Zlodej a podvodník Roman Išky Janík z obce Vinné

Obrovský pozor na podvodníka a zlodeja Romana Iškyho Janíka zo Slovenska trvale bytom Vinné 378. Ide o známeho pre OČTK podvodníka, zlodeja, neplatiča, dlžníka..nevyplácal mzdy zamestnancom, prenájmy kancelárskych priestorov, ani štátu neplatil, ani za tovar, neplatíl dodávateľom..proste nič. Narobil si obrovské dlhy a potom vyhlásil osobný bankrot. Okradol mnoho ľudí a firiem na Slovensku a v Čechách. Vyhýbajte sa naďaleko podvodníkovi Romanovi Iškymu Janíkovi.
Nedávajte mu žiadne finančné zálohy ani nepožičajte peniaze, lebo už ich nikdy neuvidíte. Uvedený
Momentálne si hľadá prácu v Bratislave!!!!! V žiadnom prípade ho nezamestnávajte!!!!
Autor: Veriteľ

1 komentář u příspěvku “Zlodej a podvodník Roman Išky Janík z obce Vinné

  1. …podvodník a zlodej Roman Išky Janik z obce Vinné-okr.Michalovce pripravil o záhradku aj vlastnú matku-chuderu, čo potvrdil exekútor. ..hanba rodiny tento tlstý podivín Roman Išky Janík, ktorý okradol veľa ľudí a firiem nielen na Slovensku a z týchto podvodov sa vykrmil ako prasa..je to špinavý naničhodný odpad z Michaloviec všeobecne známy pre OČTK…obrovský pozor na túto špinu, ktorá sa momentálne pohybuje v Bratislave a chce sa zamestnať, pretože okradol veľa firiem a ľudí cez svoje podvodné s.r.o a má veľa veriteľov… teraz sa snaží likvidovať svoje podvodné firmy a na seba vyhlásil osobný bankrot..
    V žiadnom prípade tejto špine Romanovi Iškymu Janíkovi nepožičiavajte žiadne peniaze…nezamestnávajte ho v žiadnej firme, lebo Vás bezcharakterne okradne…a keď sa náhodou spoznáte s týmto špinavým podvodníkom Romanom Išky Janíkom..ihneď sa otočte a choďte preč..a nevenujte pozornosť tomuto zlodejovi a podvodníkovi Romanovi Iškymu Janíkovi…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.