Zloděj vydávající se pod jménem Drahomír Cholt – Sokolov

Prodával jsem na internetu mobilní telefon Samsung Galaxy S6 32GB Sapphire Black. Člověk vydávající se pod jménem Drahomír Cholt – Sokolov mi zaslal výpis z účtu o tom, že peníze byly odeslány. Já na základě tohoto jsem balík odeslal na adresu Drahomír Cholt, Hornická 15XX, Sokolov, 356 XX. Drahomír Cholt balík vyzvedl a mě peníze nedorazily na účet. Předtím jsme spolu komunikovali přes email, sms a tel hovor. Poté když balík vyzvedl, tak se již neozval. Na internetu vystupuje např. pod přezdívkou Aupairdrahop, drahop, aupairDrahop@post.cz , sexsokolov@email.cz, na facebooku jako Drahomír Cholt – John Midname – Uzumaki.drahop .Tel číslo na něj 6028925XX , 7372478XX , 6082999XX , uzumaki.drahop , Sokolov94 .Prosím pokud i vy jste se s ním dostali do kontaktu a poslal falešný výpis, obraťte se na POLICII a kontaktujte mě. Děkuji moc.
Autor: svatos

Zalinkuj:

11 komentářů u příspěvku “Zloděj vydávající se pod jménem Drahomír Cholt – Sokolov

  1. Ahoj, nejspíš jsem taky naletěl, mobil jsem odeslal a peníze nikdy, údajně je poslal, ale slíbený výpis jsem neviděl.

  2. Vidim,ze ten zm*d si stale vesele okrada a cim dal hur,z telefonu presel na okradani divek a vesele mu to prochazi,proc s tim nikdo nic nedela?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *