Radim Pilař 78 ročník Praha8 i 9 jablonecká

Vážení poškození , s velkou prosbou , a varováním pro všechny další, vás chci informovat o osobě Radim Pilař , žijící společně s osobou Eva Beránková , kteří v lokalitě PRAHA8 konají po několik let trestné činy , krádeží , zpronevěr a machinací s cizími majetky.
Radim Pilař dle mých informací okradl svou bývalou držku o veškerý majetek i peníze a nakonec jí při vyhrožování fyzicky mlátil pěstmi , kopanci , až došlo ke zlomeninám.(a dnes prý i brání ve styku s dětmi)Grázl.

Radim Pilař , který je odsouzený za trestný čin podvodu , který spáchal při zaměstnání u společnosti Vltavín , nadále páchá podobné trestné činy , tahá z lidí peníze za sliby vysokých úroků , manipuluje s penězi cizích lidí , které okrádá,VYHROŽUJE JIM svým otcem Radimem Pilařem starším bývalým policistou , který je taky levý jako jeho syn,a kryje vše.

Radim Pilař , také vytuneloval dle aktuálních informací firmu A.Z CARS ve které fungoval na dobré slovo , vykradl kasu i auta 6mil. Kč a bankovní účty přes 4,5mil Kč. K zaměstnancům se choval jako dobytek.

Radim Pilař , dále vytuneloval společně s osobou Pavel Soldát firmu A.Z Servis Soldát , kde odcizili všechna auta i peníze i vybavení , a toto vše vyvedli na firmu AZ AUTO SOLDÁT, kde jako podnikají se servisem aut za ukradené peníze nás všech , kteří jsme Radimovi věřili a podvedl nás.

RADIM PILAŘ , trv. Prosek , Jablonecká , jinak pohybující se Praha 8 , a existující pouze pod plnou mocí schovaný u Pavel Soldát ve firmě AZ AUTO SOLDÁT , se záměrně schovává , a nemůže podnikat na své jméno , jelikož jako podvodník byl odsouzen pro podvod , má mnoho exekucí na své jméno , a k dnešnímu dni dluží přes 18,5 miliónu Kč.

Dávejte si na osobu RADIM PILAŘ 78 PRAHA8 – 9 z az auto soldát veliký pozor. Je to podvodník a násilník , který na lidi při prvním dojmu působí velice slušně , a férově , vyláká na vás peníze , a pak po nějaké době vám vyhrožuje , začne i vydírání , a v mnohých případech , které aktuálně řeší policie , dochází i k fyzickému napadení.

RADIM PILAŘ 78 JE AKTUÁLNĚ STÍHÁN POLICIÍ PRO TRESTNÝ ČIN UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ S NÁSLEDKY , a PRO KRÁDEŽ ,

V DALŠÍCH PŘÍPADECH CO VYŠETŘUJE POLICIE JSOU I PODVODY ZPRONEVĚRY NAPADENÍ A DALŠÍ CO RADIM PILAŘ KONAL A KONÁ.

Pokud jste také poškození prosím zaslání kontaktu na vás a v jaké věci se událo. Ráda vás spojím na lidi co již v naší skupině dávají dohromady podklady proti Radimovi Pilařovi , který je okradl a vydíral je. Není nás málo. Napište nám , chceme své peníze zpátky a potrestání tohoto amorálního člověka. lenkasisakova@seznam.cz
Autor: Lenka Šišaková

10 komentářů u příspěvku “Radim Pilař 78 ročník Praha8 i 9 jablonecká

 1. Radim Pilař,znám toho člověka moc dobře ,praktiky toho prolhaného šmejda mám prokouknutého. Dluží kde se dá, na servise v Libni si hraje na pana ředitele a při tom je úplné hovno – podvodník. Měl jsem tam auto na servise a řval po mně jako manijak,když jsem reklamoval jejich nekvalitní práci a podvod na neopraveném mém vozidle. Vyhrožoval mi tatínkem Radimem Pilařem JUDr. STB, že jsou propojeni jako rodina Radimů Pilařů na policii , kde prý jeho otec dělá a, že mně nechá šetřit na BIS. Radim Pilař 1978x je debil co nemůže ani podnikat, co se schovává za bílého koně Pavla Soldáta , co by jako majitel servisu maká na dílně v montérkách a hovado podvodnické Radim Pilař řídí podvody servisu , kdy si az servis soldát a nyní az auto soldát.

  Dejte si na Radima Pilaře 1978x veliký pozor. Rád vám dám na sebe kontakt , a připojím se k vaší skupině. Petr

 2. Jo Radima Pilaře znám , je to nemocný psychopatický despotický metrosexuální blázen , co okrádá lidi na autoservise s Pavlem Soldátem.
  Pamatuji si , jak před léty vlastnímu otci Radimovi Pilařovi JUDr. STB , rozbil auto zaparkované na firmě. No debil. A to víte , že své matce nadává do píčí a kurev.
  Co jsem se dozvěděl , tak okradl svou družku se kterou má děti o úplně všechno , o peníze o firmy , a teď prý likviduje i své vlastní děti.
  Pamatuji si den, kdy mi velice blízký rodinný zdroj sdělil , jak Radim Pilař na střední škole ukradl svým spolužákům peníze na které se všichni složili.

  To co tu na webu kdosi píše , že je Radim Pilař odsouzený na podvod , to mohu potvrdit. Je to malý hajzlík , co ve velkém okrádá.

  Doufám , že se už stahují mračna nad takovým hovadem.

  David

  • Vážení poškození , či zákazníci , či podvedení ,
   bližší informace o podvodníkovi Radimovi Pilařovi Pavlovi Soldátovi a Evě Beránkové jsou také k nahlédnutí na www:

   http://azauto-soldat.com/

   asi to není jen tak nějaký blábol,docela hustá skupinka podvodníků z azautosoldát Pilařovci Soldátovci Beránkovci.
   To by do nich při prvním dojmu nikdo neřekl. Ale když si dáte 1 a 1 dohromady , tak to vše tomu nasvědčuje.
   Ze zvědavosti jsem se na toto informoval přes známého na policii a potvrdil mi , že je to pravda.

   Tak lidi bacha. Já už tam své auto nikdy nedám.

   Honza

 3. Radima Pilaře znám,pohybuje se mezi lidmi od ukrajinců po české zlodějíčky aut či úvěrové podvodníky. Je mi záhadou ,
  že mu ještě nikdo nespravil brejle.
  Lidi kam jste dali hlavu , že takovému zmetkovi dáváte do rukou peníze, nebo plnou moc. Je to podvodník od útlého mládí!!
  Ten člověk nikdy nebude jednat férově,vždy vás okrade.
  Rád vám poskytnu informace i svědectví. Zasílám kontakt.

 4. Náhodou jsem objevil tuto stránku . O Radimovi Pilařovi , AZ Cars , respektive nyní z AZ Auto Soldát ,nemohu říci nic dobrého. Byl to kluk , co přišel do života dospělých s holým zadkem , a okrádal své přítelkyně i jejich rodiny , a posléze s jídlem rostla chuť až začal krást ve velkém. Jako proškolený podvodník , a taky za toto odsouzený soudem , dnes zřizuje lidem , neznalým ve věci , úvěry absolutně likvidační , bere si z toho nemalé peníze , půjčuje si od nich , lže jim jací nejsou přátelé , nakonec všichni mají problém.
  Radim , který je v exekucích , a neživí se ničím jiným než tvorbou trestné nebo podvodné činnosti je asi chloubou celé jeho povedené famílie Pilařů. Znám i jeho bratra Romana Pilaře , který byl také odsouzený za trestnou činnost a seděl v base , a znám velmi dobře z práce i kolegu Radima Pilaře staršího , ke kterému se snad není ani třeba vyjadřovat.
  Pošlu vám na email informace. Když budete potřebovat máte tam na mně kontakt.

 5. Lidi ,
  je vaše chyba , že jste neznalí , nic nikomu vracet nebudu!
  Mám Vás tady tak akorát. To si povíme jinde!!!!!!!!!!!!!!
  Pozn.: a do toho jestli jsem zmlátil nebo nezmlátil ženskou před dětmi , vám nic není , starejte se laskavě všichni o své věci!!!!!
  A o mé matce a fotříkovi prr,jo?!!

 6. Tak Vážený,
  pracovala jsem v té Vaší společnosti , jste lump největšího ražení. Vybral jste kasu pokladnu v AZ Servis Soldát a pak jste mně vydíral , že prý jsem ji vykradla já.
  Choval jste se k ostatním zaměstnancům jako ke špíně.
  A to nemluvím co jste způsobil Vaší bývalé ženě se kterou máte děti. Zadlužil jste jí , připravil o bydlení , i o majetek. To co jste dělal ve firmě s DPH a auty nechci ani komentovat. A jak zacházíte s auty zákazníků na servise , hnus.
  Vy pane máte být zavřenej , a ne dělat na plnou moc lumpárny , a schovávat se za panem Soldátem. Osobně nechápu pana Pavla Soldáta , že je tak slabomyslný a dělá vám loutku.

 7. Jo toho chlapa znám. Slizký had,kluci od nás tam jezdí. Davají se tam do aut zákazníků kradené díly. Radim dluží kde komu. Vždy se chválil ,jak obral tu svou ženskou o prachy. Když bude potřeba,tak se na mne obraťte.Jsou tu kluci co si s ním rádi něco pořeší. Staré věci z minulosti!Radime Radime. AZAutosoldat?Hm?posílám tel.Zavolejte mi.

 8. Je to sráč,hraje si na frajírka , oblbuje Beránkovou , škoda mluvit.Možná , kdyby neukradl tolik peněz z ČSOB a od lidí, a nebyl v takových průserech , exekucích…. tak by mohl schovaný existovat v East Brother či Spadea . Chudáci jeho děti i děti a to nemluvím o Pavlu Soldátovi a jeho rodině. Ale zjevně je mu to jedno. Ve zkratce…. pryč od nich… smrdí to velikým průserem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.