Varování před autobazarem M-CARS Hradec Králové, Mount Media, s.r.o.

V autobazaru M-CARS Hradec Králové Vám prodají auto se skrytou vadou. Reklamaci neuznají a po soudních tahanicích, když už soud vyhrajete, dají společnost do konkurzu, aby nemuseli nic platit. Následně si založí novou společnost a vesele okrádají dál.

Autor: Ivan Král

4 komentářů u příspěvku “Varování před autobazarem M-CARS Hradec Králové, Mount Media, s.r.o.

 1. M-CARS Hradec Králov, reference a moje zkušenosti
  S autobazarem M-CARS Hradec Králové (Mount Media, s.r.o.) mám velice špatné zkušenosti. Od autobazaru M-cars jsem koupil vozidlo Porsche Panamera 4S za 970.000,-Kč. Na vozidle měl být prováděn pravidelný servis v autorizovaném servisu Porsche, servisní knížka mi byla podána k nahlédnutí s tím, že poslední chybějící servis ještě musí nechat doplnit. Po převezení vozidla do místa bydliště mi přestal fungovat vzduchový podvozek, nechal jsem tedy vůz zkontrolovat v autorizovaném servisu Porsche Brno, kde byly zjištěny další závady: rýhy ve válcích, nižší kompresní tlak na prvním a třetím válci. Dle sdělení autorizovaného servisu Porsche Brno je vážná závada na motoru a nelze vozidlo do provedení oprav užívat. Předpokládaná cena opravy 300.000,-Kč! Reklamaci autobazar M-cars neuznal, neposkytl ani slevu z kupní ceny, jeho zástupce, pan Bohumil Schejbal, si dokonce z celé transakce dělal legraci, jak jsem hloupě naletěl. Navíc, servisní knížka, která měla být doplněna o servis, se dle sdělení autobazaru ztratila.

  • Vážený pane Görnere,

   jsem jednatelem společnosti Mount Media, s.r.o., autosalon M-CARS Hradec Králové, a dovoluji si objasnit Vámi psané výše uvedené příspěvky, které píšete zde i v dalších internetových diskuzích, a to z jedné IP adresy pod smýšlenými jmény. Po přečtení Vašich pomlouvačných příspěvků jsem stále více udiven, kam až jste schopen klesnout. Když opomenu skutečnost, že jste nám protiúčtem za vůz Porsche Panamera 4S prodal Mercedes třídy M s vadnou automatickou převodovkou (o této závadě jste zcela jistě musel vědět), přes dva měsíce nám zadržoval technický průkaz od vykoupeného Mercedesu a dále vše podmiňoval kompenzací ve výši 300.000,- Kč formou dodatečné slevy z kupní ceny vozu Porsche Panamera 4S, tak jsem absolutně nechápal, proč se pod uvedenými příspěvky alespoň nemůžete podepsat Vaším jménem. Ovšem po „vygooglení“ Vašeho jména Jaroslav Görner to již chápu. I přes naprosto jednostranné a sobecké chování z Vaší strany jsme vzniklou situaci chtěli řešit, protože na rozdíl od Vás si za svými postupy a postupy našich prodejců stojíme a vždy se snažíme danou situaci vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Po nespočtu hovorů, kdy jsme se Vás marně snažili kontaktovat, stačilo zvednout telefon nebo zavolat zpátky a začít vzniklou situaci rozumně řešit. Jsem přesvědčen, že z naší strany bylo vše, na čem jsme se domluvili splněno. Tyto negativní příspěvky, které zde publikujete pod různými smýšlenými jmény, jen dokazují způsob a styl Vašeho jednání. Snad i Vy sám musíte uznat, že při prodeji vozu motor běžel bez jakýchkoliv známek poškození a navíc jste po prodeji vůz několik měsíců bez problému užíval. Výzva na úhradu 300tis. Kč za případnou opravu vozidla, které nám nebylo přistaveno ke kontrole, ani jsme se o Vámi uváděných závadách nemohli jakkoliv přesvědčit, chápu spíše jako výsměch naší snaze o řešení vzniklé situace. Možná je to jen další z mnoha obchodních případů, ve kterých se snažíte obohatit na úkor druhých. Pokud se chcete ohánět soudními spory (jak ostatně u lidí Vašeho charakteru bývá zvykem), tak postupujte, jak uznáte za vhodné, ale hlavně řešte danou situaci konkrétně, nikoliv způsobem jaký zde prezentujete. Nikdy by mě nenapadlo vyjadřovat se k internetovým diskuzím podobného typu, ale ve Vašem případě si myslím, že bude jen dobře, když čtenáři budou vědět, kdo jim to tu píše pod smýšlenými jmény, a sami si o něm udělají vlastní názor. Vůz Porsche Panamera 4S byl zakoupen dne 20.11.2016 v autosalonu M-CARS Hradec Králové, kupující – Jaroslav Görner.

   • Dobrý den

    Nevím kde je mezi váma pravda ale měl bych u vás zájem o vozidlo Multivan snad bude vse ok 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.