Renata Jurzová – SLEVY

Šmejdka Renata Jurzová neustále zaplavuje pracovní portály nabídkami práce přes nastrčené osoby a falešné firmy bez webových stránek. To pak ani nikdo nemůže dohledat recenze na neznámou firmu bez kontaktů.
Pokud narazíte na nabídku práce v kanceláři jako asistent/ka, OZ, realitní makléř, vedoucí kanceláře za 45 000 Kč nebo od 35 000 Kč tak pozor, zřejmě se jedná o podvod a ve výsledku bude váš plat -30 000Kč, tedy vy zaplatíte jim za slib dobré práce!!!
Myslíte si, že tohle přeci nikdo neudělá? Ale ano, mistři švindlu a zkušení podvodníci dokáží nemožné, což dokládají tisíce a tisíce poškozených. Neustále mění jména www stránek, adresy podnikání, jména firem a podobné kejkle.
Podrobné informace i s komentáři od podvedených lidí jsou zde:
http://slevy.www3.cz/
Autor: Super

1 komentář u příspěvku “Renata Jurzová – SLEVY

  1. Tahle známá podvodnice Renata Jurzová a Lubomír Jurza (manžel, šmejd si vzal šmejdku) spolu s hlavním šmejdem jménem Břetislav Kříčka se snaží likvidovat všechny kritické komentáře a články k jejich zloočinecké činnosti. Využívají k tomu adu na ochranu osobních údajů ÚOOÚ a GDPR. Prostě zmetci si myslí, že mají stejná nebo větší práva než poctiví lidé. Bohužel stát těmto šmejdům vyhovuje a tím je vlastně podporuje.
    Recenze: http://slevy.epizy.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.