď máte kúpenú Políciu-Prokuratúru-Štátnu správu SR.(chválite sa všade,že aj NaKA a SIS máte pod palcom)

   • A je tu nový mesiac,rodina Kleinová.Tak zajtra 03.04.2017 budeme opätovne už desiaty raz podávať „Trestné oznámenie“na Vás,menovite Gabriel a Blažena Klein v súčinosti so Štátnou správou SR menovite Mgr.Trembeczká-Judr.Besterciová-Judr.Miškechová s podvodu a zo zneužitia právomoci verejného činiteľa.Prokuratúru SR máte pod palcom aj Políciu SR máte pod palcom(to citujeme Vaše slová),ale mi ideme svojou cestou,a ideme, a nie Vašou.(podvodmi) rodina Porubiaková – Košice

 35. Porubiaková Zdeňka,Kostolianska 85,Košice 040 01
  Porubiak Martin,Kostolianska 85,Košice 040 01
  Porubiak Martin,Kostolianska 53,Košice 040 01
  Porubiak Martin,Obv.úrad-sever,Košice 040 01
  T….iová Michaela,Kostolianska 53,Košice 040 01
  (matka Porubiak Martin r.n.2005)

                              Rozdeľovník ;
                                                     ORPZ -Košice
                                                     Rampová 7
                                                     040 81 Košice
                                         plk.Ing.Molnár Oto
                                       mjr.Mgr.Markovič Ivan

  Vec; odpoveď na Vašu listinu ORPZ-KE-OKP3-1473-001/2017 dňa 20.03.2017

          Mi dolepodpísaný Porubiaková Zdeňka,Porubiak Martin,Porubiak Martin,Porubiak Martin a T….iová Michaela(matka Porubiak Martin r.n.2005) ,Vám týmto listom odpovedáme na Vašu listinu.

      Z Vašej listiny citujeme doslovne ;- Vám oznamujem,že ich preskúmaním som zistil,že po obsahovej stránke sú identické so skôr podaným podnetom,o ktorom bolo právoplatne rozhodnuté vyšetrovateľom tunajšej súčasti Policajného zboru dňa 27.01.2015 pod ČVS: ORP-2635/3-VYS-KE-2014 a preto sa o Vašich nových podaniach nebude osobitne rozhodovať.

  Toto „Uznesenie“ ORP-2635/3-VYS-KE-2014 bolo vydané 27.01.2015 vyšetrovateľom mjr.Orosz,kde sa na poslednej strane píše doslovne citujeme; –
  Vyhovenie Protestu prokurátora týmto rozhodnutím sa týkalo len v časti,kde prokurátor poukazuje na to,že v administratívnom spise absentuje akákoľvek písomnosť,ktorá by preukazovala,že záložcovia a dlžník sa dozvedeli o začatí výkonu záložného práva a rovnako zo spisu nevyplýva,že by túto skutočnosť zisťoval správny orgán vlastnou činnosťou.Doposiaľ rozhodnutie zo dňa 5.12.2014 nie je právoplatné a preto platí stav ku dňu vykonania vkladu č.V9507/2011 t.j. 7.12.2011 vtedajšou pracovníčkou katastra Judr.Dagmar Miškechovou.

      Lenže následne po tomto „Uznesení“,bol Vašou Štátnou správou SR,druhostupňovým úradom Vašej Štátnej správy SR,vydaná listina dňa 19.02.2015,
  Úrad Geodézie,Kartografie a Katastra SR Bratislava(ďalej UGKaK) ,jeho legislatívno-právnym odborom LPO-1010/2015/Fi.Táto listina LPO-1010/2015/Fi zo dňa 19.02.2015 obsahuje všetky pochybenia(po slovensky podvody) Vašej Štátnej správy SR -Košice.( a je ich bohate a bohate veľa,nie len jedna absencia písomnosti)
      Na záver konštatovala citujeme doslovne ; –
  Zo všetkých vyššie uvedených skutočnosti vyplýva,že Správa katastra Košice pri
  rozhodovaní o návrhu na vklad Kúpnej zmluvy zo dňa 09.11.2011 v konaní č.V 9507/2011 nepostupovala v súlade s platnou právnou úpravou,najmä v súlade s katastrálnym zákonom a so správnym poriadkom,nezistila presne a úplne skutočný stav a na základe tohto stavu veci vydala rozhodnutie,ktorým povolila vklad vlastnického práva do katastra nehnutelnosti.( v prílohe)

  Zrozumiteľne,Štátna správa SR Košice,uskutočnila pochybenie za pochybením až dovtedy,kým opochybila majetok rodiny Porubiak.
     (po slovensky,Štátna správa SR Košice uskutočnila podvod za podvodom až mohla ukradnúť majetok rodiny Porubiak)

  Je tu časový rozdiel Vaše“Uznesenie“ vydané dňa 27.01.2015 a listina UGKaK vydaná dňa 19.02.2015.

       Mi vieme,že Vy ako Polícia SR a jej vrcholný predstavitelia v Košiciach,chránite a ochraňujete Štátnu správu Košice,ale týmto zároveň ochraňujete aj daňového podvodníka Gabriela Kleina s manželkou Blaženou,ktorý celý tento podvod managovali.(riadili Vaše katastertutky,Vašej Štátnej správy SR,aby boli pochybeniachtivé)
  Keď Vám nevadí,že sa objavili zrazu nový „obyvatelia SR“,ktorí sa už aj začali prihlasovať,ako nový občania SR( v prílohe listiny), a že sa robia pochybenia(po slovensky podvody) na Vašej Štátnej správe SR-Košice,to sa Vám čudujeme,že to tolerujete.
  (je to Váš problém a nie náš,chvála bohu)

      Tak nám ako rodine Porubiak,neostáva len čakať a vyčkávať a striehnuť.Zároveň samozrejme legálnymi prostriedkami bojovať proti Vašej Štátnej správe SR cez médiá,sociálne siete,Medzinárodné súdy Luxemburg,Strasbourg,Haag,aby tento podvod na rodine Porubiak bol odstránený.Už sme požiadali ako rodina Porubiak aj o nové Voličské preukazy,aby nám Vaša Štátna správa SR Košice neopochybila(po slovensky neukradla) aj naše Ústavné právo zúčastniť sa volieb a voliť.
  (po slovensky aby Vaša Štátna správa SR nám vrátila ukradnutú „identitu“a majetok,pretože táto Vaša Štátna správa SR pracuje na „zákazku“ daňového podvodníka rodiny Gabriel a Blažena Klein)

  Nech Vaša Štátna správa SR Košice robí pochybenia a pochybí (po slovensky robí podvody a kradne) iným občanom,ale nebude opochybovať (po slovensky okrádať) rodinu Porubiak.A v každej listine Vás aj celú Vašu Štátnu správu SR upozorňujeme,že do toho bol zatiahnutý aj maloletý občan našej rodiny,päť ročný???

  Porubiaková Zdeňka 405820/ 0000………………………………………..

  Porubiak Martin         371027/ 0000……………………………………….

  Porubiak Martin         620722/ 0000………………………………………

  Porubiak Martin         050422/ 0000………………………………………

  T….ová Michaela r.n.1980………………………………………………
  (matka Porubiak Martin r.n.2005)

  /upozorňujeme,že pri našich podpisoch sú „falošné rodné čísla“,ktoré nám dala Vaša Štátna správa pri pochybeniach(po slovensky podvodoch),keď opochybila (po slovensky kradla) majetok rodiny Porubiak/

  V Košiciach 29.03.2017
  Podané osobne v podateľni ORPZ Košice
  Posielame aj Slovenskou poštou na doručenky podľa rozdeľovníka.

  Prílohy;
  1; UGKaK Bratislava LPO 1010/2015/Fi zo dňa 19.02.2015
  2  listina mesto Košice-dane
  3  listina Ministerstvo obrany SR
  4  listina MPSVaR
  5  listina Daňový úrad Košice
  6  listina Ministerstvo Vnútra SR
  (uvádzame,že všetky uvedené listiny,ako prílohy,boli zaslané všetkým ministerstvám Slovenskej Republiky na doručenky,len sme pozabudli na pani upratovačku zo Súmračnej,tak týmto sa jej ospravedlňujeme)

  Rozdeľovník:
  Generálna Prokuratúra SR
  Štúrova 2
  812 85 Bratislava
  do rúk Judr.Čižnár,Judr.Chlpíková,Judr.Javorský

  UGKaK
  Chlumeckého 2
  820 12 Bratislava
  do rúk Ing.Frindrichová,Judr.Filagová

  Ministerstvo vnútra SR
  Pribinova 2
  812 72 Bratislava
  do rúk Judr.Kaliňák,Judr.Višňovská

  ORPZ Košice
  Kriminálna polícia SR
  Rampová 5
  040 01 Košice
  do rúk vyšetrovateľ kpt.Ing.T.Lengyel

  Ministerstvo vnútra SR
  sekcia kontroly a inšpekcie MVSR
  Pribinova 2
  812 72 Bratislava
  do rúk plk.Ing.Ševčík,pplk.Ing.Lukajka

  Ministerstvo Spravodlivosti SR
  Župné námestie 13
  813 11 Bratislava
  do rúk Judr.Žitňanská,Judr.Ujháziová

 36. Obrovský pozor na ďalšie aktivity Gabriela Kleina z Malej Idy!!! Gabriel Klein z Malej Idy opatovne hľadá ľudí pre svoju podvodnú firmu Investičná správcovská s.r.o. na fiktívne pozície cez firmu STRUCTURA ADVISORY s.r.o. viď doleuvedená webová stránka a doleuvedené pozície napr..
  http://www.careerjet.sk/jobview/c5b0d81db4aec65d45238b76401a6c9c.html
  http://www.careerjet.sk/jobview/1db1ea235974eaec857deb5b861f5d5f.html
  https://www.avizo.sk/jobs/zamestnanie/inzerat-19173771-projektovy-manazer
  Uvedené pozície už nevypisujú cez http://www.profesia.sk, lebo pochopili, že už tam nemajú šancu tak skúšajú iné pracovné portály!!! Obrovský pozor!!!!! Nereagujte na podvodné pracovné ponuky Gabriela Kleina!!!!

 37. Tak je ďalší nový mesiac,ideme ako rodina dnes podať nové Trestné oznámenia na Gabriela a Blaženu Klein s podvodu(korupcie) s pracovníčkami Okresného Úradu Košice,prednostku Mgr.Trembeczkú-Judr.Besterciovú-riaditeľku s Judr.Miškechovú zo zneužitia právomoci verejného činiteľa a podvodu s vyhrážaním.
  Na súde v Blave v kauze Platinové sitká Kleinovcou biely koník Gabriel Kulik priznal,že bol biely koník a všetko riadil Gabriel Klein s manželkou Blaženou.Tak sa nám to pekne pomaličky rozmotáva.Ďalšie súdne pojednávanie je 27.09.2017.
  Martin

 38. Tak sme podali 02.06.2017 dve Trestné oznámenia na rodinu Gabriel a Blažena Klein a pracovníčky OÚ-Košice s podvodu a korupcie a zo zneužitia právomoci verejného činiteľa.Prídeme na to,kto všetko Vás chráni a ochraňuje.(či je to Gašpar,alebo Molnár-Hraško,pomaličky vychádzajúna na povrch skutočnosti)Martin2

 39. Obrovský pozor!!!
  Nereagujte na vypísané doleuvedené fiktívne pozície, ktoré obsadzuje firma STRUCTURA ADVISORY s.r.o. t.j. „účtovník a mzdový účtovník“ adresa Popradská 56 Košice, ďalej F&B manažer pre penzion Chrysso v Košiciach- názov hotela ani neuvádzajú, lebo vedia, že cez google si človek nájde informácie o majiteľovi- podvodníkovi Gabrielovi Kleinovi, ktorý vlastní tento hotel a ktorý strieda zamestnancov každý mesiac a nevyplatí Vas a peniaze nikdy neuvidíte…“projektový-krízový manažér“ pre G.Kleina na adrese Popradská 56 Košice, ktorý už vystriedal desiatky takých manažérov a samozrejme nevyplatil peniaze a potom sa môžte súdiť…:O)
  Nereagujte na tieto podvodné a fiktívne pozície, zbytočne budete strácať čas a peniaze…, tie peniaze v ponukách sú fiktívne..nikdy v živote ich neuvidíte
  Gabriel Klein je podvodník, zlodej a úžerník, ktorý bude sedieť vo väzení!!!! Nepodporujte penzion Chrysso podvodníka, zlodeja Gabriela Kleina
  http://www.profesia.sk/praca/structura-advisory/C211247

 40. Som bývalý zamestnanec G. Kleina.
  Toto vlákno som si prečítal ešte pred nástupom do práce ku p. Kleinovi a po týždni v práci som neveril, že čo sa tu uvádza môže byť pravda, nakoľko p. Klein so začiatku pôsobí slušným a príjemným dojmom. Po mesiaci mi bolo však jasne aký v skutočnosti je.
  Jedná sa o človeka bez chrbtovej kosti a to som sa mierne vyjadril…. jeho podnikateľské aktivity nepoznám, hodnotím ho z ľudského hľadiska.
  Výplata v sľubovanej výške sa mi nedostala ani raz… o platení na čas ani nehovoriac.
  Jedného dňa mi povedal, že môžem isť domov a že už budem robiť na krátky a dlhý týždeň a do práce mám prísť o týždeň, odvtedy som ho nevidel…. kontaktu sa vyhýbal telefón nedvíhal. Myslím, že niečo to napovie o človeku, keď vás nechá v tom, že máte u neho prácu a zrazu vám nedvíha 🙂 Niečo ako výpovedná lehota by nebolo na škodu pán Kelein aby sa aj ten druhý mohol zariadiť.
  Našťastie som nebol závislý od almužny ktorú som dostával od neho.
  Robil som ako osobný šofér ale bol to len názov pozície, v skutočnosti ste robili všetko čo si pán pomyslel…
  Takže týmto pozdravujem pána Kleina, nakoľko nedal mi príležitosť povedať mu veci osobne. Viem, že toto vlákno číta a sleduje.
  Na záver ešte toľko, že pred pár dňami som sa dozvedel od mojej redaktorky, ktorá u neho dlho pôsobila ako manažérka, že pán Klein má na to aj papire od doktora, že duševne je tak trošku mimo, takže už chápem to správanie pane 🙂

  • Marek, súhlasim, že G.Klein má papiere od doktora a určite by mal urgentne navštíviť nemocnicu Philippa Pinela v Pezinku.., keď mu nevedia pomôcť inde.., je to skutočne duševne narušený človek..nikto v Košiciach si G. Kleina neváži, a keď poviete hocikomu jeho meno..hneď všetci sa smejú a hovoria, že daňový podvodník , zlodej, klamár atď..tie škaredé slová sa tu ani nedajú napísať.., že s ním nič nechcú mať… tento podvodník sa bojí už aj vlastného tieňa..

 41. …tento link sleduje nielen Klein…ale aj mnohí koaliční aj opoziční politici, úradníci, OČTK.., podnikatelia..:O)

 42. Pan G.K. uz ma na male. Nahlasili sme ho na vsetky zodpovedne organy a budeme vyrozumeni o rieseni. Okrem toho boli podane hromadne oznamenia. Skoro vykona kontroly danovy urad, financna policia, inspektorat prace. A teraz nie vyhrazky ale konkretne dokazy dostali co mame od ludi co unho robili. G.K. sa obklopuje ludmi ako je on sam. Za vsekych pravnicka P.U. ktoru uz nikto nezamestna a je obvinena za danove podvody ci projektovy manazer Š.Ķ. ktory bol obvineny ale zazrakom vsetko zrusili ale o tom by najviac povedala jeho ex ktora sa chcela zabit. Svet je maly a kazdy pozna kazdeho ze pani U a pan K a G.K. vela stastia vsetkym lebo u G.K. je to otazka casu a ten sa mu krati. Coskoro raz rano ho pockaju s klepetami a pojde dnu.

 43. Mi ako rodina Porubiak sme boli na Ganerálnej Prokuratúre Bratislava,ďalej Ministerstve Vnútra SR,ďalej NaKA,ďalej Ministerstve Spravodlivosti SR a všade nám neoficiálne pošepkali,že „achilova päta“ rodiny Gabriel a Blaženy Klein je sudca Košického sudu,ktorého syn pracuje ako Prokurátor na Košickej prakuratúre.A stadiaľ vedie cesta.

 44. Mi ako rodina Porubiak sme boli na Ganerálnej Prokuratúre Bratislava,ďalej Ministerstve Vnútra SR,ďalej NaKA,ďalej Ministerstve Spravodlivosti SR a všade nám neoficiálne pošepkali,že „achilova päta“ rodiny Gabriel a Blaženy Klein je sudca Košického sudu,ktorého syn pracuje ako Prokurátor na Košickej prakuratúre.A stadiaľ vedie cesta.

 45. …som rad, že tu vznikla rozsiahla diskusia ohľadom podvodníka a zlodeja Gabriela Kleina z Malej Idy. Širte ďalej uvedené info a tento link nech sa to dozvie čo najviac ľudí…, nech sa vyhýbajú kontaktu s podvodníckou rodinkou Kleinovcov z Malej Idy..

 46. …info pre Gabriela Kleina..raz som ťa informoval emailom, tykam ti, lebo k tebe nemám vôbec žiadnu úctu.. že v prípade ak neukončíš s prijímaním ľudí na fiktívne pozície do tvojich podvodných firiem so sídlom Popradská 56, Košice, alebo do hotela Chrysso, alebo KUK-FUK atď. a znevažovaním ľudí s VŠ vzdelaním bude začatá informačná kampaň o tvojich podvodoch, trestných činoch..
  Gabriel Klein ..neuposlúchol si moju výzvu.. ako sankciu som sľubil informačnú kampaň o tvojich podvodoch…a v januári 2017 začala táto diskusia na tomto portáli..kde prispievajú teraz viacerí veritelia a podvedení svoje komentáre.
  G.Klein teraz ťa verejne vyzývam po druhýkrát, aby si prestal oje..vať ľudí v Košiciach na pozície do tvojich podvodných firiem a to či už na Popradskú 56.., alebo do hotela Chrysso..atď. cez firmu Structura advisory..,
  termín na zrušenie týchto fiktívnych pozícií: ASAP,
  sankcie budú veľmi zaujímavé..

 47. neide o žiadne vyhrážanie, ale informovanie G.Kleina o reálnych skutočnostiach a faktoch..sankcie sa budú týkať ešte bohatšej informačnej kampane hlavne v Košiciach..

 48. Tak G.Klein sa vyhrážať môže,dokonca aj cez maloletým päťročným deťom,vydiera,ešte rodina musí platiť výpalné-nájomné(všetky listiny sú k tomu),robí podvody spolu so Štátnou správou,“korumpuje katastertutky Katastra-Košice“ prednostku Mgr.Trembeczku-Judr.Besterciovu-Judr.Miškechovu,
  ktoré uskutočnili podvody, a teraz Polícia-NaKA-Ministerstvo Vnútra SR pomáha,aby „katastertutky“s ich podvodov vytiahli na základe rodinky Gabriel a Blažena Klein a vy Roman sa ešte mu aj ospravedlnte,že ho nevydierate len ho informujete.Mi sme mu povedali,že za toto čo urobil,že nám ukradol dom a že sa vyhrážal nášmu synovi-vnukovi,ani tí policajti ktorí mu pomáhajú,mu nepomôžu. Nech sa vyhrážajú svojej rodine,alebo svojej dcérenke. A počuli sme,že Gabriel Klein je „debil“ ( to je psychiatrická diagnóza) a má ju na papieri.

 49. p.Martin ja sa neospravedlňujem podvodníkovi Kleinovi, len informujem..ja viem o jednotlivých krokoch rodinky podvodníkov Kleinovcov..napr…v piatok 16.06.2017 o 15.27 prišla Blaženka K. s dcérenkou Carlou na čiernom porsche cayeene, do OC Galéria a parkovali na vrchnom parkovisku na začiatku..viem kde bol v tom čase aj Gabriel K…, ale kladiem si otázku prečo nechodí G.K. na rodinné nákupy so svojou milujúcou a milovanou manželkou Blaženkou do C Galéria??:O))

  • Bolo nám povedané,že na papieroch je napísané „debil“,a aj tak mu to nepomôže,lebo v tom je aj jeho manželka Blažena.
   P.S. To sa im „recipročne“máme mi začať vyhrážať,že im za to čo spravili nám,budeme mstiť cez ich dcéru a prejdeme ju na ceste autom?Mi máme uroveň a zatiaľ nemáme diagnózu „debil-idiot“.Však ich dcéra nemôže za to akých má „poškodených“ rodičov.

 50. Škoda,mi sme tiež celá rodina boli v piatok ale o 18,30hod v OC Galérii na Pizzu.Mi zatiaľ nemáme také“šťastie“na tie dve „krásavice“.Ale dúfame,že sa raz stretneme.

 51. …neviem či krásavice.., ale odkazujem G.Kleinovi nech kúpi svojej dcérenke krajšie okuliare,lebo má veľmi hrozné.. alebo sa poskladajú Carly K. na okuliare veritelia tvojich firiem G.Klein?? :O))

  • Pán Roman,pozor ženy-okuliarnaté sú sexy a náruživé(viem to z vlastnej skúsenosti).Čo sa týka,že sa veritelia poskladajú na okuliare ich dcérky,odkážte rodinke Gabriel a Blaženka Klein,že mi ako rodina im tiež prispejeme,nech prídu ku nám,ale koľko mi im dáme,tak si to neodnesú v Porsche,nech donesú pre istotu Tatru z mechanickou rukou,aby ich s tým naložila.

 52. Nám sa Kristan vyhrážal,že donesie bager,dokonca sa nehanbil osemdesiat ročnému majiteľovi povedať,že on je majiteľom Investičnej správcovskej s.r.o., a všetko mu to patrí.A kde je teraz Kristan,keď mu všetko patrí?Možno si tiež vybavil papiere na „debil“ diagnózu,u nich je to možné,keď sú spolu.(je to asi infekčné)

 53. Tak dnes ráno sme dostali návštevu,predstavili sa páni ako Kriminálna Polícia,ale odznaky mali NaKA.Chceli od nás všetky dokumenty čo máme na Vašu rodinu Gabriel a Blažena Klein.Poučený z minulosti,sme im odovzdali kópie a chceli aj dokumenty s Katastra Košice,od Besterciovej-Miškechovej a Trembeczkej.Že by už prišiel Váš „čas?
  Upozorňujeme ťa ty „debil“,keď ťa zavrú,tak pre Vašu rodinu to nekončí,lebo voči našej rodine máte resty.Mi požadujeme,aby ste nám vrátili všetky peniaze,ktoré ste od nás formou vydierania nášho vnuka-syna dostali na pokladničné doklady.(zatiaľ nehovoríme o právnikoch ani čo si ukradol ty debil z Bratislavy)

 54. Dňa 18.06.2017 t.j. v nedeľu som ťa Gabriel Klein vyzval, aby si prestal s fiktívnymi pracovnými ponukami pre tvoju podvodnú firmu…
  Dňa 19.06.2017 pribudla cez firmu structura advisory táto ponuka office manager…O)) Načo to robíš? :O))
  http://www.profesia.sk/praca/structura-advisory/O3106305
  Dokedy chceš oje..vať ľudí v Košiciach???
  Pán Martin, myslíte si, že budú konečne riešiť OČTK G.Kleina??
  JUDr. P.U. sa viackrát na verejnosti vyjadrila, že začal G.Klein podnikať ako 30 ročný a doslova sa pretekal s Erikom Fische..kto viac zarobí na vrátkach DPH..:O)
  Dnes má G.Klein 45 rokov a tvári sa ako seriozny podnikateľ a zamestnávateľ..:O)))) a obklopuje sa očmuchancami a čorkármi typu Štefan K., ktorý posielal prázdne balíky cez bazoš, alebo falošné kopie print screenov platieb.. :O))

 55. Pán Martin po tejto diskusii je G.Kleinovi v týchto dňoch veľmi horúco a oddychuje určite pod slnečníkom z Talianska, asi najlacnejšia vec z jeho domu v Malej Ide, faktúrované ešte na Euro Invest limited..cena cez 2000EUR..:O) pri občasnej návšteve Hornbachu v KE napr. prí nákupe lepidla sa mu lacnejšie verzie slnečníkov bre bežných ľudí nepáčili..:O))) čo dodať..
  vrátky DPH a iné podvody sú pre Kleina jednoducho super „kšeft“ :O))

 56. Neviem či im už zvoní,policajti boli v civile,a boli dosť odmeraný,žiadna sranda a vyžadovali len fakty.A čo sa týka „slnečníka“jeho debilná hlava sa zmestí pod neho.A keď je jeho debilita nákazlivá,tak aj Blažena pod neho vojde. P.S. na našu otázku,či už prišiel čas na Kleina a Blaženu, policajti odvrkli,že to nie je naša starosť.Na ďalšiu protiotázku,že Kleinovci sa vyhrážali fyzicky nášmu maloletému päťročnému a sme od roku 2012 podali 27 Trestných oznámení na Kleinovcov a na „katastertutky“(Trembeczka-Besterciova-Miškechova),tak odpovedali,že sa na tom pracuje.(preto prišli pre dokumenty).
  A že su okolo neho taký ľudia ako píšete,na to je krásne príslovie “ vrana k vrane sadá“. Mi teraz pracujeme na tom sudcovi s tým synom čo má na prokuratúre.Je to zaujímavé,potom napíšeme pikošky.(ešte uvidíme ako budú kôli Kleinovcom vyťahovať katastertutky s tých podvodov,lebo ony majú zle kôli Kleinovcom,a ďalej čo bude robiť sudca so synom,keď sa budú na verejnosti prepierať veci)

 57. …G.Klein, po tretíkrát a poslednýkrát ťa verejne vyzývam k ukončeniu obsadzovania na fiktívne pozície do tvojej podvodnej firmy…či už cez structura advisory, alebo inú firmu ..to si zistíme…Vďaka za pochopenie..viac detaily nebudeme viac rozpisovať..to by už pochopil určite aj tvoj zlatý retríver..

 58. P.Martin neberte to osobne, ale som vo všetkých veciach perfekcionista.. píšte prosím Vás v texte My…nie Mi.., čo sa týka gramatiky..neberte to v zlom, ale ja sledujem všetky detaily….
  Čo sa týka Kleina spýtal sa raz Klein arogantne jedného zamestnanca..
  „Rozumieš tomu čo robiš?“ On odpovedal: NIe…..a Klein povedal ..“Tak prečo to robiš“..
  a ja sa teraz pýtam Kleina… prečo opätovne sa snaži prijať ľudi na fiktívne pozície do svojej podvodnej firmy???!!!
  G.Klein..myslíš, že Š.Krista…sa nespojil s policiou voči tebe a tvojim podvodom???!!::)) Skus porozmýšľať…:O)

 59. Pan Roman,keď prídu Policajti ku Vám domov a budete doma Vy a Vaša žena a dvanásť ročný syn,tak je to „mi“,keď píšem,že sme boli v Blave na GP a boli sme štyria Porubiakovci ako rodina tak píšem „mi“,keď píšem,že podali sme Trestné oznámenie,tak sme ho podali naraz viacerí s rodiny Porubiak osve-zvlášť.To je čo sa týka gramatiky.A o Kleinovi,“debil“ ostane,a taká malá pikoška pre neho,z Blavy ho hľadajú,všade sa na neho vypytujú určitý ľudia a hľadajú aj jeho právničku Judr.P.U.

 60. p.Martin pre detailne upresnenie…ja viem ako má byť „My“ a „MI“ a neeexistuje v žiadnom prípade v slovenčine „Mi“..neberte to osobne ale je to fakt!!!! najprv zistite ako sa to píše,… ide aj o gramatiku!!!!!

 61. …ide o to, že celý život som sa snažil nikdy nespraviť chybu v slovenčine,,..úplne vážne..a stále som bol najlepší
  p.Martin..myslíte, že teraz by som spravil chybu???
  skúste si preveriť uvedené „My“ a „Mi“
  Ďakujem..

 62. Pýtal som sa svojej polovičky,odpovedala,že pravdu máte vy!Ospravedlňujem sa,ale s toho „debila z Bukovca“(Gabriel Klein),nikdy slanina nebude.Večer sme mali ešte v schránke dve obálky,jedna bola s Krajskej Prokuratúry a jedna bola s Okresnej Prokuratúry.(to boli reakcie na naše Trestné oznámenia zo dňa 01.06.2017)

 63. Váženy páni Roman,Marek,Kit a ďalší,ktorí to čítajú,napíšte adresu,keď viete,kde býva pani Judr.P.U.Dopytujú sa rôzny ľudia,pretože „debila“Kleina nevedia zohnať-schováva sa.

 64. U kleina som mal informatorku ale ta tam uz nie je. Ale uz s nami robi novy clovek no ten je tam kratko a nevie o kazdom ale da nam i vsetko co bude mat.

 65. aktualny email na G.Kleina manager@scg.holdings , posielajte mu otazky a dotazy ohladom nevyplatenych pohladavok, nevyplatenych miezd..:)atd. urcite sa ozve
  Dnes by mal mat poradu G.Klein so Stefanom K.,:)vecer
  urcite sa budu radit ako uspokojit veritelov a podvedenych ludi..

 66. Ďakujeme za info.Dokonca aj mi pracujeme pre „debila“ Kleina,už nám aj vyvolávajú uchádzači o zamestnanie u nich,že sa dozvedeli o diskusii na „podvodníci/info,a či je to pravda a čo majú robiť.Tak im pekne pomaličky a zrozumiteľne vysvetlíme-povieme,aká je pravda a kde je pravda.A nech sa oni-uchádzači rozhodnú.Na margo poslednej diskusie,rodina Gabriel a Blažena Klein,už ste povedali svojej dcére,že ste rodina „podvodníkov“ a pri svojich podvodníckych obchodoch sa „neštítite“vydierať aj cez maloleté päťročné deti-fyzickým útokom (keď nebude po vašom,tak prejdete autom päťročné dieťa?)Dokonca vydierať aj finančne,cez výpalné-papierovo ste to zapísali ako nájomné.Na mieste Vašej dcery Vás opľujem,naša rodina už má šesť rokov pripravené sliny pre Vás.

 67. Ešte,keď túto diskusiu číta NaKA a Polícia SR,vo výpovedi svedka NaKA Nitra kauza Platinové sitká(katalyzátory PtRh) je doslovne uvedené už v roku 2012,že rodina je vydieraná Gabrielom Kleinom,a na súde pod prísahou som výpoveď zopakoval,aj že sme museli platiť výpalné jeden rok.

 68. Pan Martin ved napiste Kleinovi,ze ked Vam nevyplati peniaze oblepite plagatmi celu Paneuropsku vysoku skolu a internat v septembri ..kde bude fotka Kleina so strucnym popisom „aktivit“ a ze dcerka danoveho podvodnika studuje na uvedenej skole.“.sprijemnite“ jej studium na skole…ked sa on vyhrazal Vasmu synovi..

 69. Pan Martin ja uz sa tiez citim ako personalna agentura.:))pisu mi ci maju nastupit ku Kleinovi..p.Martin ved posielajme tam volavky co nas budu infornovat o aktivitach Kleina..

 70. Pan Roman,to chcete tým ľuďom tak zle,že ich chcete poslať do toho „podvodníckeho brlohu“,myslím tam je zle vôbec vojsť,nieto ešte chodiť-alebo pracovať.A Vašu ponuku s mail-adress „debila“Kleina som teraz využil a napísal som mu krátky mail.Znenie Vám dám nižšie.A čo sa týka ich dcéry,čo ste napísal vyššie,nehovorím ani ano a nehovorím ani nie.
  A tu je znenie môjho mailu Kleinovi čo sme mu ako rodina poslali:

  Čítaj ty „debil“ Gábo,vráť mojej rodine peniaze,ktoré si od nás dostal na pokladničné doklady za vydieranie a formou výpalnictva,obalil si to do nájomného.Pozor,mi nechceme casch,pošli to Slovenskou poštou na zloženku,lebo ty si schopný ešte cez tvojich kamošov-Policajtov-Prokurátorov povedať,že ešte mi Ťa vydierame.A pribal k tomu ešte za tvojho právnika,čo si nás znova oklamal,keď si zobral od O.B. a povedal si mu „že to je iba medzi Vami dvoma,a že je to len skúška medzi kamošmi“ a suverénne si si dal peniaze do vrecka pred ním.                               rodina Porubiak-Košice

 71. p.Martin ten „podvodný brloh“ :O) ma skutočne pobavil..:O)aj ten email Gabovi bol fakt super..:O)
  uchádzači o zamestnanie do podv..odnej firmy sidliacej na Ul.Popradská 56 nám zasielajú mnohé otázky a dotazy typu či majú isť pracovať ku Kleinovi,že keď išli k nemu na pohovor, že je tam 4 zabezpečených dverí, či sa niečoho neboja Kleinovci a je im to divné, že ich nahrávali protizákonne na pohovoroch bez ich súhlasu atď..pre objasnenie koho Klein hľadá a aký je jeho „ideálny pracovný tím“ napíšem stručne tento komentár.
  Začneme konateľom-štatutárom firmy, v Kleinovej firme bielý koník je využívaný na nelegálnu-trestnú činnosť, najlepšie keď vie robiť aj účtovníctvo,nadmerné odpočty DPH keď má skúsenosti u iného „DPH podnikateľa“ z KE ako Erik..Fisc..a tou osobou bola Ing. J.Priput.., ktorú nútil do rôznych pôžičiek a úverov..Mala jedno šťastie, že odmietla, lebo by skončila ako medializovaný S.Kucherenko ktorý ako konateľ podpísal úver na firmu majiteľa rusa I. Vozyakova vo výške 4mil.EUR a nebola zaplatená ani prvá splátka 700tis.EUR..a tak zavreli konateľa Kucherenka do väzenia..a majiteľ I.Vozyakov je na exotických poľovačkách a zažaloval bieleho koňa Kucherenka za poškodenie firmy za čo dostal 11rokov.
  Druhý člen „ideálneho Keinovho prac.tímu“ právnik, právny zástupca, ktorý musí pomáhať riešiť podvody G.Kleina, robiť právne analýzy a nájsť najvhodnejšie riešenie pre G.Kleina..
  V ideálnom prípade ak je právny zástupca žena a je nadmieru pracovne aktívna až do takej miery, že ako raz nabehla Blaženka K. do tzv. „podvodného brlohu“ s výkrikom..“Kde je tá kurva“??? myslela tým právničku dlho pracujúcu v tíme G.Kleina JUDr.P.U…
  Ďalší tretí člen tzv. „ideálneho pracovného tímu“ G.Kleina je projektový manažér, ktorý je v súčasnosti obžalovaný Stefan K.. v internetových diskusiách opisovaný ako zlodej a podvodník, ktorý posielal prázdne balíky poštou a posielal cez internet falošné print screeny platieb..a každý mesiac navštevuje OS v KE viď link zdroj z http://www.otvorenesudy.sk …pojednávania https://otvorenesudy.sk/hearings?utf8=%E2%9C%93&q=Stefan+Kristan
  Pokiaľ uvedená osoba Štefan K..chodí ešte aj na súdne pojednávania G.Kleina neviem kedy sa venuje práci projektového manažéra..:O) veď len na svoje pojednávania kde je obžalovaný chodí permanentne každý mesiac..:O) poslednýkrát 04.05.2017
  Ďalši člen tímu-ďalší debilko, ktorý bude robiť tzv. rodné listy podvodných projektov G.Kleina, prerábať administratívnu budovu-jej členenie-prerobenie, parkoviska, využitie Wellness ONE do ktorého utopil 400tis.EUR, aby prepral špinavé peniaze z vratiek DPH a iných podvodov.. a z wellness chcel spraviť chránenú dielňu cez svoju kamarátku z Uradu prace KE, ktorú potom Smeráci našťastie vymenili..upratovacie projekty :O)..medzi ktoré patril aj dom M. Porubjaka s veteránom o ktorý ho na istú dobu podvodným spôsobom G.Klein pripravil ..
  Chcete byť súčasťou tzv.“ideálneho pracovného tímu“ G.Kleina???
  nech sa páči… máte možnosť reagovať na pracovné pozície, ktoré teraz obsadzuje firma Structura advisory s.r.o., ale skutočne verím a dúfam, že po dnešnej porade G.Kleina a Štefana K…cez túto ani inú firmu už nebudú oje..vat ľudí v KE a obsadzovať fiktívne pozície do podvodnej firmy G.Kleina sidliacej na Ul.Popradská 56..
  Ďalší člen tímu G.Kleina bude osobný šofér tak ako jeden exzamestnanec sa už vyjadril v tejto diskusii, že pánko Klein ho využíval za almužnu na všetko čo si zmyslel..
  Posledný člen tímu- taký poskok na Ul. Popradská 56 .. bude pripravovať ovocné misy G.Kleinovi do kancelárie, kvetinovú výzdobu do kancelárie..nakupovať oriešky, tyčinky..pripravovať kávu z kávostroja MIELE v tom malom kumbálku atď..

 72. Vážená spol. http://www.profesia.sk zasielam Vám link na podvodnú firmu na ktorú sú veľmi negatívne odozvy, ktorej pravidelne inzerujete pracovné ponuky..najprv Investičná správcovská s.r.o., v súčasnosti pers.agentúra Structura Advisory s.r.o., Chcem sa spýtať, podporuje http://www.profesia.sk trestnú činnosť na Slovensku, keď napomáha obsadzovať takéto fiktívne a podvodné pozície na Slovensku? Veď konečne zareagujte na tieto výzvy.. Alebo Vám ide len o to, že zaplatí niekto za obsadzovanie pozícií? http://podvodnici.info/podvodnik-a-zlodej-gabriel-klein-z-malej-idy/ Ďakujem Roman

 73. Nám volal včera pán,že sa zúčastnil pohovoru,kde od neho žiadali aj vypracovanie strategického plánu biznisu,pre ich dve firmy.Pýtal sa nás?Ako k tomu príde,že on im ma dávať svoje know-how.Či sú vôbec kompletný!A ešte sa mu nepáčilo,že bola na pohovore nejaká pani,ktorá si to všetko bez jeho povolenia natáčala(ešte to aj pípalo).Povedal som mu,či už mal osemnásť rokov,povedal,že mal.Tak keď mu môžem poradiť,zober nohy na plecia a upaluj čo najďalej.Či si to zobral k srdcu,neviem.Však uvidíme,či Kleinovci budú mať ďalší „skalp“.
  Včera zase volali z Blavy,či neviem zistiť adresu Judr.P.U.,povedal som im nech idú na stránku podvodníci/info, tam som už raz dával takúto otázku,ale nikto sa neozval.(jedná sa o nejaké pozemky pod diaľnicu,Kleinovci zase niečo nasľubovali a nezaplatili)

 74. Pán Martin, ten biznis plán alebo projekt vyžaduje G.Klein na pohovoroch už viac ako 5 rokov..:O))) ide o fiktívne zamestnávanie, stále si doplňa svoju „práčku svojich podvodných peňazí“ na Popradskej 56, aby sa mohol preukázať pred prípadnou kontrolou, že on je zamestnávateľ..:O) a skutočne podniká ako podnikateľ, G.Klein znevažuje ľudí s VŠ vzdelaním, má komplexy a iné problémy čo už boli spomínané… aj na Sejcheloch to nie je schránková firma Strategy Capital???…:O)) jeden exzamestnanec sa vyjadril.že za posledných 5 rokov sa na Popradskej 56 vystriedalo viac ako 300 zamestnancov na rôznych pozíciach. Počujete dobre,úplne vážne a stále to isté opakuje.:O)preto niektorých ľudí to už poriadne napálilo a aj to bol dôvod vzniku tohto diskusného fora..
  Na pohovoroch sa Klein stále pýta ako by zhodnotili peniaze..akým spôsobom, v akej výške..píše si s perom na papier..hrá sa na finančníka, „debilko“ :O))..a že on prijme a nechá si človeka ktorý je aspoň o tretinu lepší ako on..jasné už sme pochopili, prečo si vytvoril taký „ideálny pracovný tím“ čo bol vyššie spomenutý..:O)))jednému exzamestnancovi povedal, že nemôže mu zvýšiť plat, lebo je na tom finančne veľmi zle..:O)) a teraz pár slov k projektu..
  Pan Martin, ak sa ešte niekto obráti na Vás , že potrebuje na pohovor s Kleinom projekt, alebo biznis plán..nech sa inšpiruje týmto doleuvedeným návrhom:O)))
  Na Popradskej 56 v administratívnej budove G.Klein utopil ukradnuté peniaze 400tis.EUR do wellness one, lebo Blaženka to veľmi chcela :O)) , ale wellness teraz dlho stál neobsadený..až posledný rok čo bol nejako spustený..V ponuke služieb majú uvedené „Babská jazda“ :O)) sú tam pofotené Blaženka Kleinová s dcerenkou a s kamoškami čo si vymieňajú „lesbické božteky“ a dcérenka G.K. má na krku tabličku „NEVESTA“ :O)) a tak mi napadlo, že dobre by bolo spojiť príjemné s užitočným..:O) Na Bardejovskej prenajíma G.Klein majiteľovi prevádzky „U ĎURKA“… Cez víkend kedy sa väčšinou také „babské jazdy“ konajú.. by títo švárni šuhaji od „Ďurka“ :O)))) po pár poldecáčikoch tvrdého presunuli z Bardejovskej na Popradskú 56 do wellness one, samozrejme každý šuhaj by si zobral so sebou aj fľašu tvrdého..a vyzeralo by to ako pochod plemenných kancov cez Košice smerom do wellness one:O))) všetci by si pospevovali pesničku „čože je to 50…“..po zdvorilostnom zoznámení s dievčatami vo wellness one a dvoch pobytoch v saune a pár pohárikoch by začala „skutočná jazda“ spojená nie s thajskou masážou čo ponúka na svojej webovej stránke wellness one,:O)) ale skutočnou slovenskou masážou so všetkým čo k tomu patrí…O))) samozrejme, že by to nebolo zadarmo:O)) a v tom spočíva strategický biznis plán čo vyžaduje G.Klein..a takú strip show so švárnymi chlapcami od „Ďurka“ ešte žiaden wellness nezažil na Slovensku..:O)) a to je možné opakovať každý víkend..a po takejto super akcii si môže dať na krk tabličku „NEVESTA“ :O)))

 75. Pan Roman,keď to robí „debil“ Klein už päť rokov a kradne know-how,tak to musia posúdiť uchádzači alebo zamestnanci Kleinovcov,aj preto ste vytvoril túto diskusiu.(však tí chudáci nevedia,kam vošli)
  Ľudia ani nevedia,akú výbornú službu ste vykonal,aj mi rodina Porubiak Vám „ďakujeme“.
  A čo sa týka Vášho nápadu(vaše know-how),využitia wellnes „ONE“,už sme dávno nečítali tak dobrý nápad.(skvelo sme sa pobavili),mimochodom tá ich dcéra má koľko rokov,že ju na fotto núkajú ako akože „nevestu!(není to náhodou pedofília?)
  Nechceli sme to prezrádzať,ale z Blavy prídu vo štvrtok hľadať do Košíc P.U.,tak neviem či sa aj nebudú zastavovať u Kleinovcov.Tie chlebíčky so salámkou,im „debil“ Klein nedávaj!
  Tie sú naše.

 76. Pán Martin, nebudem to tajiť, mam priateľov rusky a ukrajinsky hovoriacich aj ľudí po Sergejovi.Kuche. a ďalších, ktorí prevzali G.Mercedesy…a ine auta po S.K., ktorých sa zbavil S.K., ktorí mi potvrdili, že radi prídu do Košíc na pozvanie na kávu na Popradskú 56 z kávostroja MIELE a chlebíčky, ktorý bol ešte za EIL.SK a predpokladám, že aj teraz funguje MIELE a radi sa porozprávajú s G.K. ohľadom biznisu…a to jedno či je 4 zabezpečených dverí z prednej strany, alebo prejdú zo zadnej strany cez jedny dvere..:O) neviem čo tým mysleli.., ale určite si chcú vychutnať dobrú kávu v Košiciach…

 77. Do podvodov „debila“ Kleina sa nestaráme,mi kávu pijeme zalievanú do „Durit-ky“, a myslím,že normálny človek má veľa kamarátov,a „debil“ má asi debilných kamarátov.
  Ešte,keď to skončí,máte náš maill adress aj telefónne číslo,mi Vás nehľadáme,ale pozývame Vás na kávu,ale ozvať sa musíte Vy sám,lebo mi nevieme kto ste a nepoznáme Vás.
  Čo sa týka P.U.,len som vypočul vedľajší rozhovor jeden,kde padali mená Patricia U. a „debil“ Klein atď.Ani Vás ani nás sa to netýka.(ako hovoria rusy,“ eto ich dela“)

 78. Ešte som zabudol dodať pred dvoma týždňami mi s telefónneho čísla 0940 400 108 volal Kristan,že on o ničom nevie,že bola ukradnutá plotová brána,a všetko zapieral,všetko hádzal na správcu Kačmára.(že ukradli nábytok,detské hračky,koberce,náhradné diely na historické auto,…atď,všetko zaprel)Čiže,keď kradnúť to hej,ale zodpovedať sa,tak to už nie oni ale to iný.A pri čítaní tohoto blogu,vyšlo najavo,kto je Kristan.Ľudia píšu,že tak isto robí podvody a klame ako jeho pokrvný brat,“debil“Klein.(vrana k vrane sadla)

 79. Pán Martin dnes pridal Klein cez firmu Structura advisory s.r.o. ďalšie 3 nové atraktívne pracovné ponuky..:O)))
  1.osobný šofér-asistent – plat /700-1400/ netto ))))
  2.krízový riaditeľ :O))) – plat 2000EUR+ motivačná zložka…
  3.F&B manažér-DIRECTOR pre ****hotel v centre Košic..“ pravdepobne Chrysso“:O))) -plat od 1500EUR brutto +odmeny, alebo podiel z HV
  Je zjavné, že uvedenú diskusiu číta Klein a spol..a tvrdohlavosť Kleina pokračuje naďalej.::O))
  Pán Martin, prečo Klein podľa Vás už hľadá aj krízového manažéra do firmy??? :O)))) hádam nie našou vinou..
  Podľa mňa by sa mal krotiť s takými platmi..,:O)) veď na Košice sľubuje neuveriteľné platy ..šofér v čistom od 700-1400EUR..:O))))..nie že nakoniec príde G.K. o všetky vratky DPH…O))

 80. Dobrý,rozpráva sa,že „debil“ Klein s manželkou hľadajú súrne niekoľko ľudí tkz Bielych koníkov na prevzatie svojich firiem,aby sa mohli zachraňovať,toľko vieme,čo po Košiciach a Blave sa rozpráva.(sme zvedaví,či niekto prepíše na seba taký hnoj)
  Ty „debil“ Klein,a keď je to nákazlivé aj“debilná“Blažena,čo ste ukradli plotovú bránu a veci s nášho domu a nehanbili ste sa ukradnúť veci päťročnému chlapcovi(hračky,hojdačku,Vianočný stromček …atď),vráťte to.Posledný krát o tom píšeme.(dávame Vám čas do nedele 02.07.2017).

 81. ..ani košickí bezdomovci nepôjdu robiť „biele koníky“ do ich podvodných firiem…a keď ešte niekto nastúpi k tým podvodníkom do firmy ako zamestnanec tak to musí byť riadny blázon..

 82. Dnes až Blavy nám volali,ohľadom blogu „Ďurko-wellnes ONE“,dobre sa na tom zabávali.(pýtali sa na „nevestino veno“)
  Toto,ani nás včera nenapado.Čo myslíte?Je diagnóza „debil“ nákazlivá,ako chrípka alebo sifilis?To by mohlo byť aj debilné nevestine veno.
  Pretože by bolo veľké nebezpečenstvo,boli by ľudia v pič.,Panský les aj Bukovec,a poznáme stadiaľ veľa ľudí a sú to dobré-slušné rodiny-ľudia.

 83. p.Martin som skutočne rad, že návrh projektu, alebo strategického biznis plánu pobavil..:O)) aj mne písali ľudia, že to bolo super a posunú to ďalej ..:O))
  Diagnoza „debil“ je veľmi nákazlivá.., úplne vážne…
  … z jedného zdroja vieme, že exkonateľ/exkonateľka v Kleinovej firme ho nazýval-a celý čas jedným slovom „K.KOT“ a ukazoval-a na verejnosti výpisy z účtu Kleinovej firmy…a keď mal G.K. niečo cez 1mil.EUR na firemnom účte cca pár rokov dozadu v OTP banke tak už bol veľmi nervozny, že už je zle na tom finančne..samozrejme, že to boli „poctivo zarobené peniaze“ :O)))) potom sa užívajú dovolenky na Mauríciu a Kube…atď..tvrdil-a, že našťastie K.KOT nepreveroval platby do 1000EUR…:O)))

 84. A ten milión,nebol náhodou za Platinové sitká,čo oklamal všetkých(Matyššák,Jamnický…atď)bolo to rok 2011.Čo sa týka tej nákazlivej choroby,veď ľudia sú v nebezpečenstve!
  Dokonca poznáme v dedine Bukovec aj „debila“ Kleina jeho sestru s rodinou a je to veľmi slušná rodina.
  V tomto prípade sa „jablko“veľmi,veľmi ďaleko zagúľalo.
  Dnes na Polícii nám bolo povedané,že korumpované „katastertutky“ Trembeczká-Besterciová-Miškechová,tieto chudery boli „UVEDENÉ DO OMYLU“.To je úžasné,katastertutky korumpované „debilom“Kleinom s manželkou Blaženou,sa spoja a „““ukradnú dom“““ a ony sú chudery uvedené do omylu?
  Dnes sme zamorili celý Facebook stránky,ako Ministerstvá Vnútra,obrany,kultúry,spravodlivosti atď,ako rodina Porubiak.Prečítajte si statusy všetkých ministerstiev aj orgánov ako Policajný zbor atď.

 85. …keďže G.Klein so Š.K. po porade naďalej pokračujú v náborovaní na fiktívne pracovné miesta…:O))) napriek trom výzvam :O))..,čo sme aj čakali..vzhľadom na tvrdohlavosť Kleina.. rozhodli sme sa pomôcť a od dnešného dňa budeme robiť predvýbery a vybraní kandidáti zašlú CV na zvolenú pozíciu., a určite sa čoskoro dostane aspoň 1 „náš“ kandidát na Popradskú 56..a bude pracovať pre „nás“ :O))…
  dnes sme mali 4 pohovory a 4 pošlú CV…O)
  ..samozrejme, že budú tvrdiť, že nečítali informácie na podvodnici.info…
  vďaka 3 výzvam a tvrdohlavosti..a následnému rozšíreniu portfolia pracovných ponúk na Popradskej 56 :O))len zvyšujete pravdepodobnosť, že tam čoskoro bude „náš“ človek..:O))

 86. Dnes sme boli na Moyzesovej ul. na Polícii,kde sme boli pozvaný,vznikla tam zaujímavá debata,dokonca jeden vyšetrovateľ doniesol jedno obvinenie na „debila“ Kleina a aj ho ukázal,lebo sa Policajti bránili našemu tvrdeniu- obvineniu,že chránia „debila“Kleina aj jeho manželku Blaženu.Doslovne povedal,že „debil“ Klein je „známa firma“ ale oni si svoju robotu robia a zrobia,čiže „debila“ Kleina obvinia a odovzdajú obvinenie na „Prokuratúru Košice“,a že Prokuratúra Košice ďalej nekoná,že nespracujú obžalobu,oni za to nemôžu.
  O chvíľu začína nový mesiac,tak znova budeme celá rodina podávať Trestné oznámenie na „katastertutky“ Trembeczka-Besterciova-Miškechová spolu s „debilom“Kleinom aj manželkou Blaženou s podvodu,vydierania aj zneužitia právomoci verejného činiteľa.
  Pán Roman,debil ostane debilom,a Klein je nepoučitelný,a stými ľuďmi ste to dobre vymyslel,budete mať info s prvej ruky.

 87. .. p.Martin, podvodník a zlodej G.Klein môže zatiaľ vyhrávať bitky, ale vojnu prehrá .:O)) akým spôsobom to už nevieme.. a keď ju prehrá..nech ktorýkoľvek diskutujúci na tomto blogu, ktorý sa o tom dozvie nech napíše na záver..
  „MISIA UKONČENA“

 88. p. Martin spomínali ste policajtom túto diskusiu??? Dnes sme viacerí rozmýšlali nad tým, že by bolo možno žiadúce vyrobiť letáky ohľadom Kleina s jeho fotkou a stručným popisom jeho podvodných firiem a vhodiť to do každej poštovej schránky v Košiciach..cez brigádnikov z Luníka IX., lebo to je jeho úroveň..

  • Čo sa týka Polície aj Ministerstva Vnútra SR,tak celú diskusiu si archivujú,tak diskutéri,dávajte pozor a píšte len pravdu,alebo na čo máte listinné dôkazy.

 89. Pan Roman,ešte sa netreba tešiť a dopredu písať.Debil Klein je cez peniaze „silný súper“,.Má len tú jedinnú výhodu.A to je pre nás veľmi dobre.Mi zajtra máme nahlásenú návštevu z NAKA Blava na Rastislavovej pri cintoríne(debil Klein to tam pozná,chodil tam pri Platinových sitkách na výsluchy),pán Roman a kde je teraz Priputenová?Máme od nej podpísané listiny,keď bola konateľkou Investičnej správcovskej aj Euro Invest LIMITED SK s.r.o.

 90. My sa netešíme dopredu, len prognozujeme…Netušíme kde je Priputenová..a čo z NAKA BA budú riešiť???
  p.Martin,ako vníma G.Klein tento blog, ktorý nevie odstrániť a číta ho veľa ľudí???

 91. počul som dnes..:O)), že od dnešného dňa 2 ľudia posielajú desiatky emailov firmám v rámci SR o podvodníkovi G.Kleinovi s jeho fotkou a popisom…2 ľudia budú riešiť pohovory ľudí, ktorí pôjdu na pohovory na Popradskú 56..a jeden brain to riadi..:O))
  to sa mi dostalo do uší..:O)

  • Ako k tomu príde „debil“ Klein s manželkou Blaženou,zadarmo reklamu?Ale sme ochotný finančne participovať ako rodina,aj casch alebo prevodom,na vašich nákladoch na tejto celoslovenskej reklamnej kampani.Len musíte vy povedať,ako!

