Solarbau CB s.r.o. dluží peníze!

Pozor na firmu Solarbau CB s.r.o., respektivě na pana Vladimíra Müllera, ičo 2811XXXX. Pán „podniká“ typickým českým způsobem. Dluží mi za měsíční práci, kterou jsem pro něj poctivě odvedl + za PHM. Nejen, že se věčně vymlouvá, je to také srab, který nezvedá telefon a jen píše výhružné sms. Vymýšlí si záhadné faktury za záhadnou škodu a plno dalšího. Kdo tedy nechce mít komplikace, doporučuji hledat jiného obchodního partnera!!!
Autor: Müller

9 komentářů u příspěvku “Solarbau CB s.r.o. dluží peníze!

 1. Nezakládá se na pravdě pan Fojt , dostal do spravovani firemní vozidlo a ze se k nemu choval tak ze bylo v desolatnim stavu a musel jsem jej cele zrekonstruovat za bezmála 20 tisíc korun a to ví i řidič který to po nem přebíral jelikož mi z opravou pomáhal a plat by mu na to nestačil a úhradu škody jsem po němu nevyžadoval tak může být rád je to ne fér jednání.

 2. Pan Müller je jeden velký lhář a věčný slibovatel ať už je to ohledně zaměstnání, ve finále nejvýhodněji pro něj na černo, nebo co do podnikání a zakázek, které nikdy nezrealizuje. Tisíce výmluv, ale ví vše nejlépe. I co se týká vystupování!!!! Pokud chcete seriozní firmu a jejího jednatele určitě ne Solarbau CB, s.r.o a jednatele Müllera Vladimíra.
  http://www.greenenergy.estranky.cz/

  • Kdyby tomu tak skutecne bylo tak uz davno firma neexistuje takze i vase negativni zprava je dobra reklama a kdo chce znát skutečnou pravdu ať se sám přesvedčí!

 3. O panu Müllerovi není třeba více dodávat, vše tu bylo napsáno. Intrikář, lhář a člověk bez svědomí. A to jak v soukromém tak v pracovním životě!

  • Ale Luboši zvláštní je že žádného tajového jsem v životě nezaměstnával a v soukromí neznám, opět slušný pokus o pomluvu hezká práce

 4. Dobrý den, touto cestou by jsme chtěli upozornit na nekalé české jednání pana Vladimíra Müllera, který se dopouští podvodů jeden za druhým. Do dnes od něj nemáme vyúčtované náklady, ale peníze samozřejmě chtěl ihned. Doklad sice dal, ale příjmový, faktury zřejmě neumí vytvářet. Jak takovému člověku může sedět účenictví a ještě se chlubit prosperující firmou na základě Německa? Tohle opravdu není úplně férové jednání. Věcně sliby a posílání sms o jednání a termínech je vážně unavující. Zřejmě mi už se od tohoto českého podnikatele již slušného jednání nedočkáme. Je třeba upozornit další jeho potenciální klienty či zaměstnance, aby věděli o jeho jednání. Již jsme meli co dočinění s tímto pánem ohledně rozporů se společností Refist, která údajně zanikla, místo toho se objevil zde.
  http://www.greenenergy.estranky.cz/
  http://www.nakladni-autodoprava.eu/o-nas

  Autor: muller

 5. A momentálně se dal na české pohostinství v restauraci a penzionu Volšovka, kde se nachází mladé osoby, eet nic neříkajíc, a osoby pod návikovými látkami,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *