POZOR NA PODVODNÍKA AUTOSERVIS MARTIN MENCL KLABAVA

Dobrý den, všechny varuji na lháře, podvodníka, agresora, zapírače.
Autoservis Martin Mencl je podvodnícká firma, která vás oškube o spoustu peněz. Jednání je katastrofální, nezvedá telefon, nekomunikuje. Ičo společnosti je: 775 557 1xx.
Autor: Rebroš

17 komentářů u příspěvku “POZOR NA PODVODNÍKA AUTOSERVIS MARTIN MENCL KLABAVA

 1. Dobrý den, ja osobně taky varuji všechny před mechanikem Menclem z Klabavy, aby sem nedávaly žádné auto. Závadu neopravý, spíš z vašeho auta vymontuje novější součástku a vloží starší součástku. Je to podvodník a zloděj pozor na něho rád slibuje a lže.

 2. Já jsem byl s panem Menclem velice spokojen. Malou závadu mi opravil i zdarma. Paní „Macková“ naučte se pravopis a nešpiňte lidi. Karel Dvořáček

 3. Hledám, kde panu Menclovi veřejně poděkovat a čtu tohle…!!! Takže podle mně: velice ochotný pán, děkuji za pomoc a přístup zejména při neděli. Čechurová Jaroslava

 4. Souhlasím s pí. Čechurovou. Profesionální přístup,velice ochotný a hlavně skvěle odvedená práce za velice příznivou cenu. Šoule

 5. Nechápu ty ignory kteří chtějí špinit jméno druhých!!!!!!!!!!
  Za pana Mencla prst nahoru super chlap a mechanik.

 6. Vážení…..asi nemáte tušení s kým máte tu čest. Pan Mencl není jen podvodník a lhář, je i násilník. Zeptejte se několika zaměstnavatelů, které vystřídal po propuštění z nápravného zařízení. Nevím jaký je mechanik, ale jako člověk je totální spodina. Prst nahoru ano. Ale prostředníček!!!!

 7. Jak to tak vypadá už v téhle diskusi nevíte jak pana Mencla zdiskreditovat, je to velmi ubohé a pan Brož Václav je neuvěřitelně prolhaný idiot. Bohužel pro Vás pane Broži jste se vaším tupým příspěvkem jen znemožnil a utvrdil mne v tom jak lžete a že pana Mencla vůbec neznáte a ani ho nikdy neviděl. Jste pouze ubohá lůza.

 8. Bohužel, pane Brožíku!!! Pana Mencla , jestli se tento člověk tak může nazvat, bohužel znám osobně. Jsem jeden z těch, kterého podvodem „pumpnul“ o pár tisícovek. Nic z toho co jsem napsal není lež a vše lze doložit. Znám lidi kde pan Mencl pracoval a nikdo o něm nemluvil v dobrém. Jestliže chcete někoho nazývat lůzou, tak se také zkuste napřed někde poptat. Urazit a odsoudit druhého umí každej vůl. To já nikdy neudělám.

 9. Pane Broži bohužel vůl jste, pana Mencla znám osobně už několik let a rozhodně mě o nic nepřipravil vždy jen pomohl. A myslím že budete mít možnost své tvrzení které jste mimochodem psal ve svém předchozím příspěvku doložit. Urážíte nechutným způsobem a to se ne vždy vyplácí.Jste jen ubohá lůza nic víc!!!!!!

 10. Pane jo…. Vidím pane Brožík, že jste zřejmě nalazen na stejnou strunu jako pan Mencl. (a myslím si že i pan Mencl přímo jste) Rád Vás budu pane „Brožík“ konfrontovat a své tvrzení podložím. Nic co jsem napsal nebyla lež. No a jestli pana Mencla znáte několik let, tak jistě znáte i jeho pestrou minulost. Nechci zveřejňovat konkrétní případy, né proto že by to nebyla pravda, ale je mi to samotnému trapné. Jen chci říct všem potencionálním zákazníkům… DEJTE SI NA PANA MENCLA BACHA!!!!!!! Pane Brožík, mne může urazit jen inteligentní člověk a né ten kdo se sprostě vyjadřuje k mé osobě. S pozdravem Brož.

 11. Tak na to jsem opravdu zvědav Broži a myslím že nejsem sám. Nejspíš sám znáte minulost pana Mencla nejlíp ne,vaše tvrzení o nápravném zařízení (určitě také víte o jaké zařízení se jedná)což jste zde zmínil a dalších výplodů vaší tupé fantazie. Myslím že je to spíše naopak co,podle sebe soudím tebe.A opravdu pan Mencl nejsem,mluvím pouze za sebe což o vás se říci nedá a zřejmě již nevíte jak se nazvat jestli REBROŠ,MACKOVÁ,PECH či BROŽ že pane J.H. Ale jelikož jsem pana Mencla o této šarádě informoval a podnikly se určité úkony tak zajisté budete svá tvrzení moci doložit což jak jste řekl není problém.Vzhledem k vaší inteligenci mohu pouze podotknout že nic není až natolik anonimní aby se nenechalo zjistit kdo,jak,a proč.A pan Mencl si sem své zřejmě také napíše i když je zastáncem že špatná reklama nebo spíše vymyšlená je také reklama.Zřejmě úvaha člověka inteligentního. Krásný den Brožík

 12. Ja osobně taky toho potetovaného Mencla nedoporučuji. Až dnes mi dochází jaký to je podvodník. Jinak všechny v dobrém varuji aby k němu nadavyli auto. Ten vás otrhá o vše. Jsem člověk který bydlí kousek od Klábavy, a mohu říci že pověst Mencl rozhodně pozitivní nemá .

 13. Velice úsměvné je až k popukání kam až dokáže lidská hloupost zajít. J.H. už by jste se na to měl vážně vykašlat a to hodně rychle. Myslím že shánět pohunky nebo se stále přejmenovávat svědčí o Vašem IQ. A jestli mohu podotknout pokuste se udělat něco s tou češtinou, pokud ovšem Vaše mentální dispozice je schopna s tím pracovat. Nic méně váš další komentář vedený proti panu Menclovi je opět v osobní rovině a následky si ponesete pouze sám nikoli Vaši pohunci.
  Krásný večer pane.

 14. Lépe bych to neřekl pohunci je dosti výstižné.Tato diskuse vážně nemá obdoby a J.H. je tak neuvěřitelně tupým lúzrem až s toho jde hlava kolem. A nedá si říct a nedá. Ano tento člověk je lidská spodina!!!!!!!!nic víc.

 15. Hele ty kreténe co tu haníš jméno druhých už si pěkně proflaklej. Kousek od Klabavy jo přímo z Rokycan seš a pokud chceš dělat nakou pakarnu druhymu tak i ty ji můžeš mít až tě to bude mrzet. A že bys byl v práci nak oblíben se fakt říct nedá vychcánku a víme to tam všichni tak se uklidni ty cikáne smrdutý.

 16. Pokazil sa mi Sprinter. Odisla automatická prevodovka.Napriek tomu ze som si zohnal sam prevodovku,bol tento pán ochotný a nemal problem ju vymenit. Je to odbornik a čestný chlap, co sa v cechach musi hladat ako ihla v kope sena.
  Ked nahodou niekto ma inu minulost, tak preto sa to aj tak vola ….minulost.
  Pri poruche som volal asi do 30 servisoch. Kazdy mal vyhovorku.
  Jedine p.Mencl bol ochotný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.