 92. Konečne začínajú vyšetrovať korumpované „katastertutky“ Katastra Košice,prednostku Mgr.Trembeczkú,riaditeľku Besterciovú a zodpoved.pracovníčku Miškechovú,ktoré korumpovali „debil“Klein s manželkou Blaženou a hoci nemali nič na papieroch tak prepísali náš dom na Investičnú správcovskú s.r.o.
  Čo poviete na Facebook,čo sme napísali ako rodina na všetky ministerstvá a orgány(asi päťdesiat statusov)?
  Už nám odpovedali s MVSR aj Finančnej správy a Ministerstva obrany SR.
  Ten Váš nápad čo ste poslal,je dobrý.Ale mi ako rodina sme „debilovi“Kleinovi s manželkou Blaženou dali čas do 02.07.2017.
  Od pondelka môžme o tom potom popracovať s tými reklamnými letákmi.

 93. p. Martin ja som pravdupovediac nenašiel tie statusy na FB..:O) pošlite mi odkazy prosim…
  ….v KE od dnešného dňa vznikol tím 5 ľudí na zlikvidovanie jeho podvodných firiem a odstránenie „podvodného brlohu“ Popradská 56.., metodami brainstormingu sa budú spracúvať návrhy na likvidáciu podvodných firiem G.K.a pravidelnými reportami medzi členmi tímu..nasadenými zamestnancami do firiem G.Kleina a OČTK…veríme, že budú ďalej pribúdať pracovné ponuky G.Kleina..:O)

 94. P.Martin super ste to napísali na FB stránkach,teraz som to čítal.. len ste mohli spomenuť, že mesto Košice majú Košický zlatý poklad ,ale taktiež Košický špinavý odpad- hnoj a to podvodníka a zlodeja Gabriela Kleina z Malej Idy, ktorý po dlhoročnom pobyte vo väzení nebude pracovať ani ako pravý naskakovač pre KOSIT….

  • Písal som vyššie na „debila“Kleina sa musí ísť z rozumom,ideme na neho cez Štátnu správu SR a cez Ministerstvo Vnútra SR.A keď Vy pôjdete cez „bussines-reklama“,tak to by bol v tom čert aj s Káčov aby sme nepostúpili zase o pár krokov bližšie.

 95. Poslal som Vám na Váš mail ako to máme mi na Facebooku tie statusy o podvodoch.Pošlite nám,ako by sme mohli Vám mi pomôcť,s tou celoštátnou kampaňou.
  Ešte,podvodníci/info číta veľa ľudí od nás v Dubnici,Trenčíne,Žilina,v Martine a dokonca aj v Ilave.

 96. p. Martin., máte našu podporu, upozornil som na najnovšie komentare podvodníka a zlodeja G.Kleina…
  G.Klein…podporujeme p.Porubjaka a v prípade ak nevyhovieš jeho požiadavke do 02.07.2017 bude každý pracovný deň odoslaných 1000 emailov slovenským firmám s fotografiou podvodníka a zlodeja G. Kleina, ktorý vychádza z OS KE a popisom podvodvodných aktivít..v prípade záujmu ti kopie emailov budeme preposielať..zaručene každý deň 1000 emailov….

 97. Ďakujeme za podporu,aj mi Vás budeme vo vašej práci podporovať.Len som zabudol ešte poznamenať,že Vás oklamal o peniaze,ale nás vydieral,dokonca cez maloletého päťročného chlapca(čo s tým nema absolútne nič spoločné),a ukradol podvodom skorumpoval katastertutky Katastra-Košice a dodnes ešte stále nám celej rodine nevrátili identitu,ktorú nám s prispením „debila“ Kleina a Blaženy ukradla Štátna správa SR.
  „“Dokonca stále,aj dnes máme ako rodina po dve identity““
  A máme aj „Uznesenie“ s Kriminálnej polície (Molnár-Tall),odobrené NaKA(Hraško),že občan môže mať aj falošnú identitu.Keď sme to dostali,tak sme nevedeli,či máme plakať,alebo sa smiať.Túto listinu sme dostali v roku 2014 december.

 98. Termín 02.07.2017…p. Martin ak sa Vám neozve podvodník a zlodej G.Klein v Košiciach v uvedenom termíne…návrh na leták a zlikvidovanie jeho podvodnej firmy pošlem Vám v nedeľu večer s kopiou na Kleina..manager@scg.holdings a od pondelka pojde kazdy den 1000 emailov .firmam v ramci SR…G..Klein vie, že nesrandujeme..

 99. p Martin,dufam,ze k tym ukradnutym veciam sa v termine do 02 07.2017..Klein mi odpisal emailom ,ze som mega saso. + 3smajliky

 100. Tak teraz už vieme,že to archivuje Ministerstvo Vnútra SR-NaKA-Polícia a, keď Vám poslal „debil“ Klein mail,tak už je istota,že to číta aj on.Aspoň táto istota tu je.
  Teraz pre „debila“ Kleina s manželkou Blaženou,Vy viete vôbec,pri tej svojej nadutosti-snobstve,čo ste tým spôsobili,keď ste sa vyhrážali ublížiť päťročnému chlapcovi?Kto Vás chráni?Gašpar,Hraško,Molnár,Tall,Počiatek,Paška,košický sudca so synom-prokurátorom?Možno už dnes bude všetko jasné.Dnes,by sa mala otvoriť Vaša „pandorina skrinka“,príde veľa ľudí kôli Vám do Košíc,tak sa nechajme prekvapiť

 101. Pan Porubjak, ziadne letaky ani emaily nebudeme posielat..to by sme sa znizili..fakt by sme boli sko sasovia.:))musime drzat uroven.. ale dufam,ze G.Klein vrati veci p.Porubjakovi..

 102. Tak už som doma.Boli štyria,jeden vyšetrovateľ,dvaja spravodajcovia a jeden,že je dozorujúci prokurátor.Známa firma „debil“ Klein,a s tým sa nepochváliš,že si už máš na krku 34(tridsaťštyri) obvinení!A to ešte nehovorím,koľkých si dostal do obvinenia.

 103. Tak už som doma.Boli štyria,jeden vyšetrovateľ,dvaja spravodajcovia a jeden,že je dozorujúci prokurátor.Známa firma „debil“ Klein,a s tým sa nepochváliš,že si už máš na krku 34(tridsaťštyri) obvinení!A to ešte nehovorím,koľkých si dostal do obvinenia.

 104. Lenže,stále je tu problém korumpovaných „katastertutiek“ rodinou „debila“Gába Kleina s manželkou Blaženou.Či vymenia „debila“ za katastertutky!Štátne orgány sa krútia ako „had“.

 105. Len by sme ako rodina,podľa „debila“ Kleina – upratovací projekt,chceli vedieť,koľko korumpovali „katastertutkám“ Mgr.Trembeczkej-Judr.Besterciovej-Judr.Miškechovej,za tie podvody,čo urobili na Katastri-Košice,pri kradnutí nášho majetku spis LV 3102 Košice-severné mesto.Koľko sme hodný?
  Eur 100,alebo 1000,alebo 10 000.

 106. p.Martin, Klein to mozno prezradil rabinovi v synagoge kolko zaplatil..pri spovedi…vcera a dnes mi pisali dalsi 2 ludia co chcu ist na pohovor ku Kleinovi, ale ze si precitali tie informacie o nom a su velmi zhrozeni….

 107. Pan Roman,mi sa už pripravujeme na Facebook a Instagram.
  Tento týždeň čo príde,myslíme že bude prelomový.Už „debil“ Klein je nalomený,v pondelok ráno bude „všade“,dokonca ako sa hovorí “ aj na toaleťáku“.Uvidíme čo Polícia,Ministerstvo Vnútra a Prokuratúra.Už je nový mesiac,tak ideme podať znova Trestné oznámenia na „debila“Kleina s manželkou Blaženou aj na „katastertutky“ Trembeczkú-Besterciovú-Miškechovú.

 108. p.Martin..Klein Vám neodpisal na email?? Keď date informácie o G.K. a jeho podvodoch na facebook, tam to číta veľa ľudí.., môžte natočiť aj video o G.K. a podvode ktorý Vám spravil cez kataster..Video natočite cez youtube..dá sa pridať jeho fotka čo ma na nete ako vychadza z OS KE s právnikom H…a komentármi..tak to by už bola 100%trefa…:O))obrovské počty vzhliadnutí..desaťtisíce..

 109. Pan Roman,už to mame pripravené na Facebook a Instagram,už len čakame,ako sa zachová „debil“ Klein s Blaženou,termín ma do dnes večera.Čo sa týka YOUTUBE,je to tiež dobrý nápad.Len neviem,či si to uvedomujete,“debil“Klein s manželkou Blaženou sa prikryl „Štátnou správou SR“.A štátnu správu v tomto prípade ochraňuje Ministerstvo Vnútra SR spolu s Políciou a Prokuratúrou SR.A tie „katastertutky“ Trembeczkú-Besterciovú-Miškechovú ochraňujú za každú cenu.Dokonca tvrdia,že hoci urobili podvod,ony sú v tom nevinne,lebo boli „uvedenné do omylu“.Rozumiete tomu? Čiže „katastertutky“ Vám legálne môžu ukradnúť aj Váš byt-dom.A keď sa to vyšetruje tak ony sú „imunitné“.(dokonca sú chuderky a sú uvedené do omylu????????) A za nich sa schovali „debilná“ rodinka Gábo Klein s Blaženou.

 110. G.Klein bude mať zajtra určite poradu so Š.K..,:O)) len sa radia a radia a nevedia si poradiť..:O)) už nevedia čo robiť tak platia si reklamu obsadzovaných fiktívnych pozícii aj cez facebook..:O))
  zo stranky profesia..:O) skúšajú už aj nemožné veci..:O) ale ľudia sa ozývajú aj nám .:O) G.K. a predvýbery pre Popradskú 56 budú pokračovať..:O)

 111. Mi s Vami mu poradíme,až sa mu bude s tej „debilnej“ hlavy pariť.Pan Roman,ale s tým YOUTUBE by ste nám mohol pomôcť.Máte viac skúsenosti,ako mi.

 112. Tak zavesené na celý Facebook aj Instagram.Ešte sme stihli aj Krajskú Prokuratúru,podať dve Trestné oznámenia.Už aj prví sa ozval,Úrad Vlády SR,aj ministerstvo obrany!

 113. p.Martin pošlite mi prosim odkazy na FB a Instagram..:O) čo sa týka youtube..ťažko sa takto vysvetľuje cez net..nie je to komplikované..pozrite sa na to..sú aj iné možnosti ako masívne informovať o G.K. :O)
  a čo odpísali z Uradu Vlady SR?
  Structura advisory v súčasnosti obsadzuje 7 pozícií cez http://www.profesia.sk pre G.Kleina..čakáme, že pribudnú ďalšie pozície na obsadenie, nech Vám pomôžeme s náborom..:O)) aj pri prípadnej zmene metody náboru a nástrojov pri výberovom konaní, prípadne novej firmy, ktorá bude obsadzovať fiktívne pozície pre G.Kleina budeme s veľkým potešením a radosťou nápomocní..:O))

 114. Dnes nám dokonca volal vyšetrovateľ Peter Kovaŕík z Úradu vlády SR(to je ten čo ho predstavil birmovaný Fico ako bojovníka proti korupcii),tak už aj tam sme naposielali listiny a aj tam už poznajú „debila“ Kleina s manželkou Blaženou.Dnes sme mali toho dosť.Tie sociálne siete sú veľmi dobrá vec,informácie sa šíria bohovsky rýchlo.Keď sme ráno posielali statusy,tak nám to dokonca hodilo ku Harabinovi,aj on odpísal.Len nevieme ako na YOUTUBE,nie sme taký zbehlý.Keď bude mať dnes „debil“ Gábo poradu s Kristanom,ten bager,bude treba čoskoro na Slnečnicovú(nech ho pripraví-generálkuje)čo sa vyhrážal osemdesiat ročnému majiteľovi.Len máš šťastie,že som to vtedy nepočul,tak príď a povedz to ešte raz mne do očí,ty hovädo.Takto sa rozprávaj so svojim otcom aj svojou matkou.Rozumel si,Kristan!

 115. …podvodník a zlodej Klein bude čoskoro na internete najdiskutovanejším aj najsledovanejším podvodníkom v Česku a na Slovensku…G.Klein- „Košický Bašternák“ :O))
  cez ten youtube Vám pomôžem.., spravíme z toho megahit internetu..:O)
  p.Martin a G.Kleinovi a Blaženke čo odkážete??

 116. No nevieme či najsledovanejším „debilom“,ale že je zle,tak to už vie.Ale mi ideme ďalej a ďalej,čo popriať,“debilovi“ Gábovi a Blaženke? Nech sa im to všetko vráti,čo spôsobili našej rodine aj Vašim rodinám čo ich „““ojebali““““ čo to čítate.Gadžo s Bukovca,s gadžovkou s Bukovca,začína Vám pršať do toho horenosa.A ešte čo Vás čaká.

 117. …a že bude naďalej zle to vie tiež…máme ďalších 2 kandidátov čo pošlu CV na Popradskú 56 a veríme, že ich vyberú nech nás informujú z prvej ruky o Gabkovi:O)) Gabko tvrdí, že nikde mu tak nechutí jesť ako napr. v LE COLONAL v Košiciach..,že tam najlepšie varia :O)) po viacerých nových info o tebe Gabko ťa chuť určite prejde aj tam :O)) a bude ti stačiť aj rožok s parkom…:O)

 118. Pan Roman,ešte by sa zišiel jeden,“do trojky“-diskutér,čo ho „debil“ Klein oklamal.Nepridáte sa niekto?Keď budete chcieť,môžte ostať plne anonymne.Rýchlejšie by bol“amen“.(viac hláv,viac rozumu)
  Čo sa týka LE COLONAL ani neviem kde to je a čo tam varia.Keď som chodil do mesta denno denne,tak sme chodili do „Malej Fajky“ tam bolo najlepšie v Košiciach.Teraz podľa nás dobre varia na Baránku.A čo sa týka párok v rožku,teraz je moderné pomenovanie „hot dog“.

 119. ..práve tomu výrazu som sa chcel vyhnuť..:O) nemam rad americké výrazy..
  …. atmosfera na Popradskej 56 je riadne narušena a napäta..:O))
  G.K..nebude veriť a dôverovať uchádzačom o zamestnanie na fiktívne pozície do „podvodného brlohu“ na Popradskú 56 , kde sa tvária všetci ako „Košicka Penta“ :O))) Strategy capital group..:O)) podvodná schránka… Investična správcovská:))) podvod …atď.. a pritom je to jedna … „Banda podvodníkov a zlodejov „:O)))) čo oje..jú ľudí v KE, ktorí si hľadajú normálnu prácu… a natrafia na tento odpad..

 120. A mi ako nás volal „debil“ Klein „upratovací projekt,mi sme ti už vypracovali „tvoj projekt“.A pomaličky ho vypracovávame,tak buď trpezlivý,a čakaj,musíme dávať pozor na tvojich kamošov Policajtov-Prokurátorov a chválil si sa že aj SIS-NaKA.Nikdy netreba podceňovať súpera(na to si stále treba dávať pozor,teba to v škole neučli?)

 121. Tak si predstavte,prišlo nám 10 368 likes (lajkov) Facebook.Nebudeme vypisovať skadiaľ,tie sociálne siete je niečo „fantastické“.Instagram je slabší „len“ 3 624 likes.
  Dokonca sa ozvala aj Verejná správa,že oni sú súkromná spoločnosť,ale poslali poďakovanie za oznam.Tak pomyselný “
  Zvonček“ už začína zvoniť-vyzváňať,“debil“ Gábo,ešte ho nezdvíhaj,nechaj nech zvoní.

 122. ..pošlite mi prosim p.Martin odkaz na FB a Instagram na email…dnes „firma“ Structura advisory spravila korekciu v pracovných ponukách…zrazu zmizla ponuka „osobný šofer“ z profesie :O) všetko monitorujeme..a samozrejme operatívne riešime..

 123. Naposielal som Vám maily,čo nám prišla odozva z ministerstiev SR a od orgánov SR,tak niektorý „debila Kleina poznajú a ktorý ho nepoznali,tak ho už poznajú.Ma od nás „zadarmo-grátis“ reklamu.Už som včera spomínal Úrad Vlády SR,tak dnes boli veľmi zhovorčivý,dokonca chceli rozprávať sa s nami.Uvidíme „debil“ Gábo“,podľa info,ktoré sme dostali,tak už si začal dostávať od svojich kamošov prvé info,že sa dačo začalo diať.
  Keby si bol nedočkavý aj so svojou manželkou Blaženou,tak sa schlaďťe v Bukovci.

 124. Dnes je taký voľnejší deň,tak ku káve Vám posielame,čo sme zavesili na Facebook pre všetky inštitúcie a orgány SR:keď chcete tak si to prečítajte.

  Dobrý deň pani-slečna Dajana Dananajová,(úrad vlády SR)dostali ste náš list rodiny Porubiak,ale to bol od rodiny,ktorá má dvojitú identitu.Teraz Vám píše druhá,akože rodina Porubiak.(tá druhá identita)Vysvetlenie;    Pracovníčky Ministerstva Vnútra SR,Okresného Úradu Košice odboru katastrálnehoMgr.Trembeczká-Judr.Besterciová-Judr.Miškechová pracujú na „zákazky“ podvodníckej rodiny(debila) Gabriel Klein s manželkou Blaženou.V našom spise LV 3102 Košice-severné mesto porušili všetky zákony SR aj ich alma mater zákony,katastrálny zákon a správny poriadok.Pri prevode V 9507/2011 porušili zákony,tak na základe porušení bol vydaný Prokurátorský protest,potom to išlo na prvý stupeň štátnej správy Okresný úrad-Košice odbor opravných prostriedkov,ktorý dal za pravdu Prokurátorskému protestu,tak potom to išlo na druhý stupeň štátnej správy UGKaK Bratislava,ktorý tak isto dal za pravdu Prokurátorskému protestu a listinou LPO 1010/2015/Fi dokonca vymenoval množstvo porušní zákonou SR.     A len jedným s týchto mnohých porušení zákonov SR bolo,že keď robili podvody Mgr.Trembeczká-Judr.Besterciová-Judr.Miškechová,tak aj keď vykonali množstvo podvodov,tak nám museli ešte akceptovať-dať falošné rodné čísla celej našej rodine Porubiak,a až tak mohli prepísať náš dom vkladom V9507/2011 na podvodníkov rodinu (debila)Gabriel a Blažena Klein.A takto našu rodinu Porubiak s maloletým päťročným dieťaťom vyhnali jeden deň pred Vianocami na ulicu.    Po piatich rokoch nám náš domček vrátili,ale““POZOR““,vrátili ho ale tej druhej rodine Porubiak,s legalizovanou falošnou identitou,pretože na Štátnej správe SR máme stále registrované falošné identity.Na naše urgencie nereaguje ani Okresný Úrad Košice ani Ministerstvo Vnútra SR(vo februári nám dali odpoveď že to odstupujú vecne príslušnému orgánu UGKaK Bratislava,ale oni dodnes o ničom nevedia), dokonca NaKA (Hraško) spolu s Kriminálnou Políciou SR(plk.Molnár-plk.Tall) vydali „Uznesenie“,kde je napísané,že nie je““ žiadny problém““,ak celá rodina Porubiak,majú normálne rodné čísla a zároveň môžu mať aj falošné rodné čísla.Dokonca ich máme stále,a už je 03.07.2017.    Preto sme Vám napísali a nielen Vám ale aj všetkým inštitúciám SR aj orgánom SR( mimochodom je to už na celom Facebooku aj Instagrame,že Štátna správa SR robí podvody a kradne majetok občanom SR.A Ministerstvo Vnútra SR to ututláva a ochraňuje „katastertutky“ odboru katastrálneho Okresného Úradu Košice,treba sa opýtať Judr.Višňovskej-Ing.Jenčo-gen.Gašpar-plk.Hraško-pplk.Lukajka-plk.Molnár-plk.Tall. …atď.         „“A keď je toto podľa zákonov SR,tak sa dajte vyšetriť do Pezinka.““       rodina Porubiak Košicerodina Porubiak-občania Slovenskej republiky,ktorí majú legálne dvojité identity,aby Štátna správa SR mohla robiť podvody a kradnúť.(máme na to papier s Kriminálnej Polície SR 3.oddelenie, podpísaný plk.Molnár aj plk.Tall,že nie je žiadny problém ak občania SR majú aj falošné rodné čísla)Tak to už je vážne na vyšetrenie,čoho je Polícia SR schopná pri ochrane „svojich ľudí“.

 125. p.Martin..G.Klein dostáva poriadnu „slovnú nakladačku“,:O))) ale zaslúži si to, lebo je to bezcharakterný tvor..človekom ho nenazývam,lebo na to nemá právo a nárok.
  Ak bude niekto na Slovensku v blízkej budúcnosti spracovávať nový“výkladový slovník slovenského jazyka“ pri slovách „podvodník“ a „zlodej“ stačí ak autor napíše meno Gabriel Klein..

  • Možno že máme raritu v Košiciach.V Blave majú Bašternáka a mi v Košiciach máme „debila“Kleina s manželkou Blaženou.A Blavácky Bašternák sa môže učiť od „debila“ Kleina s manželkou Blaženou.Lebo Bašternák je len „učeň“oproti podvodníkovi „debilovy“Gábovi Kleinovi samozrejme s manželkou Blážou.

   • …zaujímavá je tiež ďalšia skutočnosť…R. Pucher, bývalý hokejový reprezentant v hokeji bol podľa ďalšieho zdroja párkrat videný v „podvodnom bunkri“ na Popradská 56, kde sa stretol s podvodníkom a zlodejom Gabrielom Kleinom a R.Pucher odchádzal s vysokými hotovosťami z Popradskej 56. R.Pucher bol štatutárom-konateľom v spol. Apartmany Torysa s.r.o. od 05.07.2007 do 07.08.2014. V uvedenom období bol videný na ul.Popradská 56 s Kleinom..Následne prišla uvedená firma o bytový komplex v Prešove pre záložné právo banky..z finstat je možné vyčítať, že firma mala bankový úver viac ako 610tis.EUR. Akú úlohu hra v tomto prípade Klein, ktorý následne cez dražbu sa dostal k obytnému domu v Prešove? akú úlohu zohrávala úžera? K akému „podvodu“ tam došlo? :O))

 126. ..z jedného zdroja vieme, že Peli st. exmajiteľ KUK-FUK Malá Ida bol dávnejšie už nejaký ten rok dozadu viackrát videný na Popradskej 56 v „podvodnom brlohu“, G.Klein podľa vyjadrení manželky Peliho ich okradol o cestovináreň, deň po termíne.. vymenil zámky v celej budove..údajne išlo o pôžičku, ktorú mal splatiť v priebehu roka Peli st…G.Klein je úžerník, to máme potvrdené z viacerých zdrojov, nepochopíme prečo Peliho manželka naďalej predáva cestoviny podvodníka Kleina v Hypertescu KE, ktorý ich pripravil o firmu..a ktorá sa verejne vyjadrila, že G.Klein je podvodník a zlodej….a že to riešia súdnou cestou..

  • Keď môžeme,mi ako rodina niečo odkázať rodine Peliovej s Malá Ida,z vlastnej skúsennosti Vám radíme,darmo ste to dali na súd.“Debil“ Klein s manželkou Blážou majú podchytený celý košický súd.Mi ako rodina Porubiak máme podané štyri súdne žaloby,už štvrtý rok.A dodnes neprebehlomani jedno jedinné pojednávanie.Pozrite si na Katasterportár LV 3102 Košice-severné mesto,tak všetky súdy su zaznacené v Poznámka na LV.Skúste niečo iné,stadiaľ cesta nevedie,darmo čakáte.
   To Vám radíme mi,ak samozrejme môžeme.“Hovädo“je slabý výraz.

   • prosim Vas uz sa naucte gramatiku MY ako rodina a podaj MI. Tzn. pokial je mnozne cislo je MY a jednotne je mne, resp. MI.

    • Ak bude po Vašom,tak Klein nebude „debil“ ale bude „debyl“?Myslíme,že obsah je správny,“debil ostane debilom“ !

 127. Crn-crn-crn,už Ti „debil“Gábo vyzváňa telefón,však?
  Ale ho nezdvíhaj,ešte ho nechaj zvoniť,až kým Ti nebude v ušiach zvoniť.Trošku sme sondovali o tom Prešove.Nejaké info budeme mať,potom napíšeme.

 128. Len pre zaujímavosť…:O)) čo sme zistili…:O) ešte prednedávnom sa dcérenka Carly podvodníka a zlodeja G.Kleina prezentovala na viacerých fotkách na webovej stánke wellness one s „priateľom“ či“ vyčesaným nagelikovaným milencom“ a zrazu všetky fotky zmizli okrem jednej..wellness..parna sauna..:O))
  Gabko, nie že sa tam bude tak pariť, že ty Gabko budeš zrazu starý otec sediaci vo väzeni.. a Carly nedokončí školu:O))

  • Jeho rodina „debila“Kleina si užíva.A našu rodinu si „debil“Gábo,upratovacím projektom chcel zničiť,mi sa zatiaľ,počuješ dobre Ty „debil“,mi sa zatiaľ k Tvojej dcére nebudeme vyjadrovať.Zatiaľ to nechávame tak.Len sa schovávaj,schovávaj.Hľadáš kto by nás umlčal a za koľko?Tak hľadaj,hľadaj.Mi nie sme silný,ale máme výhodu,nás je veľa.

 129. ..a najhoršie bude, keď vnučku uvidiš o 25 rokov, alebo ju vôbec niekedy uvidíš…to bude fakt veľka tragedia Gabko, ale zaslúžiš si to…

 130. a už ti nepomôže ani „verná“ P. Uhrínová čo behá bežne v gumákoch po Košiciach :O))) ani iní právnici..:))

  • Však sa všade hovorí,že Judr.Patrícia Uhrínová už s „debilom“Kleinom nespolupracuje?Však ju namočil do podvodu s DPH,už je aj obvinená,dokonca si vybavila,že bude súdená cez samostatné konanie,aby nebola súdená spolu s podvodníkmi.

 131. Nedarí sa nám s tou Košickou Prokuratúrou.Judr.Patrícia Uhrínová chodí-la na návštevu ku Košickému sudcovi blízko Košíc,kde býva,čo ma syna Prokurátora s obálkami od „debila“ Kleina.Nože diskutéri-ľudia,posunte-napíšte nejaké info viac.

 132. Tak už sme naspäť „debil“ Gábo.Boli sme trošku „lobovať“ a robiť Ti zadarmo reklamu aj Tvojej rodine v Blave.Tak už môžeš zdvíhať telefón,keď Ti bude vyzváňať.Nevraciaš veci,čo si pokradol,dokonca ani dieťaťu,nevraciaš peniaze,čo si vydieral.Len si zhoršuješ,situáciu,v ktorej sa Ty aj Tvoja rodina nachádza.Boli sme „zjebaný“,prečo berieme ohľad na Tvoju rodinu,keď Ty si bol nenažratý aj so svojou Blážou,tak máme aj mi recipročne byť tvrdý na celú Tvoju „rodinu“.Hovorí sa tomu,“aký Ty mne,taký ja Tebe“, alebo „aký požič,taký vráť“.

 133. …po dnešnej porade „debila“ s osadenstvom na Ul.Popradská 56 KE pribudla na http://www.profesia.sk ďalšia „lukratívna“ :O)) pracovná ponuka na pozíciu „projektový manažér“ pre G.Kleina na Popradskú 56 do “ podvodného brlohu“ na Popradskú 56 v Košiciach…
  Uvedenú pracovnú ponuku už neprezentuje p. Bujdošová, ale HR oddelenie ..:O)za ktorým sa skrýva „ktokoľvek „.
  Od apríla 2016 do novembra 2016 verejne prezentoval pracovné ponuky do „podvodného brlohu“ na Popradskú 56 v Košiciach..Ing. Peter Pauer.,ktorý sa snažil byť „naivne kreatívny“ a skutočne hľadal ľudí „s poriadnymi guľami pre biznis“ do firmy G.Kleina.:O))) Kam? Do wellness one?? :O)) Tam by sa uplatnili „ľudia s poriadne veľkými guľami“ :O)
  Uvedená slovná formulácia bola skutočne uvedená v inzeráte na http://www.profesia.sk

 134. Vážený diskusný priatelia,ďakujeme pekne za Vaše mailové správy.(už sme mysleli,že sa nikto neozvete) Nebojte sa,nezverejníme o Vás ani slovíčko.Budeme to postupne zverejňovať ako naše.
  Ty „debil“ Gábo s manželkou Blažou,však Vy ste vytvorili jednu „podvodnú sieť“.No info preveríme,čo sme dostali,koľko ľudí bude musieť padnúť kôli Vám?Vy sa nebojíte,že budú mať ľudia problém,kôli Tvojej podvodníckej rodine?Tak čakajte,postupne to budeme zverejňovať aj s menami.
  Pán Roman,čo je s tými letákmi-reklamami do každej schránky na Slovensku?Ozvite sa.

 135. …po pondelkovej porade „debila“ s osadenstvom na Ul.Popradská 56 KE pribudla na http://www.profesia.sk ďalšia „lukratívna“ :O)) pracovná ponuka na pozíciu „projektový manažér“ pre G.Kleina na Popradskú 56 do “ podvodného brlohu“ na Popradskú 56 v Košiciach…a dnes „obchodno-produkčný manažer“ :O)) On je už úplný blázon…O))
  Uvedenú pracovnú ponuku už neprezentuje p. Bujdošová, ale HR oddelenie ..:O)za ktorým sa skrýva „ktokoľvek „.
  Od apríla 2016 do novembra 2016 verejne prezentoval pracovné ponuky do „podvodného brlohu“ na Popradskú 56 v Košiciach..Ing. Peter Pauer.,ktorý sa snažil byť „naivne kreatívny“ a skutočne hľadal ľudí „s poriadnymi guľami pre biznis“ do firmy G.Kleina.:O))) Kam? Do wellness one?? :O)) Tam by sa uplatnili „ľudia s poriadne veľkými guľami“ :O)
  Uvedená slovná formulácia bola skutočne uvedená v inzeráte na http://www.profesia.sk
  Upozorňujem všetkých-mnohých ktorí pracovali u podvodníka G.Kleina, aby si nikdy v živote neuvádzali v CV-životopise jeho podvodnú firmu..pretože budú mať problémy sa opäť zamestnať..

 136. Vážený diskutujúci a čitatelia tohto blogu,po dnešnom absolvovaní jednaní na Prezídiu PZ aj rôznymi telefonátmi s rôznymi funkcionármi Polície či už to boli podplukovníci a boli aj plukovníci,nám bolo potvrdené,že za podvodníkom „debilom“Gsbrielom Kleinom s celou rodinou stojí Prokuratúra.Čiže mi ako rodina,sa musíme stiahnuť s tohto „blogu“,lebo toto je trošku „silnejšia káva“,a musíme dávať pozor na náše maloleté dieťa(aby debilný Gábo a spol.,neublížil našemu dieťaťu).Bolo nám cťou sa s Vami podeliť o skúsenosti pri stretnutí s „debilom Kleinom a jeho rodinou“.A nebojte sa,o „debilovi Kleinovi a jeho rodine“,ešte budete počuť.
  Tak sa majte, rodina Porubiak-Košice

 137. Dobre,dobre.Asi sme to zle napísali,mi nekončíme,len sme sa chceli plne sústrediť na Prokuratúru.Ďakujeme za vaše maily a SMS-ky,plné podpory.
  Už nám prišli s Generálnej Prokuratúry prvé listiny,síce všeobecné,že to posielajú podľa vecnej príslušnosti do Košíc,tak sme im hneď odpovedali,načo?Však Košická Prokuratúra nevyšetrí ani „chrípku“ v tomto prípade.
  Debilný Bábo aj so svojou vydarenou rodinkou,pôjdeme Vám po „krku“,až sa Vám bude s kečiek pariť.(aj keď to bude trvať dva,tri,päť rokov)
  Ešte raz,čitatelia,ďakujeme Vám všetkým za Vašu podporu.

 138. Tak“debil“Gábo,s Blážou a Carlou,môžeme sa Vám pochváliť,že Facebook a Instagram zabral na plný plyn.Už je to všade,od birmovaného Fica,cez celé ministerstvá SR(aj zamestnancov) a orgány SR,až po občanov celej SR.Takú mediálnu „kampaň“ nemala hádam,žiadna politická strana na Slovensku.Normálne nestačíme odpovedať-posielať scany listín-dokumentov podvodov čo ste s „katastertutkami“ navyrábali na Štátnej správe SR.Normálne by sa nám hodila jedna šikovná manažérka,by sa aj uživila.
  Je dovolenkové obdobie(uhorková sezóna),ale vďaka mobilným sieťam dostupným skoro všade,tak sa dá pol hodinku trošku pracovať na Vás,podvodníckej rodine,však Kleinovci.Pan Roman,nezabudnite,na tu kampaň,v škole mladej Kleinovej,rozhodli sme sa,nech bude oblepená nielen škola,ale aj záchody.
  „debil“ Klein,už Ti bolo oznámené,že sme začali pomaličky,jemne hryzkať Tvojich „chlebodarcoch“na Prokuratúre?(tam to už vie hádam aj upratovačka),a krok za krokom,ideme a ideme.
  V nedeľu sa má vrátiť z dovolenky podnikateľ,ktorý hovorí,že vie veľa podrobností ohľadne „developera-Prešov“.(napíšeme podrobnosti)
  Pán Roman,príjemnú dovolenku,aj Vám čitatelia.

 139. Dobrú nedeľu Vám prajeme,ku káve Vám posielame na prečítanie „status“ pri príležitosti návštevy „židovského premiéra Benjamína Netanjahua“ nášmu pobirmovanému komunistovi ,predsedovi vlády doctorovi R.Ficovi,bolo to rozposlané všetkým organizáciám SR aj dokonca Izraelskému veľvyslanectvu a myslíme si,že sa nám veľmi vydaril
  Dobrý deň pán podpredseda vlády SR,posielame to aj Vám,aby ste vedeli čoho ste súčasťou,pri tejto vláde;

  Birmovaný doctor Judr.Fico,pochválil si sa svojmu „kamošovi“ Izraelita Benjamín,že Vy na Slovensku ste vyšpičkovali kradnutie na takú úroveñ,že už kradnete aj identity občanom SR?(kto by nevedel,čo je ukradnutie identity,to je keď niekoľkým slovenským občanom-rodinám dá Ficova Štátna správa SR,falošné rodné čísla),a potom Tvoja Štátna správa SR celé rodiny okradne o majetky.Po piatich rokoch,keď sa to prevalilo,tak všetci Tvoji partajníci mlčia a mlčia.Opýtaj sa svojej pravej ruky Judr.Višňovská,alebo ďalších svojich s Ministerstva Vnútra SR gen.Gašpar-plk.Hraško-Ing.Jenčo-pplk.Lukajka-plk.Molnár-pplk.Tall….atď.A rodine Porubiak nikto nechce s tvojich partajníkov vrátiť pôvodnú ich identitu.(šesť rokov) Máme pre Teba návrh,keďže sa prezentuješ,že rád športuješ-beháš,vyber si „smer“ na „smetisko dejín“kam patríš a zober si zo sebou aj tých podvodníkov,ktorí robia podvody a dokonca vedia ukradnúť aj identity celým rodinám občanom Slovenska,ktorým si bohužial Ty „premiérom“.Možno Ťa ten tvoj kamoš Izraelita Benjamin aj pochváli,na akej si už úrovni,alebo „levely“.
  rodina Porubiak-Košice

  Opis zo statusu na Instagrame a Facebooku zo stránok Smer-SD,Róbert Fico,Ministerstvo Vnútra SR,…atď,atď.

 140. Tak „debil“Klein aj s tvojou podarenou rodinou,nechceli by sme byť Vašimi telefónmi po včerajšku.Večer sme mali jednania,boli tu až z Blavy,tak posledný krát,vráť našej rodine,čo si jej ukradol,lebo budete dokonca aj „televízne megastár“.(plotovú bránu,nábytok,chladničku,koberce,vianočný stromček a všetky hračky nášho dieťaťa aj hojdačku,a samozrejme vydieračské výpalné.
  Už sa začali zaoberať Vami aj Veľvyslanectvá a Ambasády,na akom levely tu máme podvodníkov a Štátnu správu SR.(päť velvyslanectiev a dve ambasády,požiadali o dokumenty,že sa budú dopytovať slovenských úradov.
  Gábo,Ty „debil“aj so svojou Blážou,však Ty budeš dokonca ešte „európska celebrita“
  Ešte na záver,Vám posielame posledný status,možno tento bol rozhodujúci:
  Dobrý deň slečna/pani Ing.D.Dananajová(Ing.Mozilka, Úrad Vlády SR),posielame Vám najnovší status s Instagramu a Facebooku,zo sociálnych sietí.Stále nám nechcú vrátiť ukradnutú identitu.      
  S pozdravom rodina Porubiak

  ——– Original message ——–
  Subject: ListinaFrom: Martin Porubiak
  To: anton.lukajka@minv.sk
  Cc: Inšpekcia MVSR

  Nový status na Instagrame a Facebooku.

  Politický prednosta Ing.Lazár Okresného Úradu-Košice,to dokedy budeme čakať,aby nám Vami bola vrátená naša „identita“,ktorú nám Vaše „katastertutky“menovite Mgr.Trembeczká-Judr.Besterciová-Judr.Mičkechová pri svojich podvodoch ukradli,celej rodine Porubiak.V rokoch 2014 a 2015 sme boli ako rodina aj za Vami,ale aj Vy ste sa ich zastával,ochraňoval.(dokonca ste neurobil „nič“)A teraz po dvoch rokoch,čo robíte Vy?Už nemáme len Prokurátorský protest a z OÚ-Košice odboru opravných prostriedkov listiny,kde sú napísané porušenia zákonov,Vašimi „katastertutkami“ katastrálneho úradu,ale už máme aj listinu s druhostupňového úraduUGKaK Bratislava LPO 1010/2015/Fi,kde je toľko vymenovaných porušení zákonov SR Vašimi“katastertutkami“,že ani toľko poschodí nemáte na tom Vašom úrade na Komenského ulici v Košiciach.A zase,čo robíte Vy,ako politicky prednosta engenéér Lazár? „Nič“ !    Majetky nám Vaše „katastertutky“ svojimi podvodmi ukradli,dodnes nám ako rodine neboli vrátené! „Identitu“ nám ako rodine Porubiak stále Vaša Štátna správa SR nevrátila.Vy si asi myslíte,že keď budete mlčať a mlčať,že to pomôže Vám,alebo Vašim „katastertutkám“ s katastrálneho odboru,však ste okradli občanov SR, rodinu s maloletým päťročným dieťaťom,ste jeden deň pred Vianocami vyhnali na ulicu a spravili ste z nich bezdomovcov.Vaše „katastertutky“ robia podvody a kradnú na zákazky-objednávky daňového podvodníka Gabriela Kleina s manželkou Blaženou.    Mi ako rodina Porubiak,sme to už rozposlali na celý Instagram a Facebook,všetkým Inštitúciám SR aj Orgánom SR,dokonca všetkým Veľvyslanectvám a ambasádam nachádzajúcim sa na Slovensku a vo Viedni,aby vedeli,že na Slovensku,už vedia ukradnúť aj „identity“ dokonca celým rodinám pri podvodoch a kradnutí.    Chceme od Vás aby ste nám vrátili identitu,celej rodine Porubiak,ktorá nám bola ukradnutá pri podvodoch a kradnutí,Vašimi „katastertutkami“ katastrálneho odboru.        rodina Porubiak-Košice
  Porubiaková Zdeňka   r.č. 405820/ 0000
  Porubiak Martin          r.č  371027/ 0000
  Porubiak Martin          r.č. 620722/ 0000
  Porubiak Martin          r.č. 050422/ 0000  
  Upozorňujeme,že pri našich menách sú uvedené falošné rodné čísla,dané-akceptované Vašimi „katastertutkami“,aby mohli robiť podvody a okradnúť rodinu Porubiak.
  V Košiciach 24.07.2017

 141. Ako som Vám písala, robila som v Kuk Fuk 2 mesiace ako obchodný zástupca… Kleinové požiadavky ale boli niekedy úplne na hlavu. Keďže okrem mňa tam robila ešte jedna kolegyňa, tak sme celý chod cestovinárne mali na starosti my dve – aj kúpu surovín, čomu predchádzal prieskum trhu, lebo Klein si zmyslel. Potom mi to zrušil že som urobila zlý prieskum, lebo som neuviedla cenu za akú sa kupili suroviny naposledy, ale tam bol taký bordel, že k niektorým informáciam sa ani nedalo dostať. Potom že „urobte také a hentaké šanóny bla bla….proste aby ste sa vy v tom vyznali, vy s tým budete robiť…“ Tak sme urobili, pán premudretý prišiel a ešte aj šanóny zdrbal že tam chýba čosi, pritom to tam bolo, len inak, no psychiatria. To len tak na okraj…
  Podstatnejšie veci: mala som telefón po predošlom zamestnancovi, volala mi naňho nejaká firma že robili Kleinovi reklamu a že ešte stále ich nevyplatil… Neskôr som objednávala múku z mlynu z Trebišova, no vraj tam nebola uhradená predošlá faktúra. Volali sme ekonómke, tá povedala že v účtovnom programe ju má ako uhradenú (tuším to bolo viac ako 1000 EUR). Potom pozrela asi ešte aj do výpisu z účtu a zistila že síce bola uhradená, ale na nejaké „zlé“ číslo účtu. A presne takýto scénar sa zopakoval keď volal niekto z inej firmy – uhradené, ale na iné číslo účtu. Čo to do účtovníctva viem a myslím že nie je žiadný účet ako „omylná platba“ a preto si myslím, či týmto spôsobom neposielali peniaze niekde do schránok na Seschelly alebo kde….alebo nejaké úplatky…a pritom si to zaučtovali ako úhradu faktúry. Viem, že v tom čase vždy robila platby cez internet banking Kleinová, a zase nemyslím si, že by bola až tak sprostá, že by to zaslala „len tak“ inde….
  V cestovinárni mali v tom čase nový stroj na výrobu cestovín z Talianska, za ktorý nezaplatili. Bol zaplatený len preddavok a zvyšok nie. Tušim to kupovali cez nejakú firmu z Česka, ktorá to sprostredkovala. Kleinová verzia bola tá, že meškali s dodaním stroju a preto im nechcel vyplatiť zvyšok (tuším okolo pol mil.EUR) Ten stroj sa trošku aj kazil, stále potom prišiel Kristan na to pozrieť….stroj nebol napojený na sieť (dnes už az z IT sa vedia napojiť na stroj a poradiť čo treba urobiť). A nebol zrejme napojený preto, aby nezistili kde sa stroj nachádza….
  Okrem toho také detaily že v kancelárií sme mali kamery – keď je niekde na pracovisku kamera, musí o tom byť nápis/tabuľka, že priestor je monitorovaný, inak zasahujú do ľudských práv – vtedy som si to našla niekde na nete…
  Alebo Kristan došiel a nainštaloval nám do PC nejaký program…že oni si ho na Popradskej zapnú a vidia presne čo robíme na PC. Potom zase došli, pomenili nám heslá na PC….no každý deň psychiatria.
  A ešte také pikošky čo sa vtedy šírili, že Kleinovi nechce chodiť upratovať žiadny upratovací servis v KE, lebo že také má požiadávky. Raz mi hovorila upratovačka, že prišiel a nejakú malú mušku zbadal na dlážke, tak že jej tam urobil cirkus….

  Smutné ale je, že strašne veľa ľudí s ním malo zlú skúsenosť, každý v KE vie čo je to za hajzla, ale jeho určite na súdoch niekto kryje….a aj preto ja som sa vykašlala na to, že mi išiel peniaze za 1 mesiac práce.

 142. Dobrý,no konečne nový diskutujúci,a dokonca slečna-pani.Ďalšia, ktorá sa už presvedčila,čo je rodina Klein zač.Ani mi nezaháľame,okrem toho,že sme dnes podali opäť nové dve Trestné oznámenia na debila Kleina s manželkou Blažou a ich spoločníčky pri podvodoch na Štátnej správe SR Trembeczkú-Besterciovú-Miškechovú s Katastra-Košice,za podvody a kradnutie,tak už aj naplno sme zatlačili na „achillovu pätu“ Kleinovcov.Uvidíme,počkáme si.

 143. G. Klein pozicial tie nakradnute peniaze aj firme KUK & FUK cestoviny. Zmluva vsak bola postavena tak nevyhodne, ze uz pri prvej omeskanej splatke nabehol do firmy exekutor a Klein tak zhabal firmu na vyrobu cestovin. O tom, ze ludia tam prisli o pracu a len skodi ani nevravim. Samozrejme firma uz hned zacala obchodovat s vagonmi cukru, vsak raz mu to s DPH vratkami preslo tak preco v tom nepokracovat.
  A faktury mu tam podpisuju naivny managery ktory su tam len na mesiac dva ked im dojde o ake podvody ide.
  V base nebol lebo sa hraje na nesvojpravneho, preto je vsetko na jeho zenu.

  Kupil a nechal schatrat aj Hotel hrabina na Bukovci. Znicil tak dalsie pracovne miesta a pekny hotel.
  http://kosicednes.sk/udalosti/koniec-znameho-hotela-pri-kosiciach-prisiel-policajnym-vysetrovanim-podvodov-dph/

  Je to len haved co skodi tejto spolocnosti.
  Najhorsie na tom je, ze do vezenia sa nedostane, lebo ma priliz vela penazi, ktorymi podplati koholkolvek, ci uz sudcu, prokuratora, doktora, kade koho.
  Mozno keby sa to castejsie medializovalo tak by si sud nemohol dovolit riskovat. Ale osobne skusenosti mam take, ze sudca posle napriklad svoju zenu aby si dojednal uplatok, alebo policajny vysetrovatel sa ozve sam, ci ma alebo nema pozmenit hlasenie. Je jedno komu tie peniaze date obhajca, sudca, prokurator vsetci si tie peniaze delia, nikto z nich neriskuje zbitocne. Justicia tu nefunguje je to organizovane, ale aspon ho vycucaju ako dojnu kravu, robia to zvycajne tak 5-7 rokov, pokial je sposob ako to natahovat…

  • Pán Ondrej, ďakujem Vám za tento komentár, rozširujte tento link medzi veriteľmi podvodníka G.Kleina a bežnou verejnosťou.. nech bez obáv ľudia prispievajú na tento link svoje skúsenosti s G.Kleinom z Malej Idy..tento link už sleduje veľké množstvo ľudí ..a verte mi všetci diskutujúci..čoskoro Kleinovi nepomôžu ani peniaze..:O) šachová partia je skvele rozohraná v podaní persony ala Kasparov.. :O)

 144. Dobrý s komentárom vyššie pánom Ondrej,plne súhlasíme.“debil“Gábo je momentálne cucaný s každej strany,podľa info už to ide do miliónov(členom strany Smer-SD,Policajtom,Prokurátorom,Sudcom-pekná „cicka“ si Gábo).Dnes sme stretli tvojich bývalých kamošov,(železnice),ani jedno pekné slovo na Vás nebolo povedané“,dokonca ani jedna nitka na Vás neostala suchá“.Prišla reč na Vás,čo keď Vás stretneme,čo by sa stalo?Keby bol s nami náš syn,tak Vám odporúčame,okamžite volajte Políciu,toto“ nem dopadne dobre“.
  Zaujímavé je,že šesť rokov sme sa ešte ani raz nestretli,hovorí sa že Košice sú malé!(okrem toho,čo sme sa raz videli na Slnečnicovej),ale stretneme sa,nebojte sa.Len si vtrep do tej „gadžovskej hlavy“ telefónne číslo „158“.(aby ste ho vedeli naspamäť aj o polnoci).Ešte hovorili,že keď nevraciaš plotovú bránu,tak mám isť a zobrať si tvoju s Popradskej s offisu.Tiež to nie je zlé riešenie,len musíme ísť pred tým na Políciu na Tolstého ul.,nech vyhľadajú záznam,čo spisovali Policajti,keď sme ich volali,že bránu ukradli.(vtedy bol prítomný aj tvoj nochsled Kristan aj s Kačmarom,tvoj správca).Uvidíme,je to na dlhšie,a či sa nám vôbec oplatí sa s podvodníckou rodinou,vôbec takto naťahovať!Telefónny Vám určite zvonia a zvonia,každý deň,čo ste si zaslúžili,to máte.Policia s Ministerstvom Vnútra SR sa od Vás už dištancovala,dokonca skoro každý deň volá nejaký plukovník-podplukovník,a všetci to hádžu na Prokuratúru.Neboj sa aj do Prokuratúry zabŕdame,každý deň,len tam treba „veeľľmi opatrne“,aj stadiaľ Vás ako sa hovorí“ vyduríme“.

 145. p. Martin treba jednoznačne teraz odstaviť cestovináreň podvodníkovi a zlodejovi G.Kleinovi…upozorniť dodávateľov firmy KUK FUK na podvodníka a zlodeja G.Kleina a upozorniť zákaznikov cestovín KUK FUK cez internet FB, Instagram a inými formami, že nákupom uvedených cestovín napomáhajú trestnej a podvodnej činnosti podvodníka a zlodeja G.Kleina z Malej Idy..
  je potrebné preveriť či uvedený stroj cez ČR bol vyplatený na výrobu cestovín a upozorniť na to českú firmu…., že uvedený stroj sa nachádza v Malej Ide..
  sú zadané také všetky výrazy na nete, že pri zadaní do http://www.google.sk vyhodí všetky relevantné informácie o firme KUK FUK G.Kleina..tie cestoviny po takých zverejnených informáciách na nete už nebude predávať ani manželka Peliho, ktorého okradli o firmu KUK FUK a ktorá sa presunula z Hypertesca do Tesca na Hlavnej v Košiciach.
  G.Klein sa snaží pri čo najnižších nákladoch robiť cestoviny..a prezentuje ich ako kvalitné..6 vaječné…:O))) jednoducho z lacného odpadu prezentuje kvalitu..:O))
  … cestoviny KUK FUK začnú čoskoro „žrať“ len Gabriel Klein s Blaženou a možno aj ich zlatý retríver…nikto iný

 146. Budeme samozrejme na tom pracovať a rozpošleme to na Facebook aj Instagram.Máme veľa známich podnikateľov v Českej republike,podáme im ihneď info,že cestovinársky stroj leží ladom,nevyužitý v Malej Ide,za polovičnú cenu(je v záruke).
  Tak ako „rodinka Úžasných“,podvodnícka Klein? Hoci ste vypli zvonenie na telefónoch,vybrujú Vám ako „róbertkovia“( v kuse).
  Tým sa nechváliš,že si už štvrtý raz bez ospravedlnenia neprišiel na výsluch,to sa musíme dozvedieť od samotných Policajtov-vyšetrovateľov?
  Dnes dokonca sme boli požiadaný,aby sme podali nové Trestné oznámenia,hoci sme ich už podali cca 20 krát,ale podávali sme to do Blavy priamo,zatiaľ tomu veľmi nerozumieme,ale Tí,ktorí na tom trvali,aby sme to takto urobili,určite vedia prečo,takto!
  Čo sa týka čo si ukradol našu plotovú bránu,dostali sme na výber,či Vám máme zobrať s Popradskej alebo Slnečnicovej,tak sa musíme ísť pozrieť,ktorá by nám k plotu vyhovovala.

 147. Aj mna volali na pohovor,ďalšie kolo si vymysleli vytiahnuť moje knowhow na debilny projekt ktorý tiež podvodom získali ma bardejovskej ulici chcú spravit akési nákupné centrum.Cisla a cashflow k tomu je jeden veľký omyl. Smial som sa :-)))
  Nakoniec z toho nic nie je uz tri mesiace lebo veľký konateľ sa este neunúval prist do prace a vybrať si kandidatov ktorých tak súrne potreboval. Výhovoriek maju plne vedro co všetko reorganizujú a ako vytvárajú nový tím v Bratislave. No komédia.

  • p.Mick, kto s Vami viedol pohovor, kedy to bolo??aký konateľ akej firmy?? kedy ste si prečítali tento link? ešte pred pohovorom???
   firmy Kleina skôr tragikomedia…ako komedia..:O)

   • Nejaká slecna,Bujdosova mam pocit. Ju by som nerád hodnotil,vyzerala v sympaticky,skor musí počúvať len pokyny. Link som našiel dnes ráno,len tak som hodil do vyhľadávača co sú zač ked tak profesionálne vystupujú a uzatvárajú pohovory.Mysli ze tri mesiace bude na nich niekto čakať a potom ho este klein bude nahrávať na videjko 🙂 možno si to bozenka pozerá po večeroch. Žiaľ po pohovore som to našiel, ináč by som s nimi nestrácal ani sekundu. To co sa tu píšeš o ňom presne korešponduje s tým co som si aj myslel ked som zhliadol finstat a osobne okúsil ako s vami nikto tri mesiace po pohovore nekomunikuje.

    • p. Mick, rozširujte uvedené informácie o tejto firme a G.Kleinovi aj ďalším svojim známym, aby v žiadnom prípade nechodili na pohovory do toho podvodného brlohu na Popradskej 56 v Košiciach..ide len o fiktívne pozície a peniaze ľudia žiadne neuvidia.., alebo nie v dohodnutej výške..ale aj tak len 1 mesiac max..
     a odporučte známym nech si prečítajú tento link s reálnymi skúsenosťami ľudí…
     najprv robili nábor a výber pre firmu Investičná správcovská s.r.o…keď boli zverejnené informácie o tejto podvodnej firme na nete začali náborovať ľudí cez firmu structura advisory s.r.o., trápnu s.r.o., ktorá prezentuje, že náboruje pre medzinárodné spoločnosti…a ako ste potvrdili, pozreli ste si tržby firmy structura advisory s.r.o. na finstate a všetko Vam bolo jasné..

 148. Konečne sa rozbieha diskusia,čo to čítame „debil“ Gábo,ideš podnikať do nákupných centier?Potom s vidinou zisku skrachuješ,dáš to cez súd reštrukturalizovať,zaplatíš do 5% zo všetkých faktúr a cca 95% čistých doma uliatych?A nebojíš sa,že niekomu už prasknú nervy?To čo sa už doma,zamuruješ?Alebo budeš volať Políciu,Prokurátorov,SIS,alebo NaKA,aby Ti pomáhali?
  Škoda,že Ťa nevieme stretnúť,ako iný hovoria,že Ťa stretli Aupark BA,alebo na bicykli na Jahodnej,alebo tú Tvoju „gaďžofku“ Blážu,hneď by sme ju volali na kávu,trošku si poklebetiť,samozrejme o biznise,lebo ešte by si mohol žiarliť.Gábo a keď žiarliš,to robíš aj žiarlivostné scény?To by si prišiel aj za nami,urobiť scénu?To, by bolo stredkó!

 149. …dnes sa ozvali 2 ďalši ľudia, ktorí sa pýtali na firmu Brand Food Invest-Malá Ida..cestovináreň KUK FUK.., že čítali info.
  Vysvetlili sme im, že za cestovinárňou KUK FUK stojí podvodník a zlodej G.Klein s manželkou Blaženou Kleinovou….ktorá vo firme tendenčne figuruje ako konateľka nasadená ako biely kôň..
  ..Kleinovi už je skutočne jedno, aj svoju ženu nasadí ako bieleho koňa..na tento link a aktivity podvodníka G.Kleina a Blaženy Kleinovej boli včera a dnes upozornené firmy-odberatelia Brand food invest s.r.o. a to…firma Labaš, Billa, Milk-Agro, Karmen, Globus Zvolen, Moja samoška, CBA Verex, GVP potraviny..atď..
  Nákupom cestovín podvodníka G.Kleina je podporovaná trestná a podvodná činnosť G.Kleina a vyššieuvedené firmy určite nebudú chcieť riskovať svoje dobré meno s týmto zlodejom a podvodníkom G.K.,pretože ak sa aj rozhodnú spolupracovať naďalej s uvedenou osobou spolupracovať koneční zákazníci/domácnosti/ rozhodnú na základe informačných kampaní cez internet či budú kupovať uvedené výrobky KUK FUK – cestoviny podvodníka G.Kleina, ktorý bezcharakterne okradol p.Peliho st. o firmu, ktorú vybudoval, rozbehol, pôsobil aj v TV relácii CESTOVINY a nakoniec ho daňový podvodník a zlodej G.Klein okradol a ešte sa bezcharakterne smial, že z neho spraví bezdomovca..
  Všetky vyššieuvedené veľkoobchody by sa mohli spojiť a prehodnotiť obchodnú spoluprácu s firmou BFI s.r.o. či budú v súčasnosti kupovať cestoviny firmy BFI s.r.o. a tým napomôcť k navráteniu firmy KUK FUK skutočnému majiteľovi- podnikateľovi, ktorý firmu založil pred 27 rokmi…a odobrať firmu súčasným podvodníkom a zlodejom G.Kleinovi a Blažene Kleinovej z Malej Idy.., ktorí prezentujú cestoviny ako 6 vaječné, ale hľadajú najlacnejšie možnosti výroby…

 150. Vážený KUK-FUK,aj mi Vám pomáhame,máte v nás svojho spoľahlivého partnera,už sa rozbieha aj promo reklama v Čechách aj sa hľadá firma,ktorá dováža s EU strojné potravinárske zariadenia.Dokonca sme dnes vybavili dve „kamenné potraviny“u nich už artikel KUK-FUK sa ani neobjaví.(a že nám držia palce)
  Tak Gábo aj Bláža zajtra si prídeme pozrieť Vaše plotové brány na Popradskú a aj na Slnečnicovú.Uvidíme či nám bude niektorá pasovať do rozmeru našej brány,čo si so svojimi kumpánmi ukradol.
  Teraz sme sa boli poprechádzať po Hlavnej,postretali sme veľa ľudí s rodinami,napodiv všetci pri lúčení podotkli,že nám držia palce,na našu otázku,čo má byť,odpovedali že čítajú podvodníci/info a vedia o našom probléme.
  Ty „debil“ Gábo,Ty ani nevieš si asi uvedomiť,v tej svojej „gaďžovskej“ hlave,čo si vlastne spustil za lavínu.
  Ľudí si priviedol do nešťastia,celé rodiny si okradol,dokonca Štátnu správu SR si namočil do podvodov a krádeží,to dokedy si myslíš že to bude trvať pre teba bezstrestne,samozrejme nezabúdajme na Tvoju obetavú pomocníčku „gaďžofku“ Blážu,ktorá sa spolu s Tebou vezie v tých Vašich podvodoch.

 151. Gabriel Klein je najšpinavšie lajno-hovno v Košiciach, ktoré nesmiene smrdelo a naďalej smrdí nielen v Košiciach ale v rámci celého Slovenska a predstavuje hrozbu nielen pre Slovensko..Gabriel Klein s Blaženou Kleinovou… predstavuju vážnu epidemiu nielen pre Slovensko, ale celú Europu!!! Obrovsky pozor na rodinu podvodnikov a špinavých zlodejov Kleinovcov z Malej Idy!!!! Ich dcera by mala opľuť tzv „rodičov“ Gabriela a Blaženu Kleinovu-chuderu každý deň za všetky podvody čo urobili na bežných ľuďoch a mala by sa ich dcera zriecť takej rodičovskej špiny a toho špinavého lajna,..hovna

 152. Konečne,niekto Ťa presne pomenoval Gábo aj Teba,Bláža.Vy dvaja,ste ako „hovno“,keď vyskočí na stôl a myslí si,že je“Tiramissu“.Že Vás nikto dodnes nevyšetruje za vyhrážanie nášho maloletého toho času päťročného dieťaťa,za tým sú Vaše peniaze,za vydieranie našej rodiny,tiež sú Vaše peniaze,že sa nevyšetruje podvod Štátnej správy SR,tiež sú Vaše peniaze.Ako rodinka ste jedno veľké „Teramissu“na tom našom malom stole(Slovensko).
  Zajtra nás čaká ďalší deň,ideme na Kuzmanku,sme predvolaný na podanie svedectva,čo ste nás ako rodinu vydierali a sme museli vo vlastnom svojom dome platiť výpalné jeden rok(obalili ste to do pokladničných blokov a napísali ako nájomné),šikovný ťah.Holt,viete v tej špine chodiť,však sa tou špinou živíte.

 153. ..Gabko- „debilko“.. ty dokedy chceš obsadzovať fiktívne pozície pre seba-podvodníka cez firmu STRUCTURA ADVISORY s.r.o., ktorá v roku 2016 podľa http://www.finstat.sk mala tržby 644EUR a zisk vykázala -5586EUR…, :O)))
  Vážení uchádzači o zamestnanie v Košiciach, … uvedená firma STRUCTURA ADVISORY s.r.o., ktorá pracuje pre „medzinárodné firmy“, ale v roku dostala zaplatené len 644EUR za svoje služby náboruje ľudí naďalej pre podvodníka a zlodeja Gabka Kleina- „debilka“ z Malej Idy a on si stále „debil“ sprostý myslí,:O) že ľudia v Košíciach žerú seno..:O)) Ty „inteligent“ zmeň aspoň firmu cez ktorú obsadzuješ fiktívne-podvodné pozície, lebo ľudia už dávno vedia o Bujdošovej, o tebe podvodníkovi-zlodejovi , o kamerách atď, natáčaní protiprávnom na pohovoroch atd…a sa smejú na tebe…, že si úplne chorý a jebn..tý
  Ty „debilko“ načo organizuješ porady??? :O)
  Posledná pracovná ponuka cez firmu STRUCTURA ADVISORY s.r.o. na http://www.profesia. bola pridaná pred 2 týždňami na pozíciu „šefkuchar-manažer gastroprevádzok“ Ak po tejto pracovnej ponuke pridáte akúkoľvek inú fiktívnu pracovnú ponuku tak ty Gabko K. si už úplne chorý a jeb..tý :O))) a nič si nepochopil a choď sa liečiť , lebo vedieš samého seba k záhube..

 154. Po odmlke,zase nový prispievateľ.Tak Ty si nedáš „gaďžo“ Gábo,povedať?Jedine,že už si sa „zamuroval“!Nemali sme čas ísť premerať bránu čo máš na Popradskej a aj doma na Slnečnicovej,bolo teplo,radšej sme sa slnili.Možno pondelok-utorok,už by namalo byť tak teplo.
  Už zhromažďujeme info o Prešove,tam kde „veľký developer“si aj so svojou „gaďžofkou“Blážou.Že sa vôbec nebojíte,a žiť v takom strese.
  Aj vrany už kŕkajú po Košiciach,že si bol vyplakávať u Pavla P.,aby Vám pomáhal,aj pomohol.
  Vaši ochrancovia(prokuratúra) je akosi veľmi ticho.Naproti tomu Ministerstvo Vnútra SR a Polícia sú akoby z reťaze utrhnutý,len by vyšetrovali a vyšetrovali.

 155. …Možno Pavol P. privítal Gabriela K. vo svojom novom dome v Kavečanoch, ktorý vyzerá ako krematorium a nachádza sa hneď vedľa „francúzskej“ cukrárne v Kavečanoch….Gabko je určite dostatočne nalomený..

 156. Ide víkend,nekazme si krásny večer.“gaďžo“Gábo a Ty vôbec chodíš von?Alebo si sa už zamuroval,dnes si volal do Blavy?Či je všetko v poriadku a nezdvíhali?Nič sa neboj,ešte dostaneš také údery,že Ťa bude tak bolieť hlava,že ani Tvoja „gaďžovka“Bláža Ti nebude vedieť pomôcť.
  Pán Roman,nezabúdajte na tú reklamu pre ich Carlu,nech pocítia,aké to je,že dieťa čo za nič nemôže,trpí za rodičov.(ako náš syn-vnuk,a „debil“Gábo a Ty si ho chcel zraziť autom,Ty ani nevieš v tej svojej „gaďžovskej “ hlave,čo si spôsobil,samozrejme nezabúdajme na Tvoju „gaďžofku“Blaženku,čo posielala cez Uhrínku vydieračske-vyhrážacie listiny,akože Strategy capital)
  Kleinovci pripravujte peňáze,zase budete za cicky,dokonca v Blave sa tešia,hovorili že už nebudeš cicka ale vemeno!!!

 157. p. Martin Porubjak neviete čo je s podvodníkom a zlodejom Gabrielom.K z Malej Idy??
  Veď na http://www.profesia.sk má zverejnené cez nízkotržbovú a fiktívnu s.r.o. STRUCTURA ADVISORY s.r.o. už len dve pracovné ponuky..a nič nepribúda.. 1. šéfkuchár- manažér gastroprevádzok t.j. šéfkuchar- penzionu CHRYSSO-majiteľ-zlodej a podvodník Gabriel K./ a
  2.správca nehnuteľnosti a vozového parku../Gabko hľadá chlapca pre všetko, ktorý bude počuť vulgarizmy ako k.kot, ch.j, každý deň.. ako exsprávca potvrdil, ktorý žiadal Kleina o navýšenie výplaty a tak Gabko mu povedal, že je na tom finančne veľmi zle..:O))
  ozývajú sa ľudia, že prečo zmizli pracovné ponuky podvodníka a zlodeja G.K.,
  G.K. ľudia ti odkazujú, že čakajú na ďalšie pracovné ponuky a chcú usilovne pracovať pre teba na Popradskej 56 v Košiciach..len ty Gabko neplatíš buď vôbec, alebo nie v uvedenej výške,a to max.2 mesiace..a veľmi negatívne referencie o tebe Gabko sa šíria po Košiciach a Slovensku rýchlosťou blesku..

 158. Pan Roman a spol.,dovolenkujeme trošku.Tak ten s diagnózou „debil“Gábo,už aj vrabčekovia čvirikajú,že má nejaké problémy.(zatiaľ sa ešte nevie,skade vietor fúka)
  A kto hlavný priložil to poleno,zatiaľ nevieme,ale mi mu alebo im pomáhame a tiež naše polienka prikladáme aby ta „vatra-fakľa“ bola
  čo najväčšia.
  A čo tá tvoja „gaďžofka“ Blaženka?
  Robiť podvody s tebou a vydierať,to sa jej páči.O chvíľu,zanedlho už budeme účtovať,len uvidíme,ktorá cenová skupina to bude vo Vašom prípade.
  Po ich „právničke-Uhrínke“ sa zľahla zem,dosť veľa sa o nej hovorí,a aj že zrazu zmizla.Tak nevieme,či ste ju neposlali niekde na dlhú dovolenku.

 159. Vážený diskutujúci a čitatelia,podľa informácii hodnoverného zdroja,preto je Gabriel Klein s manželkou Blaženou tak ticho,lebo už po tej svojej „gadžovskej“ s diagnózou „debil“ hlava prvý uder už dostali.
  Tak „gaďžo“ s diaznózou „debil“ Gábo,aj s gaďžofkou“Blážou,už to začalo,v Blave sa už tešia na Vaše „LÓVE“,čo budete ponúkať.Len sa riadne obzerajte,lebo mi sme stále hneď za Vašim chrbtom.Konečne už viete,čo ste samozrejme nemohli vedieť od začiatku.A teraz nastanú pre Vás trošku „horúce chvíle),ale nevzdávajte to bojujte,mi sa na Vás tešíme.(bolo by nám smutno,keby ste už po prvom údere,boli na uterák)
  Slováci a nielen Slováci,majú krásne príslovie,alebo poučku.
  „“ Pomsta je sladká „“,aký Ty nám,taký Mi tebe.

 160. p. Martin Porubjak, prečo si vo vzťahu k firme Strategy capital za ktorou stoji G.Klein neuplatnite zádržné právo v zmysle §151s Občianského zákonníka? Ak máte vedomosť, že firma „Strategy capital“ faktúrovala nezákonne nájom vo Vašom dome a viete zdokladovať vzniknutú finančnú pohľadávku..kľudne si môžte uplatniť zádržné právo..jednoducho zistite majetok firmy Strategy capital a v uvedenej výške finančnej pohľadávky si berte hnuteľný majetok Kleina z firmy Strategy capital aký chcete.. ide o zádržné právo..ak Vám vráti peniaze…zadržané veci v uvedenej výške musíte jednoducho vrátiť..
  p.Porubjak prečo to nespravíte??

 161. Pán Roman,nemôžeme to tak spraviť ako píšete.Pretože „diagnózový debil“ Gábo so svojou „gaďžofkou“Blážou to veľmi dobre premysleli.Podvodom prepísali náš dom na Investičnú správcovskú s.r.o.,ale vydieračské nájomné(výpalné) sme platili firme Euro Invest Limited SK s.r.o.jeden rok,a ďalej ale vydieračské-výhražné listiny sme dostávali od Strategy capital Ltd podpísaná Judr.Uhrínová(chceli na právnikov pre ich ľudí Ing.Korítko-Ing.Lettrich z kauzy „Platinové sitká“ sumu 60 000€
  Čiže spolu chceli s výpalným-nájomným 100 000€.
  No a teraz radťe,ako na to?

 162. p.Martin ak máte za to,že podvodom prepísali Váš dom podvodom na firmu Investičná správcovská s.r.o. a nájomné ste platili inej právnickej osobe EIL.SK s.r.o. /iné IČO, DIČ/ a listy od Strategy Capital..prečo to neriešite právnou cestou? zádržné právo by ste si mali podľa všetkého uplatniť voči firme Investičná správcovská s.r.o. na ktorú podvodom bol prevedený Váš dom..zbytočne Kleina informujete cez podvodnici.info premeriavaním brán v Malej Ide a na Popradskej 56..podstatné sú skutky..inač sa Klein bude nad tým len smiať..buď to máte v pláne urobiť, alebo to radšej nespomínajte..

 163. Asi máte pravdu pán Roman,pôjdeme zajtra za právnikom s dokumentami,a čo on na to povie,či sa to dá tak ako vy píšete vyššie.

 164. p. Martin z ničoho nič ubudli takmer všetky pracovné ponuky G.Kleina z pracovných portálov..a napr. na http://www.profesia.sk ešte svieti pracovná ponuka „šéfkuchara- manažéra gastroprevádzok“ s odmenou od 1500 Eur btto + odmeny, alebo podiel z HV:O))))))
  G.Klein, všetci vieme, že to čítaš…otázka pre teba…kedy firma Structura advisory s.r.o. pridá ďalšie „“lukratívne““ pracovné ponuky??? :O)))))))
  Košičania čakajú netrpezlivo na ďalšie tvoje „lukratívne“ pracovné ponuky:O))))))))

 165. Čítaj,Ty gaďžo s diagnózou“debil“ Gábo,tak Ty si stále nedáš pokoj s tými pracovnými ponukami,ktorými klameš normálnych ľudí a nakoniec ich okradneš,nevyplatíš im peniaze.
  Stále pokúšaš šťastie?Šťastie ťa už opustilo,teraz pre Teba prichádza realita,a mi sa staráme aby bola čo najkrutejšia.
  Dúfame,že sa už častejšie obzeráte,lebo mi sme už na dohľad.
  A čo vôbec robí Tvoja“ gaďžofka“ Bláža,už počíta dni?Alebo zase niekoho vydiera?

 166. Gabko citas tuto komunikaciu:)…sledujeme kazdy den ci pribudnu tvoje podvodne-fiktivne pracovne ponuky na pracovnych portaloch..ak dojde v najblizsich pracovnych dnoch k dalsej ponuke tvojich fiktivnych -podvodnych,vyfabulovanych pracovnych ponuk na akomkolvek pracovnom portali..reakcia z nasej strany bude adekvatna:)) ver nam Gabko..:))))) vies,ze nesrandujeme a mozno budu aj ine prekvapenia:))))

 167. Ahojte,
  Máte nejaké info ohľadom Hotel Hrabina?
  Mala by som záujem o kúpu nehnuteľnosti, ale bolo mi povedané, že kúpila to nejaká správcovská spoločnosť.
  Je to pravda?
  Predávali za 500.000 euro? Co je smiešna suma, keďže hotel je v katastrofálnom stave.
  Mimochodom som bývalý pracovník hotela

  • ano vlastni to investicna spravcovska cize gabriel klein, blazena je len konatelka ale za vsetkym stoji gabo. nuz a stav ano je otrasny 😀

 168. Dna 05.09.2017 bola Blazena Kleinova „konatelka-biely konik“na Inspektorate prace v Kosiciach..o 10.17h vysla z Inspektoratu prace a nastupila do Gabkovho cierneho porsche panamera s koncovkami SPZ GK..zo zdroja Inspektoratu prace vieme vsetky detaily stretnutia!!..Blazenka mala oblecenu peknu modru bundu,rifle a rozpustene vllasy:))
  Pri nastupovani do porsche sa obzerala Blazenka ci je vzduch cisty. :))
  Gabko je chvalyhodne,ze uz nezverejnujes fiktivne pracovne ponuky :)) a verime, ze ani nebudu pribudat cez Chrysso holding!! Vsetko monitorujeme a informujeme..

 169. O uvedenej navsteve Blazeny K. na Inspektorate prace v KE nas informoval emailom veritel G.Kleina ktory zhodou okolnosti sedel v aute na parkovisku a cakal kamarata a blizko neho zaparkovala Blazena..na porsche
  Ten Gabo dlhuje vsade peniaze tak preto sa tak skryva a nechodi na verejnost a posiela Blazenu

 170. Že má niekto šťastie,stretnúť tú vydieračku-podvodníčku.Mi nemáme také šťastie na „gaďžofku“ Blážu,lebo by išla vydieračka už potom pešo.A kde má parťáka daňového podvodníka (manžela) „debila“ Gába,už sa na Slnečnicovej zamuroval?
  Hej „debil“Gábo,už Ťa začínajú ľudia hľadať,ukáž sa!Aj s Bratislavy,Žiliny aj s Martina

 171. Odkaz pre Gabriela.K- niekoľkokrát denne sú monitorované pracovné portály na internete našim tímom ľudí, monitorované sú inzertné noviny a časopisy a ďalšie zdroje náboru nových pracovníkov..tak pokiaľ mladá slečinka Viktoria Bujdošová neuvedie názov firmy , máš pocit Gabriel K., že naš tím ľudí nezísti, že Bujdošová náboruje pre teba- podvodníka G.K.?? :O))) Nebuď smiešny..:O))))

 172. Vážený diskutujúci,aj čitatelia,keby ste niekde zbadali „gaďžofku“ Blážu alebo jej „parťáka-mángela“Gába,dajte vedieť na :podvodníci-info,alebo pošlite len adresu kde sú na mail-adress: mporubiak1@gmail.com ,pošleme info ľuďom,čo stále hľadajú „debila“ Gába,čo ich oklamal-„ojebal“.
  Podvodnícka a vydieračska „gáďžovská“ rodina,nebudete sa Vy len smiať,budete chodiť po kanáloch,“hovädá vydieračske“,neštíte sa vydierať aj cez päťročné deti.

 173. Gabko prestaň s náborovaním ľudí na fiktívne pozície do tvojich podvodných firiem..:O))) už máme toho fakt dosť…práve sme teraz medzi sebou volali..a dohodli sa, že za každý nový zistený inzerát na pracovnú pozíciu k tebe podvodník Gabko budeme informovať 10 veľkoskladov s potravinami s poukázaním na cestoviny KUK FUK a na tvoje podvody aby tvoje cestoviny vyhodili z portfolia výrobkov..v roku 2016 mala Brand FOOD Invest tržby podľa zdroja finstat 228 600EUR…, aké tržby a zisk bude v nasledujúcich rokoch?? záleži od teba..:O))

 174. p. Martin ako by ste zareagovali keby ste toho košického „potkanika“ čo behá po kanáloch Gabka stretli bežne na ulici?? :O)) Asi to nie je možne, lebo on z toho podvodného brlohu na Popradskej 56 nasadne do čierneho porsche..,ten zlodej auto si vie poriadne kúpiť, ale veriteľov nechce vyplatiť.. a ide len do hotela kde je SBS služba..Hotel Yasmin, Hilton..atd…sa boji ist bežne po ulici..:O) hajzel.. to čo je za život??? žiť ako špinavý potkan :O))

 175. Už sme písali vyššie,dávame si pozor na vnuka-syna,hovorili sme o tom dokonca na mnohých výsluchoch na Polícii SR, keby sme stretli „debila“ Kleina,alebo „gaďžofku“Bláženku a bol by s nami náš vnuk-syn,tak by im nepomohli ani „ich Prokurátori“,ani „ich Policajti“,takto doslovne sme to povedali.
  Čo sa týka „debila“ Kleina,skoro každý druhý deň nám volajú ľudia s Blavy,Žiliny,Martina,Trenčína,Prešova atď a hľadajú Gaba a hovoria, len o jednom,podvodník a dlhuje peniaze.

 176. Gabko z nasich dostupnych zdrojov sme sa dozvedeli…ze bud si uz dostal,alebo urcite dostanes pozvanku na 27.09.2017 na „kavu“:)) na Rampovu 7 v Kosiciach….o 9.00h :)))) ale bud uz konecne uprimny k vysetrovatelovi vo vztahu k platinovym sitkam:)) a vsetkym podvodom co si spachal za svoj zivot…:))dufame, ze sa neospravedlnis ze nemozes ist na kavu..:))
  Gabko a ked ti mozme odporucit prepust tu amaterku Viktoriu Bujdosovu..:)) cele zle co robi..uplny amaterizmus..:(((

 177. Dnes som ho videl :))) vysiel aj z popradskej bol vonku s niekym telefonoval 😛 potom zaliezol a uz len kukucnoval z poza murika a stale telefonoval 😀

  • Ďakujeme za info,aj mi sme ho videli,telefonoval a rozhadzoval rukami.A sa stále obzeral,ako by niečo,alebo niekoho čakal.
   Hele „debile“,Gábo svojmu osudu neujdeš.Keby Ťa hľadali dvaja,traja ľudia tak nepovieme nič,ale teba hľadajú autobusy ľudí!Ako sa chceš pred nimi schovať?Zamuruj sa na Slnečnicovej.

 178. Ohladom toho zamurovania.pred asi 5-6rokmi si G.K.pozical od jednej firmy v Kosiciach lesenie a nechcel vratit..tvrdil,ze nic mu nedali..:)

  • Ohľadom jeho domu na Slnečnicovej,pri jeho stavbe sa už rozprávajú „legendy“ koľko stavebníkov „ojebal“ a ešte sa tým všade chválil,že ako lacno postavil dom.Čo ja viem tak zo štyroch živnostníkov nevyplatil,potom sa vyhováral,skrýval-akože reklamoval atď.

  • p.Jozef, vieme o tom…išlo o firmu T.bau s.r.o., lešenia, debnenia.. /1písmeno účelne vyhodené/G,Klein potom volal majiteľovi firmy..do BA
   G. Klein ani netuší aké všetky informácie máme k dispozícii :O))

 179. Gabko a blazka by si lepsie mohli davat pozor na majetok.
  Hotel hrabina je cely rozkradnuty a nic stym nerobia vsak naco on je geroj multimiliardár :))) dakto skoncia vsetky „jeho“ majetky

 180. Gabriel K. veď ty chodiš na súdy v Košiciach ako na bežiacom pase..:O) kup si posteľ..odnes na súd posteľ a čakaj stále na súdne pojednávania..:O)) tých paragrafov máš dosť na krku..a budú určite pribúdať.. diskutujúci pozrite doleuvedený link.. https://otvorenesudy.sk/hearings?l=sk&q=Gabriel+klein&utf8=%E2%9C%93
  Vo svojich niektorých firmách uvediem 1 príklad ma Gabko ako konateľa Ing. V. Dohňanského juniora, syna sudcu Najvyššieho súdu.., ktorého syn bol obvinenený v daňovej megakauze..nadmerné odpočty DPH vo výške 75mil.EUR…, už je jasné prečo Gabko likvidoval účtovníctvo napr. firmy CORE FOOD s.r.o /1.garaž na Popradskej 56..viď vyššieuvedená diskusia/….konateľ firmy Ing. Dohňanský junior..ale spoločník utajený na Seycheloch „Strategy Capital“- za touto firmou stojí Gabko z Malej Idy :))) keď si pospájate súvislosti..Chovanec z Prešova a Dohňanský organizovali podvody na DPH a zapojili aj podvodníka Gabka z Malej Idy, ktorý stále tvrdil zamestnancom na poradách, že Jano P. zo Smeru tzv. „strapaty“, ako je uvádzaný v knihe M.Vagoviča, že je jeho kamarat..a pravidelne sa stretávajú ..nikdy sa nepodarilo potvrdiť OČTK prepojenie smeráckych politikov na uvedený megapodvod na východe.., ale možno existujú dôkazy o krytí týchto podvodov.. Keď Dobrovič, námestnik Daňového riaditeľstva BB, ktorý býva blízko Prešova na Šidlovci pozastavil organizovanej skupine vrátky DPH, potom ho brutálne zbili istí ľudia na dvore jeho rodinného domu..Gabko čo ty , Chovanec a Dohňanský?? :O))) Hm? Gabko mimochodom, prečo si JUDr. Eriku Kováčovú zatiahol do podvodov s DPH?? :O)

 181. No,pozrime sa na to,Ty „debil“ Gábo,už som veľa ráz písal vyššie,že „hovädo „si tak to sa už ukázalo v plnej nahote,že daňový podvodník si,to aj „košické vrany kvákajú,že si dlžný kde komu od Žililny po Michalovce a ešte ste s Tvojou „gáďžovkou“ Blaženou boli taký nenažraný,že Vám trebalo aj náš dom aj vnuka-syna ste nám chceli zraziť autom,keď nebude po Vašom (Mraziarne-Prešov,Platinové sitká atď).Vy „hovädská-vydieračská“rodina-prekliata.Policajtov aj Prokurátorov si uplatil,Štátnu správu ste zatiahli do svojich podvodov a ešte sa vyškieraš?Váš čas sa Vám skurvene kráti.

 182. p. Martin, Gabko sa zatiaľ vyškiera..:O) ale nevieme či to je na mieste,:O)) Gabko behal predčasom aj s kufrikom peňazí po Bratislave a stretol sa s istými ľuďmi o ktorých vieme.. mame o tom dôležité info, aj čo riešil..ale to si nechame pre seba zatiaľ Gabko..:O)) ozvali sa ďalšie dôležité zdroje ohľadom teba Gabko..na mieste „Gabka“ nevieme či by sme kľudne spali..:O)) pretože zdroje predložili veľa priamych dôkazov o jeho podvodoch a konaní…, ale zatiaľ nevieme čo s nimi a necháme si pre seba..:O) ale odporúčali by sme Gabkovi v prvom rade vypiť každopádne celú vínnu pivnicu :O)) v jeho dome na Slnečnicovej ulici v Malej Ide.., aby zresetoval svoju „hlavu“ :O))
  viac informácií nebudeme poskytovať cez túto stránku, keďže vieme, že to číta samozvaný „Director- riaditeľ“ na dverách v podvodnom brlohu na Popradskej 56… Gabko z Malej Idy..

 183. „debil“Gábo,ani v Blave Vám „LÓVE“nepomôžu,len si teraz taká „cicka-vemeno“s ktorej rozdávaš,aby Vás s Tvojou „gaďžofkou“Blážou nezavreli.V pondelok-utorok by sa Vám obom(podvodnícka rodina) malo zahmlieť pred očami.Udierame-tlačíme už naplno,tak uvidíme aký ste silný v „nohách“.
  A ešte čo tá Štátna správa,tie Vaše „katastertutky“ menovite Trembeczká-Besterciová-Miškechová,aj za tie Vás riadne „cicajú“ však?Tie urobili také podvody,že normálne by už „sedeli“.Prokurátori s Políciou robia všetko pre to aby ich s toho dostali,aj to ste zapríčinili Vy,svojou nenažranosťou.(tak len plaťte).

 184. p.Martin co by podla Vas mal Gabko z Malej Idy spravit a taktiez“ jeho“ mozno nie „jeho“ partnerka :)) Blazenka ..:))

 185. Pan Roman,to je ťažko nejako definovať,alebo napísať.Nakoľko si tie „svine podvodnícke“dovolili vydierať cez naše toho času päťročné dieťa fyzickou ujmou,tak si myslíme,že už nech nerobia nič.Kým budeme dýchať,aspoň jeden z našej rodiny(a je nás dosť veľa),pôjdeme za tou prekliatou gaďžofvskou podvodníckou rodinou,krok za krokom,ďalej a ďalej.Toto je na dlhé lakte, „hovädá prekliate“.A čo „asi“ urobia ľudia s kauzy „Platinové sitká“,keď dostanú basu 9rokov až 12rokov,a na vine je „debil“Gábo s „gaďžofkou Blážou,lebo boli nenažraný a ojebali ľudí,tak ako len oni vedia ojebať.
  Už len nech čakajú,blíži sa to skurvene rýchlo.

 186. Gabko.. par tyzdnov dozadu bola „tvoja“ partnerka Blazena vo VUB pri Socialnej poistovni.na Festivalovom namesti v KE.. Blazenka bola na ciernom porsche cayenne..sedela tam vo VUB s kamoskou-znamou vo VUB a rozpravala „tvoja“ Blazena..:)) nas zdroj pocul celu debatu..Gabko to je medzi Vami..ale vyrieste si to medzi sebou..tu to nebudeme rozoberat..:)))) ci ste partneri alebo ci vas spajaju len peniaze..postupne vyjdu na lovrch vsetky veci..

 187. Pán Roman,veľký pozor na tie svine podvodnícke,oni môžu a aj budú hrať chudákov,ono potrebujú aby nastal dojem,že jeden z nich je chudák a vo všetkých tých podvodoch a vydieraniach je jeden akože nevinne,oni obaja sú podvodnícke vydieračské svine.(v Košiciach je móda,keď je zle tak sa manželia rozvádzajú,“debil“Gábo s „gaďžofkou“Blážou o tom vedia veľmi dobre,aj ich „biele koníky“ to tak už urobili,aby bol akože zlý len jeden z rodiny) Netreba im na to klamstvo skočiť,dávajte si pozor.

 188. Pred poslednými voľbami sa údajne Gabko z Malej Idy snažil cez „spreneverené peniaze“ obsadzovať personálne iste ministerstvo v Bratislave..:O)) ..oháňal sa vraj peniazmi s kufrikom v BA..:O) take mame info z istých zdrojov..:O) chcel tam vraj doslova isté štruktúry obsadiť od štátneho tajomníka atď…. v rámci istého ministerstva:O))) Gabko, kľud…všetci sa dozvedia pravdu o tebe..:)))

  • Pan Roman,“debil“ Gabike sa po Blave a Košiciach chválil,že si vyskladal jeden celý Daňový úrad v jednom Okresnom meste(jeden post pracovníka ho stál od 150 tisíc € do 200tisíc €) bolo to za Mikulčíka,nie za terajšieho Imreczeho.A takto zarábal na vratkách DPH.

 189. p. Martin čo si myslite??…všetci nam píšu, že Gabko nosí len tmavo-modré rifle a čierny opasok s prackou..pritom vraj podľa „modnej polície z Košíc-veriteľov „mu veľmi pristane „prúžkované oblečenie“ :O)) aj vrch aj nohavice..len Gabko sa boji asi tohto oblečenia, lebo keď „kamoši z väzenia“ ktorých bude vidieť dlhé roky mu budú „Gabkovi“ v spoločnej sprche hádzať mydielko na podlahu- lebo on je ten submisívny typ .. a budú mu hovoriť..:)) „Gabko dvihni mydielko z podlahy“ :O)))) a poriadne sa ohni…

  • V tomto máte čistú pravdu,to pruhované kvadro mu asi pristane lepšie,ako čo nosí ako vy vravíte rifle s opaskom.Hoci ja som ho na vlastné oči videl len raz,asi cca 12 minút,možno 17 minút a nie som „Gaj“,ani neviem čo mal vtedy na sebe,možno vrece od zemiakov,“gadžo“ vyjebaný.
   Len neviem,kde sa tam bude hrať na schovávačku,však on si už zvykol na ten svoj život-sa schovávať,utekať.(už to asi prešlo do jeho DNA).
   „debil“ Gábó,aj „gaďžovka“Blážénká,podľa veľmi dobrých „INFO“ by práve dnešný deň,mal byť „Váš“ prelomový.Pripravujte „peňáze“,lebo dnes,veľká „cicka-vemeno“ budete,a ak nie,skončíte v base.Čo ste si navarili,to si aj ochutnajte.

 190. OBROVSKY POZOR na podvodníka G.Kleina!!!!!!!! a na jeho aktuálne pracovné ponuky :O)cez firmu Chrysso holding s.r.o., kde konateľkou „bielym koníkom“ je Blažena Kleinova, tzv. „manželka“ G.Kleina..a spoločníkom vo firme je Chrysso Ltd..za ktorou je ukrytý podvodník a zlodej Gabko z Malej Idy tak ako aj za inými firmami v daňových rajoch..on si vyberá daňové raje…pán samozvaný „director“ v kancelárii na dverách na Popradskej 56 /podvodný brloh/
  https://www.profesia.sk/praca/chrysso-holding/C211247
  Gabko z Malej Idy už dokonca hľadá aj stavebného inžiniera…:O)))) aktualna pracovná ponuka
  O vyššieuvedených fiktívnych pracovných ponukách podvodníka G.Kleina sme informovali všetky pracovné portaly na Slovensku s uvedením, že ide o fiktívne, podvodné a veľmi rizíkove pracovné pozície bez vyplatenia peňazí ľudom, ktorí nastúpia do tejto podvodnej firmy, ktoré obsadzuje podvodník a zlodej Klein obvinený z viacerých trestných činov…..a budeme naďalej informovať..cez sociálne siete..a všetky relevantné zdroje o podvodoch a fiktívnych pozíciach obsadzovaných podvodníkom Gabrielom Kleinom..
  Pravdepodobne pošleme uvedený link a informácie všetkým poslancom NRSR , všetkým politikom koaličným a opozičným, OČTK, a všetkým správnym orgánom SR…

 191. p.Roman tak ako som Vás pred časom emailom informoval..G.Klein pred pár rokmi predával penzion Chrysso na Zvonárskej ul..za 1,5mil.EUR cca, ale Klein v žiadnom prípade nepripúšťal, aby jeho penzion kúpil majiteľ hotela BONAPARTE v Šebastovciach.
  Klein sa vyjadril, že v žiadnom prípade nepredá „svoj penzion Chrysso“ daňovému podvodníkovi, ktorý vlastní hotel Bonaparte…
  p.Roman majiteľa BONAPARTE máme informovať o týchto skutočnostiach..???? aj ďalších iných vplyvných ľudí z KE čo sa negatívne o nich vyjadroval Klein???

 192. Vážený pán Ján,
  teraz som prečítal v emailovej pošte otázku čo ste mi 18.20 poslali cez stránku podvodnici.info
  P.Jan zatiaľ počkajte s informovaním ohľadom Bonaparte, počkajme do 25.09.2017 či zruší G.Klein v súčasnosti 4 fiktívne pracovné podvodné ponuky..
  Ak nezruší G.Klein uvedené ponuky budú okrem majiteľa Bonaparte informovaní o negatívnych komentoch a vyjadreniach doleuvedené osoby
  – R.Schu..expr…SR a jeho syn Peter…, ktorému údajne pošle len občas sms k meninám..lízing vraj musel platiť za neho…a ženy atď..
  E. Fische… súťaženie v DPH, J.Reze.. obyčajná 0 bez otca, Klátik v Švajčiarsku s priateľkou.., Peli,.. Pucher,… Porubjak Remeta z Prešova s ktorým má spoločne pozemky v Haniske..a ďalší ďalší ľudia..v ramci SR
  P. Jan..počkáme do uvedeného termínu a následne budeme informovať…to záleži od Kleina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *