Series Star – podvod?

Renata J., dříve Baruová, Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o manažerku pyramidové hry LETADLO (ve společnosti SERIES STAR s.r.o., divize SLEVY) kryté fiktivními obchody se zbožím. Nasvědčují tomu následující indicie:
1. úmysl se obohatit na druhých lidech – cílem je inkasování frenšízového poplatku (garanční poplatek)
2. masovost – pracovní portály jsou zaplaveny jejich nabídkami práce přes nastrčené osoby
3. lživá tvrzení – na stránkách www.merafield.cz/fransiza/ je nabízena za poplatek 30 000 Kč franšíza, ze které se po podepsání smlouvy vyklube „garanční poplatek“. Tento manipulační poplatek slouží…
4. fiktivní obchody se zbožím – jejich služby a obchody jsou dle mého názoru fiktivní, slouží pouze ke krytí pyramidové hry (LETADLO). Tedy žádné auta, nábytek, elektronika, tabák, dýmky, nápoje, cestování, ubytování, reklama v takovém rozsahu, aby je to uživilo.
5. noví pracovníci podávají inzeráty na nábor nových pracovníků = LETADLO – nezákonná pyramidová hra
6. kde jsou ty tisíce nabraných pracovníků?
7. proč hledají neustále a vytrvale nové pracovníky?
8. Obchody se zbožím se v této organizované skupině nedějí, pokud si odmyslíme obchody s lidmi chtivými práce a jejich odlehčení o 30 000 Kč za údajnou franšízu = garanční poplatek (manipulační poplatek)
9. Katalog – obsahuje opravdu malé množství zboží nebo partnerů, opět slouží ke krytí LETADLA
Toto jednání, dle mého názoru, naplnuje skutkovou podstatu trestného činu PODVOD přesně tak, jak je to definováno v § 209 t.z. (trestního zákoníku) – PODVOD. Fungování této „společnosti“ je, dle mého názoru, založeno ne trvalé lži, podvodu, lživých trvrzení o franšíze a potřebě zoufalých lidí sehnat práci. O to více je tato činnost zavrženíhodná.

Recenze zde: http://slevy.mysteria.cz/
Autor: Jurzová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.