Rozálie Černická – podvodnice

Rozálie Černická – podvodnice. Nabízí lákavé inzeráty, ale ve skutečnosti si nechá poslat zálohy a pak nic nepošle. Obyčejná zlodějská sv*ně!!!!!!!!!
Vystupuje pod tel.:
723874258 nebo 723354702 nebo 606468315
Autor: BreakD

25 komentářů u příspěvku “Rozálie Černická – podvodnice

  • Lidi koho vsechno podvedla? Uz je na ni podano trestni oznameni! Prosim, kontaktujte me na cislo 604894833, diky!

   • Paní odpovídá i na poptávkové inzeráty, vyláká peníze, nic nepošle. Dopouští se podvodného jednání, podáno rovněž trestní oznámení. Prosím poškozené, kteří rovněž naletěli, aby neváhali a případ ohlásili na policii.

  • Celý případ je nakonec sdružen na územním odboru Jindřichův Hradec, oddělení hospodářské kriminality. Mají to tam již od roku 2017! Prosím všechny, kteří případ nahlašují na policii nyní, aby na svých místních odděleních PČR uvedli tuto skutečnost, aby policie věděla, k jakému případu a kam to přidružit. Neváhejte a běžte, i když jste přišli o jakoukoli částku, jde o princip a je to již sdruženo do společného trestního řízení. Tuto informaci mám z dnešního dne (13. 6. 2018) z místního odd. policie.

   • Evi, máte pravdu, také doufám, že se ostatní podvedení přidají, aby se zvýšila naše šance na získání našich peněz zpět a potrestání této osoby.

   • Dobry den,byla jsem od ni okradena o 800Kč. Nikde to hlasit nebudu,stejne uz je neuvidím. Tyhle veci normalne nedelam,ale pani byla v pohode..i mi volala atd..tak vim ze jde o princip,a nikdy bych nikomu neposlala vic nez 1000kc. Nepochopim jak nekdo muze poslat 6.000. To je nepochopitelny. Ovsem uz je to trestny čin. Kdyz by nekdo na tu sv*ni přišel,tak budu rada když dostane co proto. A jestli je to feťačka,tak tuplem!

    • Píšete, že budete ráda, když podvodnice bude potrestána. Ale přičinit se o to nechcete, jelikož ani na policii nepůjdete. To si dost odporuje a opravdu nechápu váš přístup.
     Pevně doufám, že ostatní podvedení na policii půjdou, tato věc je již v šetření a pouze potřebujeme, aby se co nejvíce podvedených přihlásilo!

     • Spíš neni normální ,že ji vlastně banka povolí mít účet. Že když už je to na policajtech,tak by s tím měly začít něco dělat. A ne aby ji pořád nekdo posilal penize. Vsechno proste zablokovat a zrusit!Jeste se rozmyslim jestli tam pujdu,mam ted uplne jine starosti. Je to moje chyba ze jsem naletela..jak uz jsem psala,nikdo mi to nevrati.

  • Jani, podvedla-li Vás, ozvěte se mi, prosím, na mail endarien@centrum.cz. Jedině tak můžeme reálně získat své peníze zpět ! , potrestat podvodnici za její jednání a zamezit do budoucna jejímu dalšímu podvodného jednání.

  • Marcelo, prosím, podvedla-li Vás, ozvěte se mi na mail endarien@centrum.cz. Jedině tak můžeme reálně získat své peníze zpět ! , potrestat podvodnici za její jednání a zamezit do budoucna jejímu dalšímu podvodného jednání.

  • Pavlo, podvedla-li Vás, ozvěte se mi, prosím, na mail endarien@centrum.cz. Jedině tak můžeme reálně získat své peníze zpět ! , potrestat podvodnici za její jednání a zamezit do budoucna jejímu dalšímu podvodného jednání.

  • Podvedla-li Vás, ozvěte se mi, prosím, na mail endarien@centrum.cz. Jedině tak můžeme reálně získat své peníze zpět ! , potrestat podvodnici za její jednání a zamezit do budoucna jejímu dalšímu podvodného jednání.

 1. Take me volala dnes na mou poptavku a chtela poslat 800 Kc zalohu..nezdalo se me to tak jsem zacala patrat..volala z Tel.607 181 681.

 2. POZOR nová informace – podvodnice opět volá, se stejnou výmluvou ! „máme vytopený byt, a tak nemůžeme jet na koncert/festival“ a žádá zaslání zálohy, resp. poloviny částky za nabízenou vstupenku/vstupenky.
  Mění čísla mobilního telefonu i čísla účtů, nejčastěji požaduje expresní platbu na účty vedené u České spořitelny.
  Aktuálně volá z čísla 728259201 a peníze chce zaslat na č.ú. 3140187173/0800.

  • Lenko, obraťte se KDEKOLIV na místní oddělení policie ČR. Tam vše nahlašte a uveďte skutečnost, že celý případ je sdružen na územním odboru Jindřichův Hradec, oddělení hospodářské kriminality do společného trestního řízení – oni si pak případ předají.

 3. Také mě obrala o 1400 za dva lístky na festival. Volala z čísla 607 166 720 a peníze si nechala poslat na účet 283493895/0300. Použila výmluvu se zatopeným bytem. Půjdu to ohlásit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.