Radek Jeřábek – autodopravce-zloděj a lhář

Není tomu dlouho, co jsem hledal novou práci a protože jsem zaměstnaný byl, byl jsem obezřetný, pan Radek Jeřábek, podnikající v autodopravě, konkrétně pro firmu PPL v Brně hledal nového řidiče na rozvoz, sliboval smlouvu na DPČ hned 1. den nástupu a od následujícího měsíce sml. na HPP, ujištoval jsem se, zda mi uhradí odpracované dny i kdybych odešel, sdělil že ano. Když jsem po třech odpracovaných dnech pořád žádnou smlouvu nedostal, rozhodl jsem se dál v tomto pochybném procesu skončit. Psal jsem mu, dlooouho nereagoval, až cca na třetí výzvu napsal, číslo účtu měl, neposlal ani korunu, když mi napsal, co bych si představoval za 3 dny práce a já mu napsal že min 100 kč na hodinu, protože za mě neodváděl žádné daně, soc. ani zdr. pojištění, vysmál se mi a napsal, že mi pošle max 1000,- kč. Neposlal doposud nic, když jsem nedávno reagoval s tím, že jestli takto si představuje podnikání, okrádat lidi, tak měl ještě posměšné narážky na mou osobu. Celou věc jsem předal Oblastnímu inspektorátu práce pro Jihomoravský kraj, který už to řeší a věřím, že ho čeká slušná pokuta za hrubé porušování zákoníku práce. Zvažuji i právní kroky.
Dokonce i přímo PPL, kterému jsem celou věc napsal, detailně popsal od toho dává ruce pryč s vyjádřením: to si vyřešte s dopravce, to není náš problém. Tady vidíte, co je to za firmu. Takže ještě jednou pozor na:
NÁZEV: Radek Jeřábek
IČO: 051636xx
FORMA: Fyz. osoba podnikající
DIČ: CZ85101451xx, Detail DIČ plátce DPH
DPH: Je plátce DPH
ADRESA: Hvězdlice

Je to zloděj, lhář. Naslibuje hory doly a když si dovolíte odejít, nezaplatí vám ani to, co jste prokazatelně odpracovali. A takový šmejdi tady legálně „podnikají“, já říkám zlodějničí! Tento člověk patří za mříže, ne aby zaměstnával lidi!
Autor: Okradený člověk

Zalinkuj:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *