Relax Praha Matej Novák – dlužník

1. prosince roku 2016 jsme zakoupili masážní polštář v Tescu Česká Třebová od firmy Relax Praha Matej Novák. Tentýž den jsme odstoupili od smlouvy a vrátili ho prodejci, který nám slíbil zaslat peníze složenkou, protože už je tam nemají. Čekali jsme až do začátku ledna, potom jsme vše nahlásili Policii ČR, která věc prošetřila, p. Novák vše uznal a prý nám peníze vrátí, až je bude mít. Do dnešního dne jsme učinili spoustu dalších kroků a bezvýsledně. Nyní jsme se dozvěděli o této stránce a varujeme lidi před firmou Relax Praha, Matej Novák a také hledáme další postižené lidi touto firmou, třeba by se s tím dalo ještě něco udělat.
Autor: Jarmila

Zalinkuj:

21 komentářů u příspěvku “Relax Praha Matej Novák – dlužník

 1. Dne 22.9.2017 nás po nákupu v Tescu Prostějov „odchytli“ pracovníci firmy Relax Praha pan Robert Toth a paní Jana Strnádková a nabídli nám vyzkoušení masážního polštáře JadeWel II. V košíčku jsme si vylosovali „slevu“ 50% z částky 11.990,- kč tohoto výrobku, tj. 6.000,-kč. Já jsem se tak nadchla touto částkou, že si tento polštář koupíme. Manžel byl silně proti, ale nakonec mi dal kartu, abych si mohla vyzvednout v bankomatu peníze na doporučení paní Jany Strnádkové. Když jsme chtěli tento polštář vrátit osobně, bohužel prodejci vypověděli 25.9.2017 smlouvu v prostorách Tesca, takže jsme nuceni vést písemnou komunikaci. Nikdy jsem se nezúčastňovala žádných předváděcích akcí, ba dokonce jsem se divila, že mohou lidé takhle naletět těmto prodejcům.Já jsem předpokládala, že když jsou v prostorách Tesca, že se nejedná o předváděcí akci. Prozatím pan Matej Novák nebyl ochoten částku vrátit, ba ani nereaguje na doporučené dopisy,na mobilu mám odpověď,že zásilka nebyla adresátem vyzvednuta a bude nám vrácena zpět na naši adresu. Vše bylo v rámci zákonných 14 dnů. V příručce, v bezpečnostních pokynech je uvedeno, že pacienti s problémy srdce, po operaci, tumoru atd.ho mohou používat pouze po poradě s lékařem. Bohužel mě o tom nikdo z prodejců neinformoval, ačkoliv já po operaci jsem. Reagovali na to tím, že já jsem jim měla o tom říct, ačkoliv lékárny, když prodávají léky a další zdravotní pomůcky, informují zákazníky o všech podstatných věcech. Jsem zvědavá, jak dopadnu s mým požadavkem o vrácení peněz za masážní polštář, když jejich adresa Relax Praha Dopravní 500/9 je fiktivní. Sídlo firmy, kterou jsme si našli na internetu, je opravdu neuvěřitelné, – je to příšerně stará barabizna s padající omítkou. Sestra, která bydlí v Praze se tam byla podívat a ptala se, zda tam působí firma p. Mateje Nováka. Bylo jí sděleno, že tam žádná taková firma není. Sice jsou tam uvedeny názvy různých firem, ale tato tam není. Po telefonickém a arogantním rozhovoru z jeho strany se pochlubil, že má auto bentley a firmy na Slovensku, Polsku, Rakousku, Německu a kdovíkde ještě.Takže žádný chudák to není a na to vše si zřejmě vydělal na seniorech. Sama jsem zvědavá, jak dopadnu. Přeji všem ostatním, aby dopadli lépe než já a ti, kteří uveřejnili své příběhy na internetu. Myslíte, že by se někdo připojil na společnou žalobu na pana Mateje Nováka firmy Relax Praha, původem sídla na Slovensku,Jedlíková 558/236 Nitra? J.

  • Dobrý den paní Jeníčková, pokud by se našli další lidé, ráda bych se připojila k žalobě na M. Nováka.

   • Doporučuji Vám obrátit se na redakci Černé ovce. Tam mi odověděli a nyní s nimi komunikují. Pokud se budete chtít připojit ke společné žalobě na p. Mateje Nováka, ozvěte se .
    S pozdravem Ludmila Jeníčková

   • Mohu Vám, jako ostatním doporučit, abyste se obrátila na redakci Černé ovce, co nejdříve a popsat jim svůj problém. Tato redakce se mi ozvala a snaží se mi pomoci. Můžeme se spojit i mailem, pokud uvedete svoji mailovou adresu, abychom společně s ostatním zákazníky podali žalobu na podnikatele p,. Mateje Nováka.
    S pozdravem Ludmila Jeníčková

  • Dobrý den,mám stejnou zkušenost ale ze Zlína ,policie taka nic nezmohla k hromadné žalobě se připojím Šůstková Dana Dolní Lhota 106 lhota u luhačovic 763 23

   • Obrátila jsem se na redakci Černé ovce. Doporučuji Vám obrátit se rovněž na tuto redakci. Ozvali se mi na rozdíl od jiných institucí. Popište jim svůj problém. Pokud uvedete svoji e-mailovou adresu, můžeme se spojit a společně s dalšími zákazníky můžeme podat společnou žalobu.
    S Pozdravem Ludmila Jeníčková

   • Doporučuji popsat svůj problém a poslat ho co nejdříve na redakci Černé ovce, aby si podnikatel p. Novák uvědomil, že má spoustu nespokojených zákazníků.
    Pokud byste se chtěla připojit ke společné žalobě na podnikatele p. Mateje Nováka, uveďte prosím svoji emailovou adresu.
    S pozdravem Ludmila Jeníčková

 2. Dopadla jsem stejne,jako jiní pisatelé. Věřila jsem,že v Tescu nebudou žádní šmejdi. Chtěla bych se připojit. Irena

 3. Jak se to ale může stát zrovna v obchodě Tesco? Oni měli povolení pro nabízení k prodeji na pracovní ploše Tesca? Divím se totiž, že je nikdo z pracovníků obchodu nevyhodil.

 4. Dobrý den,
  Musím reagovat, protože jsme si take v Tescu v Plzni zakoupili s manželem přístroj od této firmy, dostali jsme slevu 20%. Avšak my přístroj využíváme celá rodina, máme ho už asi 4 roky a jsme s ním spokojeni. Možná, kdyby jste přístroj také používali, tak budete také. Oproti nám podle toho co čtu jste přístroj zakoupili za velice příznivou cenu. Nám ale částka za přístroj nepřišla nijak vysoká protože jsme s manželem zvyklí za 1 masáž platit okolo 1000,-. Zajímavé.

 5. Dobrý den, tady šlo o skutečnost, že jsme dodatečně zjistili, že pro mě není masážní polštář vhodný ze zdravotních důvodů, při koupi jsme o tom nevěděli, proto jsme ho vraceli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *