Podvodník Vildumetz

Dobrý den, chtěla bych všechny upozornit na pána VILDUMETZE ! Je to podvodník, který prodává auta! Je to pán z Horního Slavkova. Na podhled z venku to jsou krásný auta, ale jinak jsou to šroty. Pán už podvedl spoustu lidí a bohužel i mě! Pán si neustále mění čísla a dělá nové inzerce aby ho podvedení lidé neotravovali. Pán inzeruje na stránce www.bazos.cz
Dávám zde odkaz, kde jsou staré hodnocení a jeho čísla
https://www.bazos.cz/hodnoceni.php kde stačí napsat jeho staré telefonní čísla 7238522xx, 6084292xx, 6085502xx, 7043765xx, 7776533xx, 7280190xx..
Autor: Kateřina

32 komentářů u příspěvku “Podvodník Vildumetz

 1. Dobrý den, chtěla bych se přidat k stížnosti, podvodum prodeje aut, které udajně prošli podle pana Vildumtze STK. Což neni pravdou a dokonce
  Se sam chlubí znamostmi u policie a na STK, kdo všechno tomu napomáhá??? Řekl že na něj nikdo nemůže. Proto všichni požkozený by jsme měli podat hromadnou žalobu. Proč si to nechat líbit.?!

 2. No tak to je super, já si od tohoto zmrda koupil 1.12.2017 vw touran a kdybych si tam sám nejel 20.12.2017,tak bych auto asi doteď neměl na SPZ. Stále se vymlouval, že registr vozidel má výpadky v systému atd. A nejlepší na tom všem je, že když jsem přijel pro auto, tak po mě chtěl, abych mu nechal 109tis i auto, že nemá stk a nemůžu s tím odjet. Po cca 2hodinach jsem odjížděl s autem a jemu se to samozřejmě nelíbilo. Od začátku jsem tvrdil, že mě chtěl tenhle člověk obložit. Teď se jen modlím, aby byl vůz v pořádku i když v servise Vw mi řekli, že podle servisní knížky vše souhlasi(km atd), ale jestli to bylo bouraný, to nevím. Muselo by to být opravdu dobře udělaný, protože na první pohled není nic vidět. Ještě mi dluží sadu letních kol a náhradní klíč k autu. Má čas do 10.1.2018,jinak to dávám na policii, jako nedodržení kupní smlouvy.

 3. Zdravím. Také jsem asi naletěl. Bohužel jsem mu zaplatil předem s tím, že Thalii udělá novou STK a pak mi ji přiveze. Je to již 2 týdny a auto nikde, se stálými sliby a výmluvami. Asi pán stojí o problémy, tak je bude mít.

 4. Asi jsem také naletěl. Bohužel jsem zaplatil předem s tím, že Thalii udělá novou STK a přiveze mi ji. Je to již 2 týdny a auto nikde. Asi chce mít problémy, tak mu je dopřeji až ho to bude mrzet. A za všechny

  • Tak nakonec auto předal po 2 týdnech. Když mi auto prodával, tak tvrdil jak je v pořádku a co vše je uděláno, ale skutečnost? Zaplatil jsem i převod auta, ale věřím tomu, že mi podstrčil i sepsanou plnou moc, abych ji odvezl sebou. Proto auto nebylo při předání přepsáno na mě a peníze slíbil poslat na účet – opět lež a nesplněný slib!!! Opravdu jsem koupil vrak na kterém je vše v háji (upadlý výfuk od motoru, tlumiče, řazení, spojka, motor po nastartování jde na tři válce a klepe s celým autem atd.). Jak s tímto vrakem prošel STK v Sokolově nechápu. Každý si řekne, že jsem vůl a mám si zkontrolovat co kupuji – a má pravdu. Jenže ten … (jak ho oprávněně tituloval pan Marek) neskutečně lže, slibuje jak vše co není v pořádku opraví atd. Letní pneumatiky, které měly být k autu také nemám, protože prý byly úplně sjeté a nechtěl mi je dát. Že prý koupil jiné pěkné z Německa a dodá mi je později. Pospíchal jsem a místo slušného ojetého auta za nemalé peníze mám vrak po STK a zkušenost jaké hyeny člověk může potkat. OPRAVDU VŠECHNY VARUJI PŘED TÍMTO PODVODNÍKEM A NESKUTEČNÝM LHÁŘEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Tomuhle hajzlovi už budou brzy jeho křídla přistřižená. Myslí si, že může lidi okrádat beztrestně, lhát všem jak se mu zlíbí. Omyl pane ŠMEJDE. Na každý prase se vaří voda!!! A ta STK v Jenišově se sveze s vámi. Vesele vám tam dávají STK na totální vraky, které ani neprojdou fyzicky technickou. Máte se na co těšit. A změna čísel vám moc nepomůže. Nikdo si nic od pana ŠMEJDA VILDUMETZE nekupujte.

 6. Vážení přátelé, tito dotyčný si koupili auto pod 20 000,- to zde ale nenapisou, a když ho neprodali o týden později za dvojnasobnou cenu, tak začli kolem sebe kopat a urážet mou osobu. Všem temto jednoduchym lidem doporučuji koupi nového vozu a nebo kolo v GLOBUSU rád pomůžu s výběrem a STK. S pozdravem VILDA

  • Pan lhář Vildumetz opět lže. Bohužel jsem od tohoto lháře koupil Renault Thalia za 22500,-Kč. Dodnes nepochopím jak jsem to mohl udělat, protože auto pro které jsem s penězi přijel, nebylo schopné ani zkušební jízdy, protože výfuk byl odpadlý od motoru a ležel na zemi. Nicméně pan lhář Vildumetz vykládal jak je auto v dobrém stavu a že musí projít STK, takže výfuk určitě opraví + opraví nefunkční ruční brzdu. Auto mi přivezl po 3 týdnech a převzal ho od něj můj kamarád, protože jsem byl v zahraničí. Jak auto prošlo STK je záhada, protože výfuk opět ležel na zemi a ruční brzda stále nefungovala. Dodnes mi dluží sadu letních pneumatik, které s autem nedovezl a navíc 800,-Kč za přepis, které jsem mu zaplatil předem, ale přepis neudělal. Ale, že by neoprávněně inkasované peníze vrátil – to od tohoto podvodníka nemůžete čekat. Lituji každého slušného člověka, který s ním bude mít co do činění a jemu přeji potkat pár takových sviní jako je on sám. Jak ho tituloval pan Marek výše je zcela oprávněné a jak praví přísloví: Kdo s čím zachází, s tím také schází. Tento podvodník a lhář je na této straně zcela oprávněně !!!!!!!!!

 7. tak dnes jsme chtěli od tohoto pána koupit auto, při příjezdu auto vyadalo nádherně, jak kdyby vyjelo z továrny. Pán nám ho nastartoval, když jsem se chtěl projet tak jako že to nemá pojistku atd, že by to nebylo dobré, auto vypadalo dobře, nikde rez motor šlapal. Pán hned že za nás vše zařídí, udělá technickou v jenišově, a do 14 dnů budeme mít auto přistavené tam. Peníze chtěl hned samozřejmě,. No bylo mi to divné, nebýt těchto stránek tak sem i auto koupil, ale po přečtení jsem hned vycouval. Pán že přicházíme o skvělé auto, do kterého nemusíme pár let nic cpát, když jsem si chtěl auto hned vzít, že si přepisy a technickou udělám sám, tak to nechtěl, takže klasika, auto by někde stálo, a stal se z něj vrak pomalu, než by ho předal, tak to nashle. díky za recenze, asi nám to zachránilo plno nervů a času,

 8. Ja nejsem dotycnej o kterým si tady pisete, ale je to k popukani. Dávejte pozor aby jste za chvili nenosil brýle z toho nepretrziteho koukani do počítače. 🙂 nic ve zlem, myslím to dobře 😎

 9. Obdobná velmi špatná zkušenost – po více než měsíci auto stále nemám. Slíbeno mi bylo více než deset termínů předání, tři se opravdu (ale neúspěšně uskutečnily). Nejprve se se mnou pan Vildumetz domluvil na pátek v 10:00 u STK Jenišov, kde mi sdělil, že značky budou ve 12:00 – předání jsme posunuli na neděli, to pouze volal, že to v pátek nestihl vyřídit. Od smlouvy jsem odstoupil, v pondělí mně znovu kontaktoval, že je auto připravené na značkách – dal jsem mu poslední šanci, v pondělí nešlo auto nastartovat a značky nikde, že si je mám vyzvednout na MÚ v Ostrově druhý den. To jsem odmítl a trval na odstoupení, dnes jsem zjistil, že předmětné auto tam ani nikdo nepřihlašoval.
  Aktuálně tedy nemám ani auto, ani peníze – termín pro jejich vrácení je do pátku, v pondělí 28.05.2018 jdu podniknout všechny kroky na ochranu svých práv (žaloba, trestní oznámení, apod.)

  • Zdravím vás a hned se zeptám. Vy jste tomu hajzlovi dal peníze předem? Sakra to byla chyba. Ode mě to požadoval taky, ale neuspěl. To nic nemění na faktu, že jsem z něho měsíc tahal Technický průkaz a SPZ. Nepotkal jsem většího lháře a šizuňka. Takovýhle lidi by se měli zavírat hned, jak opustěj lůno. Přeji vám, ať to dopadne a vše z něj dostanete zpátky. Mě dluží kola a druhý klíč, ale vyřešil jsem to jinak. Já toho krypla už nechci potkat, protože by to nedopadlo moc dobře.

 10. Dobrý den. Budu na pana podvodníka podávat trestní oznámení. Pokud se chce někdo přidat napište pod příspěvek email nebo číslo a domluvíme se.

 11. Já už jsem ho podal, zároveň jsem ho dal na žalobu, protože jsem si auto nepřevzal a peníze mi pan Vildumetz nevrátil. Zároveň celou dobu mlžil a uváděl nepravdivé údaje. Navíc nemá aktivní ŽL a přesto stále vesele podniká, takže se chystám na další kroky.

 12. Dobrý den, koupil jsem od p.Vildumetze Skodu Fabii a jsem zatim maximálně spokojený ale při pročitání těchto stranek se začínám klepat aby vše zůstalo v pořádku. Já osobně při koupi trval na tom být přítomen u provádění STK abych věděl co kupuji a nebo nekupuji s čim tedy pan Vildumetz souhlasil a vše proběhlo dle domluvy. Pan kontrolor na stk mi dokonce trpělivě vysvětlil můj dotaz ohledně toho když na fabii zkoušel brzdy na té měřící stanici a pak ještě seřídil jedno světlo abych prý neoslňoval. No až sem bylo vše v pořádku. Trochu zklamání přišlo když mi pan Vildumetz se zpožděním 3 dnů konečně předal hotové doklady a značky. Teď budu doufat že naše nové auto bude funfovat jak má.

  • Dobrý den,
   já jsem na tom stejně už rok mi vrací peníze, ale zatím bohužel neúspěšně.
   Je to samá výmluva a nic jiného.

 13. Vlastně ještě jedno zklamání, měl jsem slíbené zimní pneu. Ty sice pan prodávajicí dodal ale za moc nestály takže na zimu pořídím nové a mám na pár sezón klid.

 14. Dobry den,chtela bych se s vami domluvit na spolecnem podani ohledne trestniho oznameni.
  Koupila jsem s tatou od tohoto pana auto a je to vrak uz jsme do toho dali za opravy pres 15 000,-
  Kdyz nas bude vic tak to vyhrajeme!

  Kdo by sel do toho se mnou tak tady je muj e-mail: misisek752vz@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.