Podvodník krkpetr@seznam.cz

Pozor na podvodníka krkpetr@seznam.cz
Naslibuje hory doly, ale nic nedodá, píše, že vrátí peníze, ale nikdy je nevrátí. Prodává isolační materiál a stavební stroje na sbazar, bazos atd… Nic nekupujte, jinak nic neuvidíte. Má účet:
000107-90944302XX/XXXX

Koho ještě podvedl, ať napíše.

martas151@centrum.cz

Autor: Martin

Zalinkuj:

12 komentářů u příspěvku “Podvodník krkpetr@seznam.cz

 1. S panem Petrem jsem si již danou věc vyřešil. Komunikace probíhá velice dobře je proaktivní a chce věci řešit. Nahoře můj příspěvek jsem napsal z důvodu nedůvěry a protahování obchodu. Věc se již vyřešila. A již nemám důvod si ani v nejmenším stěžovat. Prosím admina o vymazání horního článku.

 2. Mám stejnou zkušenost, peníze dostal vkladem na účet a zboží nikde , jednání vázne a pořád jen slibuje a slibuje. Tak pozor!

 3. A jeho telefonní číslo

  604 300 302

  Petr Marčík 67445713 Ústí nad Labem – Krásné Březno, U Pivovarské zahrady, PSČ 400 07

  • Zdravím měl bych dotaz ohledně petra marčíka o kterém se tu píše chtěl jsem od něj nakoupit stavební material a chce předem nějaké peníze je tedy podvodník a srát na něj děkuji za odpověd

   • od Marcika nic nekupuj. Je to zlodej a slibotechna, naslibuje cokoliv a vezme prachy a nic nedoda a pak plno vymluv.Me dluzi 50tkc dodnes. a to me natahnul v roce 2010 jiz.S pozdravem Simersky L.

 4. Mám stejnou věc s tímto člověkem. Již jednám s jedním schopným vymahačem, podpis dohody o postoupení dluhu zrealizujeme do konce ledna a pak už to je pro mě vyřešené. Jsem si jistý, že pan „podnikatel“ bude mít brzo jiné starosti než okrádat lidi.

 5. Také mám stejnou zkušenost s tímto člověkem. Bohužel mi zpět vrátil pouze část peněz, kterou jsem mu před půl rokem poslala. Pokud by měl někdo chuť to řešit, klidně se přidám. Celou konverzaci s tímto člověkem mám pečlivě uschovanou a nemám nejmenší problém to zveřejnit… Pokud by někdo plánoval výlet za touto osobou, nechť mu prosím ode mě vyřídí vzkaz pomocí pěstí mezi očima, protože takováhle hyena si nic jinýho nezaslouží!!

 6. Dobrý den.
  Mám tu samou špatnou zkušenost. Část penez sice poslal zpět a uz se jen a jen vymlouva. Nemam cas to resit u policie, ale chce to na neho podat.
  Kazdopadne nic nekupovat!!!

 7. Co kdybychom podali hromadné trestní oznámení?
  Je to hnus to co dela. Lucie, myslis si ze vymahacsha firma ti pomuze? Uvazoval jsem o tom, ale kdyz si prectes jejich podmiinky, tak vlastne jen vyhodis penize. Musis jim zaplatit i kdyz to nezvladnou…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *