Podvodník Vitaservnet

Dobrý den, asi jsme též obětí podvodu. Ale pan si říkal/rika Michal Dvořák. Vyžádal si anuitní pojištění ve výši 7 574kc a tvrdil, že peníze jsou odeslany, na účet samozřejmě nic nedorazilo. Na naše další dotazy neodpovida. Zajímavé je že ze stejný firmy bylo už několik podvodů.
Autor: Michal

Zalinkuj:

15 komentářů u příspěvku “Podvodník Vitaservnet

   • Nám nejdříve tvrdil že peníze byli odeslání, po dvou dnech jsem mu napsal že peníze stále nikde a že jdu na policii. Potom se mi ozval že se omlouvá že toho měl moc že zavolá na personální. Pak se ozval že musím doložít pracovní smlouvu. Z toho zase nic nebylo. Pak se ozval že mám odstoupit od smlouvy.

 1. Zdravím, stal jsem se také obětí podvodu. Můžete prosím do komentáře někdo popsat toho muže? Věk, výška, váha, barva vlasů, velikost vlasů apod.? Zdali se jedná o toho stejného pachatele?

 2. Dobrý den,i já se podělím o špatnou zkušenost se společností Vitaservnet..konkrétně pan Jandera.Vyžádal si jistinu ve výši 8356 Kč.Peníze měli být odeslány druhý den,celý den nebral telefon a když jsem mu pohrozila PČR vyzval mne ke zaslaní pracovní smlouvy a poté opět žádná komunikace.Poté emailem odepsal ať odstoupím od smlouvy.Dnes tj.8.3.2018 jdu vše nahlásit na PČR.Ať už s těmi zmetky někdo něco dělá.

  • Dobrý den,
   dopadl jsem stejně, jako vy.
   Jsem z Ostravy a už mi píšou a kontaktují i lidé z okolí i z ČR.
   Odkud prosím jste ? ..pokud máte sílu napište, nebo se ozvěte.
   Pokud jste poslala odstoupení v zákonné lhůtě, je to v pořádku, ale oni to nepřevezmou a vrátí se vám to po 2 – 3 týdnech zpět.
   Můj tel. 739 189 982

 3. Dobrý den mám stejný problém ale o to horší že sem na MD s malým synem a z výplaty mi nezbylo nic,sem zoufalá protože nemám peníze na jídlo pro syna a nevím co dál prosím poradte jestli Vám ty peníze vrátily nebo ne!VENOUSEK1964@email.cz ten týpek se jmenuje PAVEL DAVID-TELEFON JE-608205393.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *