Podvodník Vitaservnet

Dobrý den, asi jsme též obětí podvodu. Ale pan si říkal/rika Michal Dvořák. Vyžádal si anuitní pojištění ve výši 7 574kc a tvrdil, že peníze jsou odeslany, na účet samozřejmě nic nedorazilo. Na naše další dotazy neodpovida. Zajímavé je že ze stejný firmy bylo už několik podvodů.
Autor: Michal

24 komentářů u příspěvku “Podvodník Vitaservnet

   • Nám nejdříve tvrdil že peníze byli odeslání, po dvou dnech jsem mu napsal že peníze stále nikde a že jdu na policii. Potom se mi ozval že se omlouvá že toho měl moc že zavolá na personální. Pak se ozval že musím doložít pracovní smlouvu. Z toho zase nic nebylo. Pak se ozval že mám odstoupit od smlouvy.

 1. Zdravím, stal jsem se také obětí podvodu. Můžete prosím do komentáře někdo popsat toho muže? Věk, výška, váha, barva vlasů, velikost vlasů apod.? Zdali se jedná o toho stejného pachatele?

 2. Dobrý den,i já se podělím o špatnou zkušenost se společností Vitaservnet..konkrétně pan Jandera.Vyžádal si jistinu ve výši 8356 Kč.Peníze měli být odeslány druhý den,celý den nebral telefon a když jsem mu pohrozila PČR vyzval mne ke zaslaní pracovní smlouvy a poté opět žádná komunikace.Poté emailem odepsal ať odstoupím od smlouvy.Dnes tj.8.3.2018 jdu vše nahlásit na PČR.Ať už s těmi zmetky někdo něco dělá.

  • Dobrý den,
   dopadl jsem stejně, jako vy.
   Jsem z Ostravy a už mi píšou a kontaktují i lidé z okolí i z ČR.
   Odkud prosím jste ? ..pokud máte sílu napište, nebo se ozvěte.
   Pokud jste poslala odstoupení v zákonné lhůtě, je to v pořádku, ale oni to nepřevezmou a vrátí se vám to po 2 – 3 týdnech zpět.
   Můj tel. 739 189 982

 3. Dobrý den mám stejný problém ale o to horší že sem na MD s malým synem a z výplaty mi nezbylo nic,sem zoufalá protože nemám peníze na jídlo pro syna a nevím co dál prosím poradte jestli Vám ty peníze vrátily nebo ne!VENOUSEK1964@email.cz ten týpek se jmenuje PAVEL DAVID-TELEFON JE-608205393.

    • Dobry den…dnes jsem se s nim schvalne sesel i kdyz jsem jiz vedel ze je to podvod. Dostal jsem nahlednout do smlouvy a vse se tvari ok, ale hacek je v tom ze jim date 2x splatku dopredu jako zaruku placeni ( to je jiz prvni hloupost) no a praktika je dale takova ze vam pak nic neda protoze 100% najdou neco spatne co jste jim zamlcel a tim padem neplni….no a vy se budete aspon snazit dostat svou zalohu zpet. Odatoupeni od smlouvy…tim se take celou dobu ohanel. No a na informaci ze je vsude na netu oznacovan za podvodnika odpodel pouze to ze jsou pomluvy klientu ktery zamlceli skutecnosti a pujcka jim byla zamitnuta. Radim vyhnout se obloukem

     • Dekuji za info takhle nejak jsem si predstavoval ze to dopadne. Pamatujete si instituci nebo veritele ktery byl psan ve smlouve?

 4. Dobrý den… již je to 14 dní co jsem se panem Davidem také setkala po komunikaci na emailu. Po podepsání smlouvy jsem mu dala 14580 za dvě splátky předem (“vrátná kauce”). Podle jeho slov měli být mé peníze na účtě do 24hodin. Bohužel se tak nestalo a já se dočetla i těchto komentářů, které mě vyděsili. Žádala jsem ho o vysvětlení situace a bylo mi řečeno, že jsem mela v minulosti dluhy (které jsem opravdu měla) a je potřeba mu doložit dodatečně pracovní smlouvu a výpis z účtu. Vše jsem poslala jeho email a opravdu do druhého dne jsem obdržela částku 500000 na účet s podmínkami co jsem podepsala. Mohu s klidným srdcem říci že pan Pavel David mi pomohl. Alena

 5. To jsou pouze lži skusenosti mluví jinak nehledě na to že Ti lháři jsou tu mezi námi a snaží si sem napsat něco kladně je pravda to není paní Aleno nebo kdo vlastně jste .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.