Podvodný eshop

Dobrý den,
stejní podvodníci, kteří mě loni podvedli o 13 720 Kč (nedodáním předem zaplaceného zboží) na www.anovse.cz a později používali podvodný eshop www.hodnedobry.cz, jsou znovu na internetu aktivní. Znovu páchají stejnou podvodnou činnost, nyní na https://anojiste.eu/
Nabízejí stejné zboží za téměř stejné ceny.
Chtěl bych tímto varovat občany, aby od nich nic nekupovali.
Autor: Milan

23 komentářů u příspěvku “Podvodný eshop

 1. Dobrý den,

  jmenuji se Aleš Javůrek z Obvodního ředitelství policie České Republiky

  A informuji Vás tímto, že na podmět, jež jsme obdrželi, již byly zahájeny patřičné kroky na zde uvedené nepravdivé informace panem Milanem a to ohledně firmy Ano Jistě, jenž je prověřena a působí na trhu více jak rok.

  Aleš Javůrek

  Obvodního ředitelství policie České Republiky

  • Dobrý den,
   úplně v pořádku tato firma určitě nebude.Nabízejí zboží s cenou
   v korunách a pak chtějí platit Bitcony.A pokud toto odmítnete,
   tak začnou vyhrožovat žalobou a exekucí a posílají výhružné
   e-maily. Takto se nechová seriózní firma!

  • Pane Javůrek,
   ze kterého Obvodního ředitelství policie České Republiky
   jste? Že by z oddělení firmy AnoJistě?
   Pokud by jste byl skutečně od policie,tak by jste musel zjistit,
   že AnoJistě nejedná v souladu se zákony České republiky.
   Stačí se podívat na jejich stránky.

   S pozdravem Pavel

  • Ano, souhlasím, je zjištěno, že žádný pan Javůrek z OŘP ČR není. Je to jejich odpověď, aby se lidi chytili na další okrádání!!!
   Ani já platbu neprovedla a již před měsícem jsem měla přijít o účet, o barák, exekutor mi měl všechno vystěhovat atd.
   Takže lidi, opravdu se nebojte, jsou to jen podvodníci, který umí velice dobře psychické vydírání, ale když se nedáte, tak dají pokoj.
   A jak píše pan Pavel, tihle podvodníci nejednají v souladu se zákony ČR.

  • Dobrý den na Ano jistě EU jsem nakoupila za 5087 Kč.Bohuzel od 15.5.2018se na rychlo nemůžu přihlásit.Internotova adresa nenalezeny.Bohuzel i na email který jsem používala ke komunikaci nejde tet napsat zprávu jelikož je email nedoručitelný.Bohuzel si myslím ,že pan Milan má pravdu.Hana

 2. Dobrý den,
  chtěla bych vědět, zda někdo podal trestní oznámení na internetový obchod Hodně dobrý.cz. Patřím mezi podvedené a ráda se připojím.
  Lenka

  • Dobrý den paní Lenko,

   asi Vás nepotěším, ale peníze zpět už nedostanete. Můžete se zeptat na POLICII ČR, kde Vám vše vysvětlí, ale bohužel to není případ pro ně.
   Je mi líto, že náš stát podporuje takové podvodníky, ale bohužel my obyčejní lidé s tím nic neuděláme.
   Ale pokud by jste našla nějaké řešení, velice ráda se k Vám a ostatním připojím.
   Hezký den Aneta.

 3. Dobrý den,

  prosím Vás lidi, dávejte si pozor na internetový obchod anojiste.eu. Je ověřěno, že jsou to podvodníci, vylákají z lidí peníze, zboží nedodají, nelze je nalézt, jelikož platba přes jakékoliv coiny je nedohledatelná, na což oni spoléhají. Umí velice dobře vyhrožovat soudními exekucemi, zablokováním účtu v bance, ale nic z toho nemohou udělat.
  PROSÍM, OPRAVDU POZORNĚ A BEZPEČNĚ OBJEDNÁVEJTE, HLAVNĚ NE PŘES COINY. SLUŠNÁ SPOLEČNOST ČI OBCHOD POSÍLÁ NA DOBÍRKU!!!!

 4. Dobry den,
  Chtel bych vás informovat a těchto podvodníkách. Jakmila uvidime nebo najdete nebo vám přijde nabídka do mailu kde nabízí zboží za směšný ceny a musí se platit bitcoinama a jinýma coinama, tak neobjednávejte žádné zboží, jsou to podvodníci. Bohužel i já naletěl. Zaplatíte, ale nic vám nepřijde!!!

 5. Zdravím, další okradení jsme! Anojiste.eu je jen podvod! Na policii to nahlásit můžete všichni, peníze sice neuvidíme nikdo, ale nezůstane to bez potrestání. Radila jsem se o tom s právníkem. A je velice reálné že se zanedlouho objevi jejich nový shop. Anojiste je uz nedostupny ! Jsou svině ty lidi.

 6. Dobrý den,

  samozřejmě že si okamžitě založí nové stránky, ale bude to stejné zboží a stejná platba coinama.
  Takže opravdu lidi buďte obezřetní a od těchto zlodějských podvodníků nic nekupujte.
  Souhlasím s paní Petrou, jsou to opravdové svině zlodějské a bohužel náš stát je ještě podporuje, takže se nezastaví před ničím.

 7. Ano jistě vás obereme…..
  Teď jsem se vrátil z policie České republiky v Hodoníně, kde jsem byl podat udání na tuto pochybnou firmu, která mi začala vyhrožovat exekucí a různými sankcemi, že jsem nezaplatil Bitkoiny za jimi nabízené zboží. Bohužel mi řekli, že mám počkat a ukládat si jejich výhružné maily a až bude více podvedených, tak to bude vypadat hned jinak. Já jsem nic nezaplatil, protože tuto internetovou měnu nemám, ale kdyby mi udali fakturu v korunách, asi bych taky naletěl i když já jsem vlastně nic kupovat nechtěl. Podezřelé mi měli být i hrubky, které jejich interní sdělení na mou adresu bylo. Ale už stránky stáhli. Takže všichni ostatní máte pravdu, jsou to podvodníci

   • Tak nakonec udělali anojiste.eu neplatiče ze mě a to jen proto, že jsem byl včas varovnaný a nezaplatil jim zboží, kde jsem navíc okamžitě, kdy přišlo na platbu v Bitkoinech objednávku zrušil,tak jak je zákonem dané. Je až s podivem, co si tito lidé dovoluji. Fakt nikomu neprověřenému nevěřte. Zdenek

 8. Zdravím všechny okradené firmou ANOJISTĚ.EU
  Po úspěšné zkušenosti mého známého, navrhuji obrátit se na ČOI a podat hromadné trestné oznámení. Čím víc nás bude, tím je naděje na dohledání těchto zlodějů. ČOI vše zařídí s naší spoluprací. Šimon.

  • Mně sice neokradli, protože jsem jim nezaplatil z důvodu podezření na levárnu ale tady mně uvedli jako neplatiče se zveřejněním mých osobních údajů, což je trestné, takže vás klidně podpořím…… Zdenek

 9. Dobrý den,
  chtěla bych vědět, zda někdo podal trestní oznámení na internetový obchod anojiste.eu. Patřím mezi podvedené a ráda se připojím.
  Marta

 10. Tak koukám,že to tu chodí jak na UK.Kdo tu napíše,že f.anojiste.eu jsou hajzlové,kteří dluží peníze,obratem se tu ukáže jako podvodník a neplatič.Ale vy bando,když policie na vás sere,už se vaří voda a hádejte na koho?Už jste v hledáčku a bude konec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.