Zloděj vydávající se pod jménem Drahomír Cholt – Sokolov

Prodával jsem na internetu mobilní telefon Samsung Galaxy S6 32GB Sapphire Black. Člověk vydávající se pod jménem Drahomír Cholt – Sokolov mi zaslal výpis z účtu o tom, že peníze byly odeslány. Já na základě tohoto jsem balík odeslal na adresu Drahomír Cholt, Hornická 15XX, Sokolov, 356 XX. Drahomír Cholt balík vyzvedl a mě peníze nedorazily na účet. Předtím jsme spolu komunikovali přes email, sms a tel hovor. Poté když balík vyzvedl, tak se již neozval. Na internetu vystupuje např. pod přezdívkou Aupairdrahop, drahop, aupairDrahop@post.cz , sexsokolov@email.cz, na facebooku jako Drahomír Cholt – John Midname – Uzumaki.drahop .Tel číslo na něj 6028925XX , 7372478XX , 6082999XX , uzumaki.drahop , Sokolov94 .Prosím pokud i vy jste se s ním dostali do kontaktu a poslal falešný výpis, obraťte se na POLICII a kontaktujte mě. Děkuji moc.
Autor: svatos

18 komentářů u příspěvku “Zloděj vydávající se pod jménem Drahomír Cholt – Sokolov

 1. Ahoj, nejspíš jsem taky naletěl, mobil jsem odeslal a peníze nikdy, údajně je poslal, ale slíbený výpis jsem neviděl.

 2. Vidim,ze ten zm*d si stale vesele okrada a cim dal hur,z telefonu presel na okradani divek a vesele mu to prochazi,proc s tim nikdo nic nedela?

 3. ahojky. jj stejna pisnicka me okradl 26.2 2018 v praze na hotelu. poslal mi falešnou smlouvu o spolupraci,dale falesny doklad o prevodu penez atd

 4. t

  ‎Drahomir Cholt‎ pro BRIGÁDY PRÁCE PRAHA

  28 únor v 11:21 · Praha ·


  Ahoj, sháním brigádu možné skrze noc i skrze den, dokážu se přizpůsobit, mám zkušenosti v oblasti pohostinství jako číšník, mám zkušenosti ze zahranici jako customer servis kde mám i kurz který jsem složil a certifikát z Londýna, angličtinu úroveň C, španělštinu základy, plynulou ruštinu a plynulou češtinu , dokážu rozumět německy, ale nedokážu se domluvit. Mám zkušenosti v oblasti webdesingu takže jsem schopný s práci na PC ale dokážu makat i rukama , nevadí mi dlouhé směny ale musí být v centru Prahy pro lepší dostupnost metrem , hledám práci v oblasti restauraci nebo hotelu popřípadě recepční nebo jak jsem již zmínil makat rukama . Byl bych rád za jakékoliv nabídky do zpráv s nástupem možným ihned , vyplácení týdenni nebo po směně, děkuji.
  tohle ma ted pan cholt na faceboku!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *