Podvodný „prodej“

Chtěl bych vás varovat před podvodnicí Petrou Votípkovou, která na Sbazaru a jiných serverech nabízí k prodeji zboží, které nepošle( nejspíš ho ani nemá) a peníze nevrací. Uvádí email žirafkazofka@post.cz a peníze si nechává posílat na účet 2244990xx/0xxx. Tento podvod jsem nahlásila na policii.
Autor: Andrea

Zalinkuj:

7 komentářů u příspěvku “Podvodný „prodej“

 1. Dobrý den,mám také špatnou zkušenost s prodejkyní,která uvádí emailovou adresu: vikina17@post.cz.Nechala si zaplatit za zboží,které inzerovala a dosud ho neodeslala a ani nevrátila peníze.Prodejkyně prodávala na S Bazaru.Její číslo účtu je:224499007/0600.

 2. Chci se připojit se stejnou zkušeností, stejné číslo účtu. Budu to řešit s policií, bylo by fajn se spojit.

  • Dobrý večer,mám stejnou zkušenost s podvodnicí.Byla jsem dnes na Policii a podala trestní oznámení, Ja poslala 640,-Kč na odrážedlo Puky , dne 4.1.2018 Sobotková

 3. Dobrý den, mám také negativní zkušenost, s paní co má email vikina17@post.cz , poslala mě dokonce nejdřív jeden účet 224499007 /0600 a pak se mě ptala zda jsem posílala, a zda ne tak ať pošlu na jiný. Prosím pokud podáváte žalobu, dejte mi vědět, přidám se.

  • Dobrý večer,zajděte na Policii.Řeší to hospodářská kriminálka,má toho ta dotyčná moc.Nebojte se,že s Vámi nebudou chtít mluvit.Je nás co jsme ji oznámili hodně a oni to sbírají a dávají dohromady.Musíme ty peníze dostat zpět!!!!Sobotková

 4. Dobrý den,
  paní „vikina17“ podvedla i mě. 450kč jsem poslal na účet:
  115-5895240277 /0100
  V pondělí jdu na policii, s emaily a číslem účtu, podat trestní oznámení.
  Kovář.

 5. Jmenuji se Ivan. Žiji v Czecké republice, chci použít toto médium, abych upozornil všechny žadatele o půjčku, aby byli velmi opatrní, protože všude je podvod. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mé zoufalství jsem byl scammed několika online věřitelů. Skoro jsem ztratil naději, dokud mě můj přítel neodkázal na velmi spolehlivého věřitele zvaného Pastora Davida, který mi půjčí nezajištěný úvěr ve výši 75 000 dolarů za 24 hodin bez stresu. Pokud potřebujete jakýkoli druh úvěru, kontaktujte ho nyní prostřednictvím e-mailu: pastord238@gmail.com, používám toto médium k varování všech uchazečů o úvěr kvůli peklo, které jsem prošel v rukou těch podvodných věřitelů, děkuji .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *